ВІТАЄМО!

Усач Аліну,студентку 3-А курсу, яка виборола почесне ІІ місце з шахів в змаганнях Спортивних ігор України серед коледжів у м. Львів (тренер Каленюк Б.Ф.).

usach

Бажаємо переможниці здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Адміністрація коледжу

Товариська зустріч з волейболу у м. Кременець

29 травня 2019 року відбувся турнір з волейболу в м. Кременець. Дуже гостинно зустріли наших дівчат-волейболісток. Катерина Григорівна Єрусалимець, голова циклової комісії Кременецького коледжу КОГПА ім. Т. Шевченка, організувала турнір на високому рівні.

Напрочуд цікавою і непередбачуваною була гра, у результаті якої було визначено кращих гравців команди: Гелета Дар'я (1-С) та Майдан Діана (3-А).

kr04 kr01 kr05

Організатори турніру подарували на добру пам'ять про Кременець картини директору Дубенського коледжу РДГУ Бабаку В. П. та тренеру команди Красніцький О.В., дівчатам буклетики.

kr02 kr03 kr06 kr07

Корисним також був обмін досвідом з викладачами фізичного виховання Кедрич Г.В. та Кірковою Т.В., пізнавальною екскурсія по закладу, красивим та емоційним підняття на гору Бона. Наші дівчата отримали хороший ігровий досвід та приємні враження від поїздки.

Відзнака на конкурсі «Я – патріот!»

Бути патріотом... Що це означає? У чому проявляється? До чого зобовязує? На ці та інші питання пробували дати відповідь молоді люди від 14 до 30 років у художніх творах у рамках Обласного літературного конкурсу «Я – патріот!», проведеного Рівненською обласною бібліотекою для молоді.

pat1 pat2

   30 травня 2019 року о 12.00 у цій неймовірно сучасній, стильній книгозбірні відбулося нагородження переможців конкурсу. На заході були присутні члени журі, як-от: Ірина Баковецька – письменниця, журналістка, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України, Лілія Овдійчук – кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана історико-філологічного факультету МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука. Прозовий текст про загиблого в рамках АТО українського воїна, який написала Кособуцька Анастасія із ІІ-С, було високо оцінено журі. Студентка отримала подяку та цінний приз.

pat4

         І головне: натхненний захід, у якому виступи досвідчених знавців слова перепліталися з літературними і музичними виступами активної молоді, дав зрозуміти, як важливо творити, виливаючи думки на папір, презентувати свою громадянську позицію, бачення минулого і сьогодення, прославляти подвиги давніх і сучасних Героїв.

pat3

День матері

Щороку, в другу неділю травня, відзначають День матері. Матір звеличували, любили, шанували у всі віки. І в черговий раз в рамках волонтерської програми «Біла тростина» студенти І-Д курсу організували свято для матерів, які є членами УТОС. Ці матері особливі. Вони люблять серцем і душею.

DM1 DM2 DM3

У ході дійства гості насолоджувались виступами талановитих вокалістів: Ірини Баковчук, Вікторії Карпюк. Позитивні емоції подарував ансамбль бандуристів «Мальви».

DM4 DM5 DM6

Попри проблеми із зором, серед гостей також було чимало талановитих людей, які охоче погодилися поздоровити присутніх у залі жінок музичними вітаннями. Серед них – Володимир Безкопильний, член Дубенського товариства УТОС і представники Рівненської обласної організації УТОС Наталія Дячук та Олександр Бузна.

DM7

Тиждень безпеки дорожнього руху - 2019

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дорожній рух», на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 14.03.2019р. «Щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху», згідно з Річним планом роботи коледжу та з метою попередження нещасних випадків на дорогах з учасниками навчально-виховного процесу, у Дубенському коледжі РДГУ видано наказ №58осн/д від 13.05.2019р. «Про організацію та проведення Тижня безпеки дорожнього руху», яким затверджено терміни проведення та план заходів Тижня. Тиждень безпеки дорожнього руху проходив з 20 по 24 травня і мав за мету нагадати учасникам навчально-виховного процесу правила безпечної поведінки на дорогах, у громадському транспорті, а також поблизу об’єктів залізничного транспорту. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху проводилися заходи, до яких були залучені студенти усіх курсів коледжу.Заходи мали на меті привернути увагу студентів, викладачів, громадськості міста до проблем важливості неухильного виконання правил дорожнього руху.

     Отже, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху проведено такі заходи:

-     у ході Тижня безпеки дорожнього руху в бібліотеці корпусу №2 коледжу працював інформаційний вісник під девізом «Правила дорожнього руху ваш вірний провідник». Учасники навчально-виховного процесу мали змогу систематизувати свої знання з правил дорожнього руху, а саме – поведінки на дорогах, на зупинках громадського транспорту, правила посадки та висадки з громадського транспорту, правила поведінки поблизу об’єктів залізничного транспорту;

BDR 1

-     20 травня 2019 року студенти 2-В курсу під керівництвом керівника групи Кочубей Анни Володимирівни провели агітаційні п’ятихвилинки на тему «Правила дорожнього руху, правила твого життя», в ході яких нагадали студентам та викладачам коледжу правила безпечної поведінки на дорогах;

BDR 2

-     22 травня 2019 року студенти 3-А курсу під керівництвом керівника групи Пелагій Тетяни Ярославівни провели флеш моб на тему «Основні правила безпеки поблизу об’єктів залізничного транспорту», в рамках якого ознайомили учасників освітнього процесу із статистикою нещасних випадків, що сталися на залізницях Рівненської області за перший квартал 2019 року, а також нагадали основні правила безпечної поведінки поблизу залізниць;

BDR 4 BDR 5

-     23 травня 2019 року керівниками академічних груп 1-4 курсів проведено виховні години присвячені правилам безпечної поведінки на дорогах, в ході яких студентам розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху для формування цивілізованого суспільства XXІ століття.

       Проведений Тиждень безпеки дорожнього руху показав належний рівень знань правил дорожнього руху учасниками навчально-виховного процесу.

Архів новин (оберіть дату)

August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1