Літературний кінозал до 210-річниці з дня народження Миколи Васильовича Гоголя

4 квітня 2019 року бібліотекою коледжу був проведений літературний захід, присвячений 210-річниці з дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

Мета заходу: ознайомити студентів з життям і творчим доробком великого письменника, класика світової літератури, автора містичних та загадкових сюжетів.

go2

go1

 

В ході проведення літературного кінозалу були продемонстровані уривки з відомих творів Гоголя та розповіді акторів про зйомки самих фільмів і подій, які їх супроводжували.

Турбуємось про здоров'я

14 березня 2019 року у читальній залі Дубенського коледжу РДГУ в рамках діяльності бібліотечного клубу «Крила» (керівник Л.М. Кочура) відбулась зустріч із завідувачем швидкої допомоги Вагілевичем Яковом Ярославовичем.

krula1 krula2 krula3

Учасники клубу мали можливість задати питання, які цікавлять сьогодні молодь.

В свою чергу лікар застеріг студентів від необдуманих вчинків і запропонував алгоритм здорового життя: «Рух – спорт – здорове харчування – хороші думки».

krula4 krula5

«Книжечка на блюдечку»

14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина. А з 2012 року – ще й Міжнародний день дарування книг.

knuga1

Ідею створення свята підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? А дійсно, чому б разом з «валентинкою» не подарувати книгу? Адже це дивовижний спосіб поділитися любов’ю та прийняти участь в добрій справі!

knuga4

Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Книга дає нам мудрі поради і відповіді на всі запитання.

Отож, студенти і викладачі коледжу активно долучились до цієї акції. Віра Мелетіївна Семещук разом із книгами подарувала бібліотеці аудіо книги (13 шт.) та кінофільми (41 шт.). Всі академічні групи коледжу зробили свій внесок у цю благородні справу. Результатом акції стало збільшення бібліотечного фонду на 58 екземплярів. Подаровані книги – це, головним чином, твори сучасних та маловідомих письменників, а також дитяча література.

knuga2 knuga3 knuga5

Не залишайтеся байдужими – бібліотеці потрібні нові книги! Добрі справи робити приємно! Щиро вдячні за подарунки!

                                           Бібліотечний клуб «Крила»

 

Технічні роботи

Вибачте, розділ сайту тимчасово недоступний, ведуться технічні роботи.