Міжнародний літературний конкурс ім. Антонія Мальчевського

6 грудня 2019 року у приміщенні палацу князів Любомирських Державного історико-культурного заповідника м.Дубна відбувся XIII Міжнародний конкурс польської поезії ім. А.Мальчевського. Цього року він припав на День святого Миколая за григоріанським календарем.

Malch1 Malch2

   Студенти нашого коледжу вже декілька років поспіль стають переможцями конкурсу читців-декламаторів у своїй віковій категорії. Не став винятком і цьогорічний захід. Студентка IV курсу, групи А Павлюк Яна здобула III місце за декламування уривка з повісті «Марія» і сучасної польської поезії. Студентка також підготувала образ на парад літературних героїв.  

Malch3 Malch4

У цьому році наші вихованці не лише взяли участь у конкурсі, а й допомогли міській раді з його організацією та проведенням. Так Юхимчук Назарій перевтілився у самого Антонія Мальчевського, а Климюк Любомир – у святого Миколая, який не залишив без подарунка жодну дитину. Ведучими заходу були Вікторія Карпюк та Богдана Денисюк, які ознайомили присутніх з цікавими фактами з життя і творчості Антонія Мальчевського.

Malch5 Malch6

   Завершилось свято нагородженням переможців і солодким частуванням.

Malch7 Malch8

День Збройних сил України у коледжі

До Дня Збройних сил України в Дубенському коледжі РДГУ проведено цикл заходів. Мета святкування – нагадати усім, що захист Батьківщини – це найвищий обовязок кожного громадянина в усі часи.За ініціативи студентської ради (голова – Яна Кузьменко) організовано акцію «Смаколики для солдата» і студентами зібрано солодкі подарунки (печиво, вафлі, цукерки, кава, чай, капучино), які отримають бійці в зоні ООС.

DZSY0 DZSY1

05.12.2019 року у залі засідань коледжу студенти мали змогу зустрітися із військовими Збройних сил України, ознайомитись з їх життям в армії, ще раз усвідомити важливість захисту кордонів держави.   

DZSY2 DZSY3

А на завершення в актовій залі відбувся святковий концерт «Сторінками гордості і слави», на який були запрошені військовослужбовці в/ч м.Дубна. Мета заходу: виховання у студентів глибоких патріотичних почуттів, причетності та відповідальності за усе, що відбувається в країні, вдячності тим, хто віддав за неї життя, формування активної громадянської позиції.

DZSY4 DZSY5 DZSY6 DZSY7

Сценарій свята включав висвітлення періодів від початку формуваання княжого війська в часи Київської Русі і до сьогодні. Музичні композиції, пісні поєднувались з відеоматеріалами та патріотичними віршами про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі.

DZSY8 DZSY9 DZSY10 DZSY11

Українська армія може по праву пишатися своєю історією, своїми традиціями, своїми героями.

DZSY12 DZSY13 DZSY14 DZSY15

 

 

Зустріч з вихованцями Дубенської школи-інтернату

Недарма говорять: маленькі добрі справи, зроблені з любов’ю, приносять велику радість. Відвідуючи інтернат, студенти коледжу роблять життя дітей цікавішим та веселішим. Крім того, подібні зустрічі з вихованцями закладу приносять неабияку користь самим студентам, оскільки дають їм змогу розвивати свій творчий потенціал.

in19 1 in19 2

4 грудня студенти І курсу, групи Д відвідали спеціальну школу-інтернат вперше. Першокурсники презентували цікаву програму, насичену конкурсами, естафетами та загадками.

in19 4 in19 3

Сподіваємось на подальшу співпрацю зі школою-інтернатом,   комфортну і вихованцям закладу, і студентам.

in19 5 in19 6

План заходів з проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Зміст роботи

Дата

Місце проведення

Відповідальний викладач, група

1

Розповсюдження інформаційних буклетів «Будьмо толерантними!» серед школярів

25.11

НВК

«ЗНЗ-ДНЗ»

Хітрова О.В.

3-С

2

Флешмоб «Ми – проти насильства»

27.11

НВК «школа-гімназія»

Чайка Н.С.

3-Б

3

Інформаційні хвилини «Як не стати жертвою торгівлі людьми»

29.11

Дубенське вище художнє професійно-технічне училище

Добровольський С.Г.

4-С

4

Превентивна акція «STOPАГРЕСІЯ!»

02.12

НВК «школа-гімназія»

Хітрова О.В.

3-С

5

Інструктивний практикум «Насилля. Алгоритм дії»

12.12

Дубенський коледж РДГУ

Власюк Г.Л.

1-А

6

Година спілкування «Поважаю себе, поважаю інших»

12.12

Дубенський коледж РДГУ

Панасюк І.В.

1-С

Лялькова вистава «Пан Котович або брехня – не сажа, а все-таки замаже»

У черговий раз ляльковий театр «В гостях у казки» гостинно запросив викладачів, студентів та гостей на дитячу виставу «Пан Котович або брехня – не сажа, а все-таки замаже».

         Традиційно до дійства закликали Пеппі і казкова ведуча. Запальний український танок у виконанні Анни Хрипун захопив усіх присутніх.

kazka1 kazka2 kazka3

         Та ось залунала музика і усі глядачі поринули у чарівний, загадковий світ казки. Герої вистави Лисичка і Котик, Вовчик і Зайчик, Ведмідь і Їжак вели у світ добра і зла, правди і брехні. Повчання та настанови стануть у нагоді і дорослому, і дитині. Та й казка не проста, а повчальна: брехнею увесь світ обійдеш, а назад не повернешся.

         Ніхто із присутніх не залишився байдужим до казкової науки.

kazka4

        Праця студентів 3-Д курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта під керівництвом Голяченко М.О. була оцінена щедрими оплесками і щирими посмішками глядачів.