Вітаємо!

Указом Президента України  від 21.08.2020 №335/2020 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, dirкультурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм БАБАКУ ВАЛЕРІЮ ПАВЛОВИЧУдиректору Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університетуприсвоєно почесне звання  «Заслужений працівник освіти України».

 

Щиро вітаємо Валерія Павловича з нагоди відзначення державною нагородою. Бажаємо творчої наснаги, оптимізму та нових здобутків у роботі. Нехай Ваша енергія та  багаторічний досвід і надалі служать на благо розвитку освіти України!

Привітання випускникам!!!

Дорогі наші випускники!

Ось і закінчилась ваша перша студентська історія. Впевнені, що для всіх вона була значимою і незабутньою.

vup1 vup2 vup3

Сьогодні ми відпускаємо вас у Великий Світ і бажаємо жити яскраво і цікаво, досягати мети, не забувати свої мрії. Удачі вам на професійному шляху, успіхів у всіх творчих задумках. Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами, а поруч з вами завжди ідуть Віра, Надія і Любов.

vup4 vup5

 

Привітання директора коледжу

               Викладачі, студенти та працівники Дубенського коледжу РДГУ

До уваги учасників пробного ЗНО у 2020 році!

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти ПРОБНЕ ЗНО НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 та 17 червня. Так вирішив КМУ постановою від 12.06.2020 № 480 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня.

probne-zno

Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.

З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

      • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  • Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом  намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. 

Нагадуємо, що експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів ви зможете отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО ви можете за посиланням. Ми також підготуємо додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень..

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами!

За матеріалами сайту УЦОЯО.

Перші дебатні змагання

За два роки існування дискусійного клубу (керівник Іванова О. С.) ми проводили зустрічі, заняття, тренінги, дебатували на різні теми, двічі влаштовували показові ігри (одну з яких на Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів коледжів Західного регіону України). І ось – ПЕРШІ змагання!!! Та й ще такого рівня.

deb03 deb05

30 – 31 травня в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Галицько-Волинський кубок», який обєднав 28 команд. Брати участь у такому заході – велика честь, адже серед учасників – найдосвідченіші дебатери України, керівники Федерації дебатів України, багаторазові переможці найрізноманітніших турнірів. Це і студенти, і старша молодь, яка вже завершила навчання та будує кар’єру. Судді теж високопрофесійні.

deb01 deb02

Наш коледж представляла команда «FreedomofSpeech» («Свобода слова») у складі Любомира Климюка (IV-А) та Анастасії Кособуцької (ІІІ-С). І неймовірно приємно, що наші дебатери достойно виступили, продемонструвавши високий рівень критичного мислення і ораторського мистецтва. Вклали стільки енергії, завзяття, сили!!! Зіграти треба було 5 раундів. Кожен – за різною темою та з іншими командами і суддями. Перший день: з ранку до вечора майже без перерви! Другий день – пятий раунд. Щиро дякую Любомиру та Насті за натхненну гру і бажаю подальшого успіху в дебатній сфері!

deb04

 

Також дякуємо Оксані Конончук (голові Рівненського осередку Федерації дебатів України), яка не лише запропонувала нашому дискусійному клубу взяти участь у турнірі, а й допомогла з організаційними моментами.

Вітаємо із перемогою

"Екологія природи - екологія душі" - пріоритетний напрямок діяльності клубу "Волонтер" у 2019-2020 н.р. Протягом цього навчального року члени нашого клубу стали ініціаторами проведення та організаторами різних заходів екологічного спрямування: просвітницька акція "Життя чи пластик?", майстер-клас "Друге життя пластику", година-меседж "Збережемо планету!".

Долучилися до Всеукраїнського екологічного флешмобу освітніх креативних ідей (освітній проект "Розумний вулик") , де посіли 6 сходинку у ТОП-10 кращих ідей. А на завершення навчального року - стали призерами екоконкурсу "Геть поліетилен!" на освітній платформі Всеосвіта.

eko0

Участь у цьому конкурсі зі своїми екоідеями взяли член клубу "Волонтер" Віннічук Ярослава (3-С) та керівник клубу О.В. Хітрова. Кожна ідея заслуговує на увагу, однак призове ІІ місце вдалося вибороти Олені Володимирівні.

Це наша спільна перемога. Дякуємо усім, хто підтримав та вболівав за нас. Вдячні за кожен голос!

eko

Архів новин (оберіть дату)

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4