Вітаємо переможців обласних змагань з настільного тенісу 2019

10 жовтня 2019 року в м. Рівне відбулися змагання з настільного тенісу (тренер Каленюк Б.Ф.) в залік Спартакіади студентської молоді закладів вищої освіти Рівненської області.

У результаті численних складних двобоїв команда дівчат Дубенського коледжу РДГУ у складі Драки Оксани (4-А), Гуменюк Ганни (3-Б), Друзь Ольги (3-Д) зайняла ІІІ місце.

ten19

 

Бажаємо переможцям здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Спортивний клуб «Атлет»

Для тих, чия професія від Бога

Сьогодні у коледжі панував святковий настрій. Квіти і теплі слова вдячності дарували студенти усім викладачам. З нагоди Дня вчителя студенти 2-А (керівник Романова Г.М.) та 2-Б (керівник Кокорський А.І.) курсів вирішили запросити викладачів у кафе під назвою «Зошит у клітинку» Адже саме таку назву мало театралізоване дійство,яке відбувалося в актовій залі коледжу. Як і в будь-якому кафе, там були шеф-кухарі, бармени та, звичайно, офіціанти, однак страви були далеко незвичайними. Юліан Хіменес Браво (Юліан Юрків) та Любомир Бандерас Звариборщ (Любомир Климюк), шеф-кухарі незвичайного кафе, поєднували у своїх стравах олівці, флешки і навіть шматки мультимедійної дошки! Крім цього, у виконанні солістів нашого коледжу, а саме: Ірини Баковчук, Віталіни Братасюк, Ольги Подворної, Діани Рудик, Анастасії Порани та незмінного дуету у складі Вікторії Карпюк та Андрія Пшеничного лунали вітальні пісні для дорогих викладачів.

DV1 DV2 DV3

Родзинкою свята стало привітання наших випускників - Віталія Скоропляса та Наталії Чмирук, - візит яких був справжнім сюрпризом як для викладачів, так і для студентів. Підкреслив чудовий настрій свята квартет «Вишиванка» (керівник Янчук В.Ю.) та театр народної пісні «Погостини» (керівник Пулик І.М.). Особливу подяку хочемо висловити Вірі Мелетіївні Семещук, яка стала натхненником та організатором даного свята.

DV4 DV5 DV6

Все дійство пройшло на одному подиху! Найкращою нагородою для учасників свята стали теплі та щирі посмішки викладачів. Адже ви саме вони дарують нам надію і допомагають розправити крила для великого польоту довжиною в життя.

DV7 DV8 DV9

                                   Подякувати хочем, вчителі

                                   За вашу ласку і велику мудрість.

                                   Хай сонце щастя квітне на землі

                                   І виростає в непідкупну чуйність.

Місячник з безпечного використання газу в побуті - 2019

MG

ХХVІ Всеукраїнські педагогічні читання "В.Сухомлинський у діалозі із сучасністю"

27 вересня 2019 року у м.Рівне відбулися ХХVІ Всеукраїнські педагогічні читання "В.Сухомлинський у діалозі із сучасністю", учасниками яких стали викладачі предметно-методичної комісії загальної та соціальної педагогіки і психології Володимир Васильович Омельчук та Наталія Семенівна Чайка.

suh 1 suh 2

Наші колеги взяли участь в обговоренні питання щодо можливості використання педагогічної спадщини видатного педагога в умовах Нової української школи.

suh 3

Щиро радіємо за нашого колегу Володимира Васильовича Омельчука, який у цей день буввідзначений почесною грамотою імені Василя Сухомлинського.

Бажаємо нових творчих здобутків та звершень!

Студенти-дебатери спробували себе у ролі тренерів

Упродовж вересня найактивніші дебатери коледжу (студенти IV-А курсу) на чолі з керівником Івановою О. С. провели для першокурсників серію тренінгів, присвячених дебатам – найпопулярнішій міжнародній студентській інтелектуальній грі.

         Старшокурсники пояснили, що таке дебати, які навички, потрібні майбутнім освітянам, вони формують, розповіли про правила цієї форми дискусії, поділилися власним досвідом участі у грі. І, звичайно, запропонували потренуватися.

Тренінг у кожній групі видався неповторним.

DK1 DK2 DK3

Так, на І-А курсі одна команда готувалася до гри під керівництвом Любомира Климюка, а інша мала за наставника Назара Юхимчука. Сперечалися на тему: «Еміграція: за чи проти?».

На І-Б курсі Любомир Климюк та Олеся Євтушенко взяли на себе ролі других учасників у командах-суперницях, що дебатували на тему «Електронні і паперові книги: що зручніше і корисніше?».

DK4 DK5 DK6

Студенти І-В провели міні-дебати про соціальні мережі, а Любомир Климюк неупереджено допомагав у підготовці обом командам.

DK7 DK8

Учасникам дискусійного клубу вдалося створити невимушену ситуацію спілкування з користю для розуму та емоцій. Старшокурсники продемонстрували справжню майстерність із вільного володіння словом, ефективної комунікації з аудиторією та вміння ненав’язливо давати поради, а першокурсники показали активність, гарний рівень володіння усним мовленням, бажання вдосконалюватися.

DK9 DK10

Запрошуємо усіх, хто любить дискутувати, прагне удосконалити свої вміння ефективно комунікувати та грамотно доводити власну думку, приєднуватися до дискусійного клубу.

                                             

Архів новин (оберіть дату)