Про підсумки проведення Дня студента-2023

Міжнародний день студента цьогоріч у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» відзначили досить незвично та надзвичайно насичено. Місячник до свята пройшов під девізом «Від Дубенського педагогічного коледжу – ЗСУ та Дубенській громаді, з любов’ю». Весь колектив коледжу включився до благодійних та волонтерських акцій:

-     «Кава для ЗСУ» (за ініціативи БО «Волонтери на Конторській» та Катерини БАГНЮК) – було зібрано 9450 грн;

-     #марафон_зігрій_Героя (за ініціативи БО «Благодійний фонд #Волонтери_4_5_0» та Ольги КУЗНЄЦОВОЇ) - зібрано 7 літрових банок грошових купюр та монет;

-     акція по збору речей першої необхідності та солодощів для ЗСУ;

-     благодійний ярмарок-продаж та аукціон (на підтримку випускників коледжу – воїнів ЗСУ) - було зібрано 20 835 грн.

1 2 3
4 5 6

В цей день пройшли і волонтерські акції наших студентів: «Будьмо знайомі» у Дубенській спеціальній школі І-ІІ ступенів (керівник Олександрина ЗІНЧЕНКО), «Малюнки на фронт» у Дубенській початковій школі (керівник Марія ШАПОВАЛ), «Лікуймо книгу» у Дубенській міській бібліотеці (керівник Павло РЕГРУТ), воркшоп «Територія творчості» у Дубенському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівники Лариса ЛАГНЮК, Тетяна ПЕЛАГІЙ), лялькова вистава «Коза-дереза на новий лад» у ЗДО № 4 (керівник Марина ГОЛЯЧЕНКО), вулична акція «Ваше здоров’я у Ваших руках» (керівники Ольга КРАСНІЦЬКА, Олена СОКОЛЮК), зустрічі у міській дитячій бібліотеці (керівник Ольга ІВАНОВА).

Викладачі коледжу підготували сюрприз-композицію для студентів. У Дубенському історико-культурному заповіднику на одному диханні пройшов мистецько-патріотичний подячний захід «Серце віддане людям» за участі студентів та викладачів коледжу, а також запрошених захисників, волонтерів, представників міської влади, відділу освіти, соціальних партнерів.

7 8 9
10 11 12

Окремо хочемо відзначити благодійні ініціативи студентів коледжу: Юлії ЛАВРЕНЬЧУК та Анни ГЕРМАНЮК (студенток 1-Д курсу), які придбали для ЗСУ 75 пар шкарпеток, витративши майже всю свою місячну стипендію; Аделіни КОРОЛЬЧУК (студентки 1-Б курсу), яка зв’язала тридцять символічних плюшевих сердечок, що були презентовані в знак подяки за роботу в складний військовий час нашим захисникам, волонтерам та соціальним партнерам. Велика вдячність всім студентам, які підготували власні вироби на ярмарок-продаж та аукціон, особливо студентам 1-А, 2-А, 2-Б курсів.

13 14 15
17 16 18
19 21 20

Студентська рада коледжу (голова – Дарина МОМОТЮК) та студентський профком (голова – Олександр ТИХИЙ) провели хорошу, якісну і потрібну роботу.

Дякуємо всім: студентам, викладачам, працівникам коледжу за креативний підхід і корисні справи.

Все буде Україна!

 

День цивільного захисту – 2023

Згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України, відповідно до річного плану роботи коледжу 31 жовтня 2023 року в студентському гуртожитку закладу проведено об’єктові тренування за темою «Дії керівного та особового складу невоєнізованих служб та формувань при виникненні на третьому поверсі студентського гуртожитку пожежі. Обстановка, що була створена, відповідала тій, що може бути при виникненні реальної пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Заходи Дня цивільного захисту охопили широке коло питань порядку дій при різних надзвичайних ситуаціях.

DCZ 1

Об’єктові тренування розпочалися о 16 годині, за допомогою звукової системи оповіщення мешканців гуртожитку сповістили про виникнення пожежі, після чого у встановлений часовий норматив 3 хвилини вихователі та персонал гуртожитку евакуювали усіх студентів з небезпечного приміщення, провели їх облік згідно списку.

MyCollagesdzs

У заходах Дня цивільного захисту взяли участь волонтери з Дубенського фахового медичного коледжу, які продемонстрували студентам майстер-клас з надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах. Студентам коледжу показали, як надати першу домедичну допомогу при втраті зупинці дихання, втраті свідомості, відкритих і закритих переломах, венозній та артеріальній кровотечі, студенти коледжу мали можливість на практиці спробувати самостійно зробити штучне дихання, непрямий масаж серця та інші види домедичної допомоги.

DCZ 10 DCZ 11

Наступним до учасників освітнього процесу звернувся практичний психолог коледжу Святослав ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, який розповів про порядок дій при зустрічі з людьми, що поводять себе агресивно та неадекватно, та поліцейськими патрулями по дорозі до укриття в час комендантської години.

DCZ 12 DCZ 13

Викладач захисту України Петро МАКСИМЮК ознайомив студентів з правилами поведінки з вибуховими речами та предметами.

Інженер з охорони праці Ігор БОДНАР нагадав мешканцям гуртожитку правила пожежної безпеки в гуртожитку.

Заходи дня цивільного захисту показали належний рівень знань студентами правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Традиційно до Дня української писемності та мови студенти коледжу беруть участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Цьогоріч у написанні твору на шевченківську тематику змагались студенти ІІ та ІІІ курсів. Учасники І етапу продемонстрували ґрунтовне знання творчості Великого Кобзаря, зуміли майстерно висловити свої думки з приводу теми конкурсу.

sh2 2023Вітаємо переможця та призерів:

І місце – Момотюк Дарина, ІІІ курс, група Б

ІІ місце – Омельчук Ангеліна, ІІ курс, група А

Лагетко Тетяна, ІІ курс, група А

ІІІ місце – Скуба Вікторія, ІІІ курс, група А

Боятюк Марія, ІІ курс, група Д

sh1 2023

Щиро дякуємо учасникам! Нехай Шевченкове слово надихає, мотивує, спонукає боротись і йти до вершин!

Циклова комісія викладачів гуманітарних дисциплін

Інтелектуальна гра знавців української мови "Мова наша солов'їна"

У четвер, 26-го жовтня, в стінах Дубенського замку відбулася інтелектуальна гра знавців української мови "Мова наша солов'їна". За звання переможців боролися команди перших курсів, групи А й Б: "Хрущі на вишні" та "Протуберанці сонця", відповідно. Різноманіття конкурсів випробували їхні навички, обидві команди показали себе гідно! Чудовим доповненням до програми була поезія, присвячена Її Величності українській мові, та уривок з комедії "Мартин Боруля", акторська гра студентів була, як завжди, на висоті. Час пройшов цікаво та непомітно! Дякуємо організаторам та учасникам!

UM2023

Захід підкреслив, що те, чим ми повсякденно користуємося, у що вливаємо свої думки та емоції - неоціненний дар. І наш обов'язок - удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас та плекати рідну мову. Адже скільки б не звертався до неї, а кожного разу відкриваєш щось нове.

З Днем української писемності та мови!

Круглий стіл «Академічна доброчесність у закладі дошкільної освіти»

13 жовтня 2023 року відбувся круглий стіл з теми «Академічна доброчесність у закладі дошкільної освіти» (модератор - доцент Найда Р.Г.), який об’єднав студенство заходу, сходу та півдня України.

На засіданні круглого столу були присутні фахові молодші бакалаври ВСП «Дубенський педагоічний фаховий коледж РДГУ», бакалаври приватної установи «Заклад вищої освіти «Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут Бейт-Хана»», магістри Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» та Рівненського державного гуманітарного університету зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Здобувачі фахової передвищої та вищої освіти активно долучалися упродовж заходу до дискусій та обговорення проблеми дотримання етичних принципів академічної доброчесності в різних закладах освіти, зокрема в закладі дошкільної.

Під час рефлексії учасників заходу було виявлено низку цікавих думок та ідей щодо можливостей та способів упровадження принципів академічної доброчесності серед вихователів ЗДО та дітей дошкільного віку.

Collage

Досвід об’єднання українського студентства, на яке покладена відповідальна місія – відбудова країни та формування нової генерації, сприяв забезпеченню наступності рівнів освіти і підвищенню її якості загалом, зокрема й фахової передвищої та вищої освіти.

Водночас неабияке зацікавлення серед здобувачів освіти викликала пропозиція щодо можливості налагодження співпраців контексті партнерської взаємодії студентських осередків різних рівнів закладів освіти.

Архів новин (оберіть дату)

November 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3