Результати Міжнародного мистецького конкурсу «Скадовськ збирає друзів»

У конкурсі взяли участь біля 3000 осіб.

Студенти коледжу активно долучилися до творчого змагання. І ми раді презентувати чергові здобутки нашої креативної молоді.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Отож, у жанрі «Фотомистецтво»:

1 місце – Ілона Столярчук (4-Б курс)

2 місце – Андрій Пшеничний (4-В курс)

3 місце – Валерія Сергійчук (4-Д курс)

Вікторія Матвійчук (4-Б курс)

Анна Собчук (1-А курс).

У жанрі «Відеомистецтво»:

2 місце - Юлія Свінтозельська (4-А курс)

3 місце – Діана Терлецька (4-В курс).

У жанрі «Музичне мистецтво»:

3 місце – інструментальний ансамбль «Море мрій».

У жанрі «Вокальне мистецтво»:

2 місце – Яна Пахай (1-А курс)

тріо «Перевесло» (2 курс)

квартет «Вишиванка» (4-Б курс).

Приз глядацьких симпатій отримали роботи студентки 4-А курсу Анни Лужанської «Лови момент» ( у жанрі «Фотомистецтво») та студентки 4-А курсу Юлії Свінтозельської «Мрія» ( у жанрі «Відеомистецтво»).

Дипломами «За участь» нагороджені: Мар’яна Якута (4-Г курс), Анна Лужанська (4-А курс), Діана Малясова (4-Д курс), Христина Хомедюк (1-А курс), ансамбль народних інструментів «Мелодія».

Щирі вітання та подяка всім учасникам, координаторам і керівникам: А.І.Кокорському, В.С.Павлуню, Б.Ю.Дацюку, І.М.Пулик, Р.М.Бернату, В.Ю. Янчук, Ю.С.Момотюку, О.А.Сірман.

Skadovsk

День випускника у ВСП "Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ"

Життя – це вічне шоу, де розлучаються і зустрічаються, плачуть і радіють. 27 травня у прямому ефірі була написана передостання сторінка навчання четвертокурсників у Дубенському педагогічному фаховому коледжі РДГУ – День випускника.

DV1

Все святкове дійство було організоване саме для них – студентів 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 4-Д, 4-С курсів. Вручення грамот, подяк, виступи керівників структурних підрозділів, викладачів, концертні номери, відеосюжети, - все це наповнило залу яскравими емоціями та щемними спогадами. Родзинкою свята стали привітання від першокурсників з щирими побажаннями та солодкими подарунками. А ще на свято завітала випускниця 2020 року, яка у складі дуету "Чорне і біле" привітала студентів з Днем випускника піснею.

DV2 DV3 DV4

Як кажуть: « Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати. Тільки те, що цінуєш, приносить тобі справжню насолоду». І ми бажаємо нашим випускникам цінувати кожну хвилину, любити життя і приносити в цей світ радість, злагоду і натхнення. У добру путь!

DV5 DV6

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Працівниками бібліотеки ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» була проведена тематична година, присвячена Дню памяті жертв геноциду кримськотатарського народу та Дню боротьби за права кримськотатарського народу.

KT1 KT2

Мета виховної години – інформувати студентську спільноту про трагедію депортації, яку пережили кримські татари 1944 року. Це один із найбільших злочинів радянського режиму, який привів до масових людських жертв і завдав непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинув на його історичний шлях.

KT3

Україна – це Європа!

Любов до Вітчизни не примушує заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше ми любимо Батьківщину, тим більше намагаємося збагатити свою країну скарбами, здобутими не з її надр. Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Україну, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали.

У ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» День Європи відзначався у вівторок, 18 травня. Викладачі комісії іноземної філології проводили інформаційні хвилинки, які розширювали знання студентів про Європейський Союз.

Також студентами ІІІ-А курсу, які є учасниками лідерської програми «Євронація» (керівник Романова Г.М.), було створено фотовиставку, на якій зображено прапори держав, що входять до Європейського Союзу. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона - у серці кожного українця!

europ1 europ2

Куточків різних на землі багато.

Європа серед них – найкраща над усім,

Бо саме тут ми маємо зростати.

Європа – наш великий спільний дім!

Підсумки тижня охорони праці

 

     Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006р. №685-2006, листа Міністерства Освіти і науки України №1/9-184 від 06.04.2021р. «Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці» та наказу по коледжу №31осн/д від 02.04.2021р. «Про організацію та проведення Тижня охорони праці» з метою привернення уваги працівників та студентів до питання дотримання вимог охорони праці, пожежної, електробезпеки, виробничої санітарії, поведінки та дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, у закладі з 19 до 23 квітня 2021 року проведено Тиждень охорони праці. Цього року у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні, пов’язаною з розповсюдженням гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19, усі заходи проводилися дистанційно.У цьому році Тиждень охорони праці проводився під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи: інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР». Заходи Тижня охопили студентів I-IV курсів коледжу.
OP 3
 
 
У рамках Тижня охорони праці проведено такі заходи:
 
  • 20 квітня в приміщенні бібліотеки в корпусі №2 відкрито інформаційний вісник під девізом «Безпека здоров’я – безпека життя», на ньому представлено інформаційні матеріали, присвячені охороні праці, безпеці дорожнього руху, пожежній безпеці, поінформовано про поведінку та дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, виробничу санітарію, інші заходи безпеки;
  • 21 квітня інженер з охорони праці Боднар І. В. поширив серед працівників коледжу інформаційний буклет, присвячений основним правам працівників;

  • OP 2
  • 22 квітня проведено огляд-конкурс на визначення найбезпечнішого робочого місця коледжу;

  • 22 квітня студенти I-IV курсів коледжу дистанційно переглянули навчальні відео щодо правил безпеки під час розповсюдження гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19;

  • 23 квітня керівники академічних груп провели виховні години на тему «28 квітня - Всесвітній день охорони праці», у ході яких студентів ознайомили з історією початку відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

 OP 5
   Проведений Тиждень охорони праці показав належний рівень знань правил та норм з охорони праці учасниками освітнього процесу.
 

Архів новин (оберіть дату)

July 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1