Актуально для майбутніх учасників ЗНО

lvivskyi

З 01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.

 

І крок. Заповнити заяву реєстраційну картку

- Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку, скориставшись спеціальним сервісом, на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (студенти) закладів профтехосвіти і студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання.

- Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією. Контактний телефон: 0362649669.

 

ІІ крок.   Сформувати пакет реєстраційних документів

1) роздрукувати реєстраційну-картку та вклеїти дві фотокартки 3Х4;

2) копію документа, що посвідчує особу: ІD картки або 1 ст. паспорта, завірену особистим підписом;

3) копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників попередніх років);

4) додаткові документи за потреби:

       для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);

       при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);

       щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час   проведення основної сесії);

       нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).

 

ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1) випускники закладів ЗСО, учні закладів профтехосвіти, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. подають комплекти документів до свого закладу освіти. До 01.03.2021 р. вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.

2) Випускники попередніх років самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 05.03.2021 (за відтиском поштового штемпеля).

 

IV крок: Отримати відповідь від регіональних центрів

        Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2021.

      Учасник може отримати відмову, якщо комплект документів був сформований некоректно. Такий учасник повинен виправити недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 05.03.2021 (за відтиском поштового штемпеля).

 

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Профорієнтаційні зустрічі для випускників коледжу

Одним із важливих факторів успішного працевлаштування є якісна підготовка фахівців. Сьогодні здобувачам освіти важливо не розгубитися в широкому інформаційному просторі освітніх послуг, які надають заклади вищої освіти. Тому 20.01.2021 р. за співпраці фахівця з професійної орієнтації випускників коледжу Багнюк К.Р. та відповідальної особи за профорієнтаційну роботу РДГУ Черніговець Т.І. продовжено цикл профорієнтаційних зустрічей для випускників коледжу і майбутніх абітурієнтів.

PROF30

В онлайн-конференції цього разу взяли участь відповідальний секретар Приймальної комісії РДГУ Левчук В.В., представники художньо-педагогічного факультету (голова профбюро факультету, канд. пед. наук, доцент кафедри культурології та музеєзнавства Тюска В.Б., заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри театральної режисури Мельничук Ю.С., заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Гриценюк Р.А., старший лаборант кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Гузь Я.В.), психолого-природничого факультету (заступник декана з навчальної роботи канд. пед. наук, доцент Левчук І.Б.) і факультету математики та інформатики (канд. технічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Сінчук А.М., кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Музичук К.П., канд. пед. наук, доцент кафедри математики з методикою викладання Генсіцька-Антонюк Н.О.).

PROF33

Протягом онлайн-зустрічі випускники отримали змістовну інформацію про особливості вступу абітурієнтів до навчального закладу у 2021 році, можливість поєднання навчання відразу на декількох факультетах, дізналися алгоритм та форми подання заяв про вступ, отримали детальну інформацію про організацію навчальної діяльності на представлених факультетах та перспективи, які відкриваються після завершення навчання. У підсумку конференції студенти використали надану їм можливість поставити запитання, які вони накопичили протягом декількох зустрічей, і у результаті отримали чіткі розгорнуті відповіді на них.

На допомогу випускникам започатковано профорієнтаційну співпрацю із Рівненським державним гуманітарним університетом

Сьогодні одним із важливих завдань вищого навчального закладу є забезпечення максимальної ефективності підготовки фахівців відповідно до реальних вимог та потреб ринку праці.

PROF10 PROF11

Нам важливо, щоб випускники коледжу змогли успішно реалізуватися за здобутою спеціальністю (працевлаштуватися та продовжити навчання у закладах вищої освіти для здобуття ОКР «Спеціаліст», згодом «Магістр»). Тому з грудня 2020р. за ініціативи директора коледжу Бабака В.П. та фахівця з профорієнтації випускників навчального закладу Багнюк К.Р. започатковано співпрацю з ЗВО, зокрема Рівненським державним гуманітарним університетом, для розширення знань студентів про напрями підготовки, нові спеціальності та особливості подальшого навчання у ЗВО III-IV рівнів акредитації.

PROF14

Так, 07.12.20 та 14.01.21р. проведено онлайн-конференції спільно з представниками філологічного та педагогічного факультетів РДГУ, на яких заступник декана з виховної роботи філологічного факультету, канд. пед. наук Капелюх Д.П., доцент, кандидат філол. наук Терещенко Т.В., канд. пед. наук, професор Середюк Л.А., заступник декана з виховної роботи відділення української філології, канд. пед. наук, доцент Павлюк Н.П., канд. філол. наук, в.о. доцента кафедри стилістики та культури української мови Мушировська Н.В., канд. філол. наук, доцент кафедри української мови імені професора К.Ф.Шульжука Щербачук Н.П., декан педагогічного факультету, канд. пед. наук, професор Сілков В.В., заступник декана з виховної роботи, канд. пед. наук, доцент Міщеня О. М. детально ознайомили випускників коледжу із Умовами прийому та правилами вступу абітурієнтів до РДГУ, за допомогою презентацій продемонстрували різноманіття насиченого студентського життя на факультетах, розповіли, які перспективи відкриваються у майбутньому перед студентами, які здобудуть основну спеціальність і ряд можливих кваліфікацій, запропонованих РДГУ. Випускники також мали можливість поставити запитання, які їх цікавили, представникам факультетів і отримати відразу достовірну лаконічну інформацію.

PROF16

Сподіваємось, взаємна співпраця між представниками коледжу та університету сприятиме підвищенню рівня обізнаності випускників та допоможе зробити вдалий вибір серед широкого спектру спеціальностей, які пропонують ЗДО.

Фінал World Ecolabel Day

      З 10 жовтня по 2 грудня 2020 року тривав Всеукраїнський конкурс для педагогічних працівників з нагоди відзначення Дня екологічного маркування (World Ecolabel Day). Конкурс проводиться з метою підтримання творчої праці педагогічних працівників, підвищення їхньої професійної майстерності популяризації педагогічних здобутків із формування екологічної компетентності здобувачів освіти через реалізацію змістової освітньої лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».      Цього року в конкурсі взяли участь 1576 педагогічних працівників з усіх регіонів України. Пишаємося, що серед педагогів-фіналістів, які виконали всі умови конкурсу, наша колега - голова ПМК загальної та соціальної педагогіки і психології О.В.Хітрова. Олена Володимирівна розробила та представила на конкурс свій авторський кейс з теми "Чому екологічне маркування - це важливо?" та реалізувала практично свій педагогічний задум спільно зі студентами відділення "Соціальна робота" Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ.
     Вітаємо Олену Володимирівну Хітрову з отриманням Диплому фіналіста Всеукраїнськогок онкурсу World Ecolabel Day та сертифікату від ТМ Delamark на придбання екопродукції.eco OV      За підсумками конкурсу буде створений фільм з презентацією робіт кращих кейсів, серед яких буде представлено і кейс Хітрової О.В. Презентація фільму відбудеться в січні 2021 року. Також матеріали кейсу будуть розміщені в навчально-методичному посібнику для вчителів.

Тиждень безпеки дорожнього руху - 2020

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дорожній рух», згідно Річного плану роботи коледжу, з метою попередження нещасних випадків на дорогах з учасниками освітнього процесу у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж» РДГУ видано наказ №162осн/д від 12.11.2020р. «Про організацію та проведення Тижня безпеки дорожнього руху», яким затверджено терміни проведення та план заходів Тижня. Тиждень безпеки дорожнього руху проходив з 16 по 20 листопада. Метою Тижня було нагадати учасникам освітнього процесу правила безпечної поведінки на дорогах, у громадському транспорті, а також поблизу залізниць. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху проводилися заходи, до яких були залучені студенти усіх курсів коледжу, заходи мали за мету привернути увагу студентів, викладачів до проблем важливості неухильного виконання правил дорожнього руху. Цього року через складну епідемічну ситуацію в країні, у зв’язку з розповсюдженням гострої респіраторної інфекції COVID-19 масові заходи не проводилися.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху проведено такі заходи:

-          у ході Тижня в приміщенні бібліотеки корпусу №2 працював інформаційний стенд під девізом «Правила дорожнього руху ти завжди пам’ятай»; учасники освітнього процесу мали змогу систематизувати свої знання з правил дорожнього руху, а саме: поведінка на дорогах, на зупинках громадського транспорту, правила посадки та висадки з громадського транспорту, правила поведінки поблизу залізниць;

BG 11

-          17.11.2020р. керівники академічних груп I-IVкурсів провели зі студентами цільовий інструктаж з охорони праці з питань безпечної поведінки на дорогах та поблизу об’єктів залізничного транспорту в осінньо-зимовий період; записи про проведення інструктажу зроблено в журналах реєстрації інструктажів груп;

BG 12

-          19.11.2020р. проведено виховні години в академічних групах на тему «Правила дорожнього руху - твої правила»; на виховних годинах студенти переглянули навчальний фільм, присвячений обов’язкам та правам пішоходів;

BG 13 BG 14

-          20.11.2020р. інженер з охорони праці Боднар І. В. поширив серед працівників коледжу пам’ятку з правил дорожнього руху;

Вивчення правил дорожнього руху входить до навчальної програми дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка вивчається студентами всіх спеціальностей. Щодо рівня знань правил дорожнього руху ведеться контроль адміністрацією коледжу.

Проведений Тиждень безпеки дорожнього руху показав належний рівень знань правил дорожнього руху учасниками освітнього процесу.

 

Архів новин (оберіть дату)

February 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28