День Дошкілля - 2021

Традиційно щороку в стінах коледжу відбувається святкування Днів дошкілля.

Цьогоріч особливо приємною була ця подія. Адже проведення Всеукраїнського тижня дошкілля додає впевненості у майбутнє усім дотичним до дошкільної освіти.

Кожен з нас пам’ятає та з теплотою згадує дитинство. І до сьогодні, не втратив важливості дошкільний вік. Час формування та становлення особистості.

В останню неділю вересня, а цьогоріч – це 26 вересня, вся українська спільнота Дошкілля святкує своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».

Історія підготовки фахівців дошкільної освіти в училищі, а згодом і в коледжі, сягає іще 1945 року. Впродовж усього часу велика викладацька родина самовіддано допомагала майбутнім вихователям оволодіти тонкощами цієї професії. Адже виховання дітей є одним із відповідальних та важливих періодів у житті дитини.

Плеяда прекрасних педагогів – Грушенкова Г.С., Бондарчук Л.Ф., Притисюк Л.Д., Бойчук Л.І., Кухлевська Р.Ф., Шульгач К.Г., Янішевська Н.Є., Самарська Є.С., Плотнікова О.Д., Гаврилюк Г.Г. – виховали не одне покоління вихователів, професіоналів своєї справи відданих професії під назвою «Вихователь». І сьогодні викладачі комісії Найда Р.Г., Ганжелюк Л.С., Голяченко М.О., Лагнюк Л.М., Смот А.П. продовжують справу своїх наставників – виховують та формують конкурентного фахівця дошкільної освіти, справжніх майстрів своєї справи – Вихователів дітей дошкільного віку.

Творчо та креативно пройшли дні Дошкілля у цикловій комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін.

 dd21 1

З великою приємністю до цього свята долучилися викладачі дошкільної педагогіки та психології та фахових методик ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» на чолі з головою циклової комісії Найдою Русланою Григорівною.

Не залишилося байдужого жодного студента спеціальності Дошкільна освіта. Кожен намагався проявити себе та довести собі й усім,що професію - Вихователь - обрав не випадково.

Традиційно було проведено благодійну акцію «Подаруй дитині радість». Студенти-практиканти 3-го та 4-го курсів подарували дітям книги та зошити для творчості.

 dd21 2

Студенти 2-Д курсу прийняли участь у проекті «Світлини дитинства».

Щирі вітання лунали від студентів 4-Д курсу під час флеш-мобу «Творці щасливого дитинства». Організатори Книжкової виставки запросили у світ загадкових історій та фахових методик.

В ці особливі Дні, від імені усього освітянського колективу Коледжу, ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників, викладачів дошкільної освіти! Бажаємо затишку і тепла, радості, достатку родинам і доброго здоров’я нам усім!

dd21 3

 

Тиждень фізичної культури та спорту у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ»

Кожного року, у другу суботу вересня, наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність, адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Традиційно ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» підтримує це свято, проводячи різні спортивні заходи. З 06 по 10 вересня 2021 рокувідбувся Тиждень фізичної культури та спорту. У рамках тижня було проведено:

1. У бібліотеці коледжу організована книжкова виставка до Дня фізичної культури та спорту України.

2. Товариська зустріч студентів та викладачів Дубенського коледжу РДГУ з волейболу. З волейбольною збірною командою юнаків та дівчат змагалися викладачі коледжу. Цікавою та напруженою була гра, та перемогу цього року вибороли студенти.

1

2 3

3. Змагання з шашок. У шашки грали ще давньоєгипетські фараони та грецькі боги. Дошку в клітинку та розділення фігур на чорні та білі придумали французи у Середньовіччі. Шашки були улюбленою грою таких великих полководців, як Наполеон та Петро І. Люблять цей вид спорту і студенти коледжу.

У змаганнях взяли участь представники від груп І-ІІІ курсів, а перемогу здобули:

Юнаки:

             І місце – Шманін Михайло (2-Б);

             ІІ місце – Поліщук Микола (3-В);

             ІІІ місце – Максимюк Іван (3-Б).

Дівчата:

               І місце – Легка Тіна (1-А);

               ІІ місце – Купрійчик Ганна (2-А);

               ІІІ місце – Джумига Лілія (3-В).

4 5
6 7

 

         4. В актовій залі коледжу студенти мали можливість познайомитися з відомим спортсменом, майстром спорту України з веслування на байдарках та каное, учасником Чемпіонатів світу та Європи, чемпіоном України, головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради Богданом Кучмеєм.

10

 

8 9

5. Вулична акція «Здоровим бути модно!» Лідерські групи 4-С та 2-Б проекту «За здоровий спосіб життя» у рамках соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ - дубенчанам» привітали краян з Днем фізичної культури та спорту, розповсюджуючи серед жителів листівки з вітанням та інформацією щодо популяризації здорового способу життя.

11 12

 

Протягом тижня спортивні змагання об’єднали кращих представників студентства.Усім бажаємо олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

«Дій, молодий волонтере!»

Літо для студентів ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» завершилося захопливою подією. Їм випала чудова можливість розширити свій світогляд, познайомитись з цікавими людьми, сприйняти іншу культуру і просто провести час з користю для себе в рамках міжнародного волонтерського проекту «Дій, молодий волонтер» та побувати у Польщі та Одесі. Учасниками проекту стали найактивніші та найкреативніші студенти ІІ, ІІІ та ІV курсів (Іванчук В., Хіц О., Швидка С. Онищук Н., Гринява М., Белеля М. (ІV курс); Стрільчук Д., Мішталь А., Ярмолюк А., Федорчук А., Максимюк І. (ІІІ курс); Хомедюк Х., Ковальчук Т., Пахай Я., Кутаєва К., Курманська А. (ІІ курс) ) та викладачі-керівники — Павлунь В.С., Ковальчук Н.Д. та Недільська А.І..

uapl01 uapl02

Наша подорож розпочалася із давнього лемківськ ого села на Закерзонні, у гміні СолинаЛіського повітуПідкарпатського воєводства. Знайомство з польськими учасниками проекту з міст Перемишль та Пшеворськ вийшло надзвичайно веселим, зворушливим та емоційним. А вечір був наповнений українськими та польськими народними наспівами під віртуозну гру на баяні Івана Максимюка.

uapl03

Кожен наступний день дивував нас новими враженнями, цікавими зустрічами та участю у різних видах діяльності, зокрема у Центрі інтеграції в Халупках, у музеї під відкритим небом у м. Санок.

uapl04 uapl07 uapl08
uapl09 uapl10 uapl11

У вільний час учасники проекту готувалися до благодійної акції та виготовляли вироби для продажу під час фестивалю обжинків. Зібрані кошти адресувалися дітям, що перебувають у скрутному життєвому та матеріальному становищі.

 

uapl13 uapl14 uapl15
uapl17 uapl16 uapl18

У сусідній країні святкування обжинків спочатку організовують на території кожної гміни (сільради), а потім відбувається справжнє повітове дійство. Цьогоріч фестиваль обжинків відбувся у воєводстві Халупки. Студентам нашого закладу вдалося вразити гостей дійства незабутнім сольним виступом Яни Пахай та запальним українським танком за участю усіх наших студентів. Неабияку роль відіграв зовнішній вигляд нашої молоді — вишиванки, віночки та щира посмішка.

Польщу залишали з нотками суму.

uapl19 uapl20 uapl21

Наступні п’ять днів наш проект реалізовувався у сонячному місті Одеса. Нам випала чудова нагода відсвяткувати 30-річчя Незалежності України саме тут. Надзвичайно теплі спогади залишили наша участь у Вишиванковому фестивалі та концерт з нагоди свята. А завершилося святкування феєрично (в прямому розумінні) – святковим феєрверком.

  uapl22 uapl23 uapl24

Щоденно ми продовжували роботу з обміну досвідом волонтерської діяльності нашого колективу, польської та одеської молоді. Програма перебування в Одесі включала цікавий майстер-клас з гончарства та виготовлення еко-сумок. Крім того, ми мали змогу побачити та відвідати видатні місця Одеси: історичний центр міста, Спасо-Преображенський кафедральний собор, Міський сад,Воронцовський палац, Пасаж, Будинок-стіну, Потьомкінські сходи, а також пам’ятник Дюку, імператриці Катерині II та її сподвижникам, пам'ятник Ільфу та Петрову «12-тий стілець».

uapl25 uapl26 uapl27

А ще ми стали учасниками благодійного фестивалю на базі релігійно- благодійної організації Карітас-Спес Одеса. Гостями фестивалю були діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з обмеженими фізичними можливостями. Українські та польські групи молоді у рамках підсумку проведення проекту презентували їм свої художні номери та активно допомагали організаторам даного фесту у роботі з дітьми, а саме у проведенні різних розважальних та спортивних ігор .

uapl28

До слова, одним з найяскравіших заходів проекту в Одесі був похід до дельфінарію «Немо» на шоу ЄДИНА ПЛАНЕТА. Без перебільшення – ми здійснили неймовірну подорож у глибини океану разом з дельфінами.

Міжнародні проекти є чудовим способом саморозвитку, який дає нові перспективи і допомагає краще зрозуміти себе і світ.

Щиро вдячні організаторам проекту: Польсько-Українській Раді Молодіжного Обміну, Фонду імені Братів Солунських – Кирила і Мефодія, благодійній організації Карітас-Спес Одеса, координаторці проєкту з польської сторони – пані Ірині та активній підтримці адміністрації коледжу, особисто директору В.П.Бабаку, депутату Дубенської районної ради Сергію Гаврилюку за надану можливість познайомитись з цікавими людьми і стати європейського волонтерського руху.

Volonter (2)

uapl30

Підсумки тижня охорони праці

 

     Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006р. №685-2006, листа Міністерства Освіти і науки України №1/9-184 від 06.04.2021р. «Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці» та наказу по коледжу №31осн/д від 02.04.2021р. «Про організацію та проведення Тижня охорони праці» з метою привернення уваги працівників та студентів до питання дотримання вимог охорони праці, пожежної, електробезпеки, виробничої санітарії, поведінки та дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, у закладі з 19 до 23 квітня 2021 року проведено Тиждень охорони праці. Цього року у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні, пов’язаною з розповсюдженням гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19, усі заходи проводилися дистанційно.У цьому році Тиждень охорони праці проводився під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи: інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР». Заходи Тижня охопили студентів I-IV курсів коледжу.
OP 3
 
 
У рамках Тижня охорони праці проведено такі заходи:
 
  • 20 квітня в приміщенні бібліотеки в корпусі №2 відкрито інформаційний вісник під девізом «Безпека здоров’я – безпека життя», на ньому представлено інформаційні матеріали, присвячені охороні праці, безпеці дорожнього руху, пожежній безпеці, поінформовано про поведінку та дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, виробничу санітарію, інші заходи безпеки;
  • 21 квітня інженер з охорони праці Боднар І. В. поширив серед працівників коледжу інформаційний буклет, присвячений основним правам працівників;

  • OP 2
  • 22 квітня проведено огляд-конкурс на визначення найбезпечнішого робочого місця коледжу;

  • 22 квітня студенти I-IV курсів коледжу дистанційно переглянули навчальні відео щодо правил безпеки під час розповсюдження гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19;

  • 23 квітня керівники академічних груп провели виховні години на тему «28 квітня - Всесвітній день охорони праці», у ході яких студентів ознайомили з історією початку відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

 OP 5
   Проведений Тиждень охорони праці показав належний рівень знань правил та норм з охорони праці учасниками освітнього процесу.
 

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ – 2021

На виконання вимог «Кодексу цивільного захисту України», згідно з Річним планом роботи служби охорони праці та наказом по коледжу №25осн/д від 18.03.2021р. «Про організацію та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою підвищення рівня знань учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності та попередження виникнення нещасних випадків та випадків травматизму як під час освітнього процесу, так і поза ним у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» з 29 березня по 2 квітня 2021 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Цього року усі заходи Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності проводилися в дистанційному режимі, через складну епідемічну ситуацію в країні, пов’язану з розповсюдженням гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19.

BGD2

В ході Тижня проведено такі заходи:

29 березня у приміщенні бібліотеки корпусу №2 коледжу відкрито інформаційний вісник на тему «Правила безпеки – правила твого життя» вісник містив інформаційні матеріали присвячені попередженню нещасних випадків, професійних захворювань, правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру та правилам поведінки в разі виникнення загрози вчинення терористичного акту. Студенти та працівники коледжу мали можливість систематизувати свої знання з безпеки життєдіяльності;

протягом Тижня керівниками академічних груп I-IVкурсів проведено зі студентами бесіди присвячені правилам безпечної поведінки при розповсюдженні гострої респіраторної інфекції COVID-19;

BGD6 BGD5

 

проведено позаплановий огляд стану пожежної безпеки навчальних корпусів, гуртожитку закладу;

1 квітня студенти в дистанційному режимі переглянули навчальний фільм присвячений правилам безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, під час перегляду фільму студенти пригадали правила поведінки при пожежі, аваріях з викидом в навколишнє середовище небезпечних хімічних речовин, а також у випадку терористичної загрози;

2 квітня керівники академічних груп I-IV курсів дистанційно провели зі студентами цільовий інструктаж з питань правил безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях.

BGD7

           Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності показав належний рівень знань студентів з основ безпеки життєдіяльності та достатній рівень відпрацьованості дій працівників коледжу у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Архів новин (оберіть дату)

October 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31