Особливості працевлаштування та побудови професійної кар’єри

      Коли студент переконаний, що правильно обрав професію, це спонукає його активно оволодівати нею. А коли випускник впевнений, що зможе отримати роботу за спеціальністю, це ще більше стимулює його працювати над собою та постійно удосконалюватися. Діяльність Центру сприяння працевлаштуванню випускників коледжу спрямована на створення необхідних умов для ефективної реалізації їхнього права на працю та забезпечення конкурентоспроможності на ринку праці.

PROF 12

 

  Так, 23 листопада за співпраці керівника Центру сприяння працевлаштуванню студентів коледжу Багнюк К.Р. та начальника відділу активної підтримки безробітних Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості Шамрило Т.М. проведено лекцію-бесіду «Особливості працевлаштування та побудови професійної кар’єри». У ході роботи випускники шкільного, дошкільного відділень та відділення соціальної педагогіки ознайомилися із діяльністю та видами надання послуг Центру зайнятості в цілому, спільно розкрили зміст поняття та етапи побудови професійної кар’єри, склали план пошуку роботи, визначили та проаналізували ключові навички, які необхідні на сучасному ринку праці та переваги легальної зайнятості.

PROF 13 PROF 11

 

На завершення випускники пройшли тест на визначення готовності до пошуку роботи та побудови професійної кар’єри, який засвідчив їхню цілеспрямованість і тверду позицію у пошуку роботи. Також студенти отримали інформаційні буклети, зокрема «Професійна кар’єра: злет по сходинках», «Кар’єрний радник», «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», у яких рекомендовано ряд електронних сервісів для онлайн пошуку роботи, проходження різноманітних навчальних співбесід та тестувань, запропоновано створення електронного кабінету шукача роботи тощо.

PROF 17

Тож бажаємо нашим випускникам активності та наполегливої праці під час пошуку роботи, а працівники Центру сприяння працевлаштуванню студентів коледжу допоможуть вам оволодіти сучасними засобами пошуку роботи та забезпечать вас необхідною консультаційною підтримкою з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці.

 

У гості до казки

20-го листопада в Україні відзначається Всесвітній день дитини. А сьогодні, 27.11.2020 року, учасниками лялькового театру «В гостях у казки» Дубенського коледжу РДГУ було організовано виставу з метою привітати усіх дітей і тих, хто своєю працею, наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків та взаєморозуміння у цьому юному середовищі. Адже ми, студенти фахового педагогічного коледжу РДГУ, безпосередньо маємо відношення до цього яскравого свята.

kaska1

Студенти 4-Д курсу на чолі зі своїм керівником Голяченко М. О. презентували казку «Золота рибка» у сучасній інтерпритації, при цьому вдало доповнили свій виступ піснями, танцями та руханками, залучивши до цього глядачів даного дійства.

kaska2 kaska4

Після закінчення вистави усі присутні були переповнені позитивними емоціями, а членам студентського прес-центру коледжу випала можливість поспілкуватись з керівником лялькового театру «В гостях у казки»:

Наталя Власюк: Марино Олексіївно, скажіть, будь ласка, коли і як виникла ідея гуртка? Чи, можливо, хтось вас надихнув створити ляльковий театр?

Марина Олексіївна: 5 років тому Віра Мелетіївна та Ірина Михайлівна мені це запропонували! І з їхньої «легкої руки» на відділенні дошкільної освіти став діяти цей гурток.

Наталя Власюк: Кожна вистава є цікавою та незабутньою. Сценарії ви самі складаєте чи вам хтось у цьому допомагає?

Марина Олексіївна: Сценарії створюємо спільно зі студентами дошкільного відділення. Це робити не так просто, адже ми не режисери чи сценаристи. Проте намагаємось опановувати і такі навички.

Наталя Власюк: Сьогодні студенти 4-Д курсу показали себе дуже творчими та креативними, видно, що цю справу вони роблять з любов’ю. Як ви заохочуєте їх до участі у театралізованих дійствах?

Марина Олексіївна: Студенти дошкільного відділення вже в силу майбутньої професії повинні бути артистами, музикантами, художниками, тому вони із задоволенням самі проявляють ініціативу та організовують різні вистави. Думаю, сьогодні ви самі переконались у тому, що наші студенти вміють і співати, і розказувати вірші, і просто бути артистами на сцені.

kaska3

Дійсно, педагог, як зазначила Марина Олексіївна, – це артист, музикант та художник в одному обличчі, який робить все для того, щоб під час освітнього процесу забезпечити дітям веселе та цікаве дитинство. Тому сьогодні ми сердечно вітаємо всіх дітей на планеті, бажаємо їм щастя, радості, веселих друзів, цікавих пригод, ніколи не сумувати та вірити у свої мрії!

Студентський пресцентр Дубенського коледжу РДГУ

Репортаж від Наталії Власюк

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу "СТОП COVID-19"

З 23 жовтня по 20 листопада 2020 року тривав Всеукраїнський конкурс "СТОП COVID-19", учасниками якого стали члени клубу "Волонтер" Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ (керівник О.В. Хітрова). Вітаємо студентку 2-С курсу Нікітчук Тетяну з отриманням призового місця та диплому ІІ ступеня.

Hitrova

Тиждень безпеки дорожнього руху - 2020

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дорожній рух», згідно Річного плану роботи коледжу, з метою попередження нещасних випадків на дорогах з учасниками освітнього процесу у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж» РДГУ видано наказ №162осн/д від 12.11.2020р. «Про організацію та проведення Тижня безпеки дорожнього руху», яким затверджено терміни проведення та план заходів Тижня. Тиждень безпеки дорожнього руху проходив з 16 по 20 листопада. Метою Тижня було нагадати учасникам освітнього процесу правила безпечної поведінки на дорогах, у громадському транспорті, а також поблизу залізниць. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху проводилися заходи, до яких були залучені студенти усіх курсів коледжу, заходи мали за мету привернути увагу студентів, викладачів до проблем важливості неухильного виконання правил дорожнього руху. Цього року через складну епідемічну ситуацію в країні, у зв’язку з розповсюдженням гострої респіраторної інфекції COVID-19 масові заходи не проводилися.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху проведено такі заходи:

-          у ході Тижня в приміщенні бібліотеки корпусу №2 працював інформаційний стенд під девізом «Правила дорожнього руху ти завжди пам’ятай»; учасники освітнього процесу мали змогу систематизувати свої знання з правил дорожнього руху, а саме: поведінка на дорогах, на зупинках громадського транспорту, правила посадки та висадки з громадського транспорту, правила поведінки поблизу залізниць;

BG 11

-          17.11.2020р. керівники академічних груп I-IVкурсів провели зі студентами цільовий інструктаж з охорони праці з питань безпечної поведінки на дорогах та поблизу об’єктів залізничного транспорту в осінньо-зимовий період; записи про проведення інструктажу зроблено в журналах реєстрації інструктажів груп;

BG 12

-          19.11.2020р. проведено виховні години в академічних групах на тему «Правила дорожнього руху - твої правила»; на виховних годинах студенти переглянули навчальний фільм, присвячений обов’язкам та правам пішоходів;

BG 13 BG 14

-          20.11.2020р. інженер з охорони праці Боднар І. В. поширив серед працівників коледжу пам’ятку з правил дорожнього руху;

Вивчення правил дорожнього руху входить до навчальної програми дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка вивчається студентами всіх спеціальностей. Щодо рівня знань правил дорожнього руху ведеться контроль адміністрацією коледжу.

Проведений Тиждень безпеки дорожнього руху показав належний рівень знань правил дорожнього руху учасниками освітнього процесу.

 

День студента очима студентів...

17 листопада, разом із студентством всього світу, у Дубенському коледжі РДГУ відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує молодь. Саме студентство, молодь, завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що прагне вдосконалювати своє місто, країну, світ.

DS1 DS3 DS2

Як відомо, немає якихось певних традицій на день студента. Сценарій святкування може бути різним. Свято тим і прекрасне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, хтось вирушає на екскурсію, а у нашому коледжі уже 20 років поспіль є своя власна традиція – викладачі та працівники коледжу організовують святкові вітання для студентів. І це унікальне святкування у рамках всієї країни. Це дійство завжди цікаве, повне яскравих емоцій, творчості та креативності.

DS4 DS5

Цього року в умовах карантинних обмежень привітання відбулися головним чином в онлайн-режимі. Але, не дивлячись на це, святкування відбулося творчо та різнобарвно. На сторінці Дубенського коледжу РДГУ було розміщено різноманітні привітання від директора, викладачів та працівників закладу. Вкотре переконуємося, що вони не тільки висококваліфіковані викладачі, але й неймовірно талановиті та творчі люди. В онлайн-режимі для студентів також була можливість переглянути фрагменти з виступів минулих років. Ці відеоконцерти дали змогу студентам-першокурсникам відчути, що це за свято в нашому коледжі – День студента, а випускникам коледжу – пригадати щасливі студентські роки.

DS6 DS7 DS12

У нашому навчальному закладі існує ще одна чудова традиція: до виступу викладачів та працівників коледжу приєднувалися також студенти 4-х курсів. Цього року це знову ж таки не вдалося через пандемію, проте викладачі приділили цим студентам більше уваги і привітали їх особисто, щоб і цей рік запам’ятався по-особливому.

DS8 DS13 DS9

Нововведенням у святкуванні став також конкурс «The best група». Кожна група презентувала себе, знявши та змонтувавши неймовірно цікаві відео. Всім вдалося передати ту атмосферу, яка панує у аудиторії, гуртожитку, показати свою згуртованість, дружбу, розкрити себе, як особистість.

DS10 DS11

Відеоролики, які отримали найбільшу кількість вподобань, були відзначені на урочистому засіданні до Дня студента. Саме тут були вручені солодкі призи переможцям, відзначені студенти коледжу за високі досягнення у навчанні та активну діяльність у громадських та культурно-мистецьких заходах та нагороджені переможці конкурсу «Найкраща кімната».

DS14 DS16 DS15

Навіть в умовах таких обмежень у нашому коледжі вдалося зробити цей день веселим, безтурботним, радісним і цікавим. Для багатьох людей студентські роки — це найкращий час молодості, який вони потім згадують з посмішкою на обличчі. А ми впевнені, що студенти Дубенського коледжу РДГУ будуть згадувати їх лише так.

 

Студентський прес-центр Дубенського коледжу РДГУ