Прощання з випускниками з 4-А

Вже за доброю традицією, яка існує у нашому коледжі, 30 травня усі групи А різних курсів зібрались для того, щоб попрощатися із випускниками 4-А.

Організацією заходу займались студенти 2-А та вчитель іноземної мови Кочубей Анна Володимирівна.

Під час свята студенти І курсу розважали випускників піснями німецькою мовою, а студентка І курсу, групи А Карпюк Вікторія заграла на бандурі та заспівала пісню "Де вони".

engl 1 engl 2 engl 3 engl 4

Студенти ІІІ курсу нагадали нашим випускникам, які ж улюблені фрази вчителів у коледжі. У ході заходу організатори намагались повернути IV курс в минуле, пригадати якими вони були і якими стали. Цікаві сценки, жарти та вірші ніби повертали випускників у минуле.

Студенти 2-А підготували цікавий танець, яким вони показали, як же наші вчителі відпочивають насправді. А вчитель іноземної мови Кочубей Анна Володимирівна написала вірш, у якому пригадала усі цікаві та смішні моменти, які пов'язані із 4-А.

engl 5 engl 6 engl 7 engl 8

Студентка ІІ курсу, групи А Кравчук Вікторія заспівала пісню випускникам. Загалом захід супроводжувався жартами, піснями та гарним настроєм.

Наприкінці заходу випускники написали свої бажання на наступні 10 років та помістили у капсулу часу, яку вони відкриють на зустрічі випускників через декілька років. А на закінчення випускники ласували тортом та переглядали свої фото, які були зроблені протягом усього навчання у коледжі.

Наталія Чмирук, студентка 2-А курсу

Вузівський семінар-практикум «Молодіжні субкультури та особливості роботи з неформальними молодіжними об’єднаннями»

Уже стало гарною традицією проводити в коледжі у Дні науки презентацію студентських наукових досліджень. Не став виключенням і цей навчальний рік.

24 квітня 2017 року в актовій залі коледжу за ініціативи предметно-методичних комісій викладачів соціально-гуманітарних дисциплін та соціальної педагогіки був організований та проведений семінар-практикум на тему «Молодіжні субкультури та особливості роботи з неформальними молодіжними об’єднаннями».Студенти мали можливість поділитися своїми напрацюваннями та обговорити актуальні проблеми сучасного суспільства – потреби молоді та реалізації їх через участь в молодіжних об’єднаннях.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася начальник відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ерна Шевчук. У своєму зверненні Ерна Ананіївна наголосила на тому, що обрана тема зустрічі є на часі. В ХХІ столітті з’являється велика кількість молодіжних об’єднань, які пропагують як моральні, так і аморальні засади розвитку молодих людей.

sem 17 02 sem 17 03 sem 17 04  

Під час роботи семінару-практикуму студенти презентували свої наукові знахідки. Зокрема, студентки 2-Б курсу В.Савонік та Г.Черняк «Молодіжні субкультури: плюси і мінуси»; В.Кравчук, Н.Чмирук (студентки 2-А курсу) – «Культура «готів» та «емо»; В Веселова (студентка 4-С курсу) презентувала виступ на тему: «Субкультури філософського напрямку»; К.Бондар, Миколайчук (студентки 2-А курсу) – «Особливості субкультур інформаційного простору»; А.Джурик (студентка 1-А курсу) – «Молодіжна субкультура – дзеркало суспільства»; Х. Павлишин (студентка 4-С курсу) – «Молодіжна субкультура в соціологічному вимірі»; К.Король (студентка 4-Д курсу) – «Молодіжна контркультура». Студенти аналізували молодіжні субкультури через призму історичного, економічного, культурного, екзистенційного підходів. Цікавими були виступи, які не залишили байдужими присутніх, про тісний зв’язок появи нової субкультури та політичних явищ у суспільстві загалом, плюси і мінуси формальних та неформальних молодіжних об’єднань.

sem 17 10 sem 17 07 sem 17 06

До обговорення активно долучилися викладачі та гості семінару. Аналіз молодіжній політиці в Україні дала у своєму виступі голова оргкомітету, кандидат історичних наук, доцент В. Семещук. Логічним продовженням виступу Віри Мелетіївни став виступ Надії Яворської, яка розкрила зміст роботи з молоддю Дубенщини працівниками соціального центру сім’ї, дітей та молоді.

Проблему реалізації актуальних потреб підлітків як альтернативи участі у неформальних об’єднаннях та особливості молодіжної контркультури піднімали у своїх виступах викладачі Л.М.Полетко, О.В. Хітрова та М.П. Даниленко.

sem 17 09 sem 17 08 sem 17 01  sem 17 10

Підсумками семінару-практикуму стали практичні поради щодо роботи педагога з підлітками-«неформалами», які були запропоновані практичним психологом коледжу С.Г. Добровольським.

Організатори Вузівського семінару-практикуму, викладачі ПМК соціально-гуманітарних дисциплін та ПМК соціальної педагогіки, щиро дякують усім учасникам та гостям заходу.

Міські змагання з міні-футболу 2017

        23 травня 2017 року відбулися міські змагання з міні-футболу серед студентської молоді м. Дубна. Проходили змагання на стадіоні «Спартак». Чемпіонат виявився напруженим. Спортсмени Дубенського коледжу РДГУ показали достойну гру.

mF1 mF3

У результаті команда дівчат виборола почесне перше місце і нагороджена грамотою та цінним призом – футбольним м’ячем. Юнаки посіли друге місце і нагороджені грамотою.

mF4 mF5

Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Спортивний клуб «Атлет»

День Європи 2017

Європа - це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але, водночас, спільних цінностей. Ці цінності сприймає, а відтак і захищає Європейський Союз. Він заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття

evr 04У травні в Україні відзначають День Європи. Вперше в нашій країні заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Роберта Шумана. Після Другої світової війни європейські лідери переконалися в тому, що співробітництво і загальні зусилля є найкращим способом забезпечення миру, стабільності і процвітання в Європі. 9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем» Європейської федерації. Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати День Європи. Щорічно жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

evr 02 evr 10 evr 03

З нагоди свята міська рада м. Дубно спільно з Дубенським коледжем РДГУ вже традиційно провели ряд заходів з нагоди цієї події. Так, 22 травня на майдані Незалежності відбувся євро-квест, участь у якому взяли представники шкіл та коледжів міста.

evr 01 evr 07

Доки учасники квесту бігали станціями міста і давали відповіді на запитання, інші члени команди та глядачі мали змогу оцінити та насолодитись європейськими традиціями та кухнею. Кожна з команд сама вибирала, кухню якої країни вона представлятиме. Передали подарунок і з нашого міста-побратима Гіжицько, тому всі присутні мали змогу скуштувати незвичний для нас смаколик – сенкач. Працював також ігровий майданчик, де усі охочі могли взяти участь у німецькій національній грі.

evr 08 evr 06

Кожна команда гідно представила обрану країну, показала ґрунтовні знання з історії та побуту Європи.

«Згода в різноманітті» – офіційний девіз Європейського Союзу. Це і намагались донести учасники свята. Ми різні – в цьому наша неповторність, ми разом – в цьому наша сила. Тому в цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, найважливіше, наше спільне майбутнє.

evr 09 evr 05

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 2017

Відповідно статті 11 Закону України «Про дорожній рух», на виконання річного плану роботи коледжу, з метою удосконалення та узагальнення знань учасників навчально-виховного процесу з безпеки дорожнього руху, правил поведінки в залізничному транспорті, а також попередження виникнення травматизму на дорозі у Дубенському коледжі Рівненського державного гуманітарного університету видано наказ №50осн/д від 10.05.2017р. «Про організацію та проведення тижня безпеки дорожнього руху», яким затверджено терміни проведення та план заходів Тижня.

Тиждень безпеки дорожнього руху проходив з 22 по 26 травня і мав на меті нагадати студентам правила безпечного переходу дороги, поведінки на зупинках, на залізничному транспорті, посадки у громадський транспорт. Студенти мали можливість проаналізувати ситуацію на дорогах України, були ознайомлені з негативними наслідками, до яких призводять дорожньо-транспортні пригоди.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху були проведені такі заходи:

- Протягом тижня безпеки дорожнього руху в корпусі №1 коледжу працював інформаційний вісник під назвою «Правила дорожнього руху – правила твого життя»; учасники навчально-виховного процесу мали можливість вдосконалити та систематизувати свої знання з правил дорожнього руху;

tbr 17 1

- 23 травня під керівництвом інженера з охорони праці коледжу Боднара Ігоря Валерійовича студенти 1-А курсу провели агітаційні п’ятихвилинки на тему «Збав швидкість – збережи життя», в ході яких нагадали учасникам навчально-виховного процесу правила безпечної поведінки поблизу проїжджої частини, правила переходу дороги, безпечного перебування в громадському транспорті та поблизу нього;

tbr 17 2 tbr 17 3 tbr 17 5

- 24 травня під керівництвом інженера з охорони праці коледжу Боднара Ігоря Валерійовича на базі студентів 1-Б курсу відбувся виступ агітбригади «Світлофор» на тему «Молоде покоління за безпеку руху», в рамках якого студентів коледжу ознайомили з історією створення правил дорожнього руху та їх розвитком у різні часи;

tbr 17 6 tbr 17 8 tbr 17 9 

- 24 травня інженер з охорони праці коледжу Боднар Ігор Валерійович організував перегляд студентами академічних груп навчального фільму, присвяченого безпечній поведінці на дорогах;

- 25 травня під керівництвом інженера з охорони праці коледжу Боднара Ігоря Валерійовича студенти 1-В курсу провели флешмоб на тему «Правила безпечної поведінки на залізниці єдині; пам’ятай їх і виконуй», в рамках якого нагадали учасникам навчально-виховного процесу правила поведінки в залізничному транспорті та поблизу нього;

tbr 17 10 tbr 17 11 tbr 17 12

- 25 травня з метою проведення роз’яснювальної роботи та удосконалення і систематизації знань учасників навчально-виховного процесу з правил безпечної поведінки в залізничному транспорті та поблизу нього інженер з охорони праці коледжу Боднар Ігор Валерійович провів для студентів 1-их курсів роз’яснювальну лекцію на тему «Правила безпечної поведінки в залізничному транспорті»;

Проведений тиждень безпеки дорожнього руху показав належний рівень знань з правил дорожнього руху учасниками навчально-виховного процесу Дубенського коледжу РДГУ.

Урядовий портал Національна дитяча гаряча лінія Національна гараяча лінія
Видавництво Педпреса
Міністерство освіти і науки України

Архів новин (оберіть дату)

August 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3