День відкритої педагогічної практики з додаткової кваліфікації «Керівник фізичного виховання в дошкільному закладі»

   Згідно з планом роботи консалтингового Центру «Дошкільнятко» інтегрованої програми професійно-практичної підготовки студентів «Джерело»студентами 4-Д курсу Левчук І. та Корусь М. проведено відкриті фізкультурно-оздоровчі заходи на базі ДНЗ №3 «Дзвіночок».

ds3pr 1 ds3pr 2

   Студенткою Левчук І. в ігровій формі проведено тематичне комплексне заняття з фізичної культури «Космічна подорож». В підготовчій частині заняття студентка організувала дітей до виконання фізичних вправ, в ході яких закріплювала навички ходьби, рівноваги, стрибків з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання. З метою зняття фізичного напруження вихованців старшої вікової групи вдало проведено психогімнастику.

ds3pr 3 ds3pr 4

   Комплекс загальнорозвивальних вправ з інноваційними оздоровчими технологіями (дихальні вправи, точковий масаж) заповнили фізкультурну паузу, проведену студенткою-практиканткою Корусь М. Використані вправи, об’єднані однією сюжетною лінією, з вдало дібраним музичним супроводом, носили здоров’язбережувальний характер, сприяли формуванню у дошкільників рухових умінь та навичок.

ds3pr 5 ds3pr 6