«Український варіант фінсько-китайської освітньої системи в Дубенському педколеджі»

У всьому світі студентство - це особлива група однодумців. Студенти з різних країн, без сумніву, знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи навіть на мовні бар'єри. Студентські традиції — як серйозні, так і кумедні — дуже схожі і в Києві, і в Сорбонні, і в Оксфорді. Навіть своє «персональне» свято — Міжнародний день студента - студенти всього світу святкують саме 17 листопада.

Але в Дубенському коледжі РДГУ цей день відзначають по-особливому. Ось уже 17 рік поспіль у великому залі Районного будинку культури збирається велика педагогічна родина, щоб насолодитись пригорщею веселощів, жартів, які готують для своїх студентів викладачі та працівники коледжу. Саме вони на три години святкового дійства перевтілюються у співаків, акторів, танцюристів, утверджуючи цим істину: «Колишніх студентів не буває».

 Ось і цього року 17 листопада у великому залі зібрались студенти коледжу, викладачі, батьки, випускники, мешканці міста для перегляду актуальної шоу-програми «Український варіант фінсько-китайської системи освіти у Дубенському педколеджі». Розпочали свято студентські лідери Віталій Скоропляс, Борис Ніколюк, Олена Дідух, які привітали і студентів, і викладачів. Директор коледжу В.П.Бабак щиро поздоровив присутніх зі святом і нагородив кращих студентів грамотами та цінними подарунками. Особливе музичне вітання за мотивами відомої студентської пісні прозвучало від працівників Дубенської міської ради на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики В.К.Скринчуком.

sd17 1  sd17 2 
dds17 1 dds17 2

А далі розпочалось 2-х годинне святкове дійство. Викладачі та працівники коледжу демонстрували зразки акторського, вокального мистецтва, танцювальної техніки. Активно допомагали своїм викладачам і студенти-четвертокурсники, які підготували танцювальний супровід відомих пісень. Веселили глядачів своїми влучними репліками-жартами та оригінальними сценками майстри розмовного жанру такі викладачі: О.В.Баковчук, М.В.Наумчук, Г.Л.Власюк, Р.М.Бернат, В.І.Бережанський, А.І.Кокорський, В.В.Хроборт, Р.В.Солтис, Р.Г.Найда, М.О.Тимощук, А.В.Кочубей, Б.Ф.Каленюк. Зачарували присутніх танцювальним мистецтвом викладачі та працівники коледжу О.А.Сірман, А.І.Недільська, Н.Д.Ковальчук, О.В.Красніцька, К.Р.Багнюк, В.Я.Годунко, Л.М.Полетко. Відомі українські та світові музичні хіти лунали з вуст В.Ю.Янчук, В.М.Семещук, І.М.Пулик, В.Р.Савчука, Л.М.Клюйко, Н.М.Музики, Ю.С.Момотюка. Відеоролики та музичне оформлення В.С.Павлуня та С.Л.Мороза зробили шоу ще більш феєричним та незабутнім.

sd17 3   sd17 4
 sd17 5  sd17 6

Надзвичайно патріотичним був фінал свята: під відому пісню С.Вакарчука «Мить» студенти внесли до зали 5-метровий синьо-жовтий прапор, а учасники дійства на сцені «умовно з’єднали» Україну з «гарячими» територіями Криму та Сходу, щоб донести до глядачів основну ідею свята: студентство України – це саме та прогресивна сила, яка здатна здійснити віковічну мрію українців – жити в мирі, злагоді і щасті.

 7533ANIMA