Олімпіади з іноземної мови та практичного курсу іноземної мови – 2018

Проведення олімпіад з іноземної мови та практичного курсу іноземної мови набуває традиційного характеру. Цього року олімпіади проводились 20 та 21 березня. В олімпіаді з практичного курсу іноземної мови брали участь 20 студентів І, ІІ та ІІІ курсів відділення початкової освіти з додатковою кваліфікацією «Вчитель іноземної мови в початкових класах», 12 з яких вивчають англійську мову, 8 – німецьку. В олімпіаді з іноземної мови брали участь студенти І та ІІ курсів відділень початкової, дошкільної освіти та відділення соціальної роботи, 11 з яких вивчають англійську мову та 14 студентів, які вивчають німецьку.

OLIM1OLIM2OLIM3

Результати участі в Олімпіаді студентів

з англійської мови

спеціальності 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», 231 «Соціальна робота»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Духницька Наталія Андріївна

2-С

Соціальної роботи,

231 «Соціальна робота»

34

І

Хоптюк Іванна Вікторівна

2-Б

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

24

ІІ

Матвійчук Вікторівна Олександрівна

Ланцута Оксана Володимирівна

Лангазов Ангеліна Михайлівна

1-Б

1-В

1-Д

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

Дошкільної освіти,

012 «Дошкільна освіта»

23

ІІІ

Результати участі в Олімпіаді студентів

з німецької мови

спеціальності 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», 231 «Соціальна робота»

 

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Ільчук Катерина Сергіївна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

24

І

Федорчук Анастасія Миколаївна

 

Гаврилюк Сергій Володимирович

1-Д

1-Б

Дошкільної освіти,

012 «Дошкільна освіта»

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

23

ІІ

Мартинюк Зоя Володимирівна

Рудніцька Ірина Володимирівна

1-А

1-С

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

Соціальної роботи,

231 «Соціальна робота»

22

ІІІ

 

OLIM4OLIM5

 

Результати участі в Олімпіаді студентів

з практичного курсу англійської мови

спеціальність 5.01010201 «Початкова освіта»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Вишневська Ангеліна Русланівна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

29

І

Лужанська Анна Сергіївна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

19

ІІ

Чмирук Наталія Станіславівна

Дрозд Катерина Русланівна

3-А

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

18

ІІІ

 

 

Результати участі в Олімпіаді студентів

з практичного курсу німецької мови

спеціальність 013 «Початкова освіта»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Олекса Ірина Валеріївна

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

16

І

Білецька Маряна Анатолівна

3-А

Початкової освіти,

013«Початкова освіта»

15

ІІ

Євтушенко Олеся Миколаївна

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

14

ІІІ

 

Предметно-методична комісія викладачів іноземної філології вітає переможців та бажає їм успіхів у подальшому вивченні іноземних мов.

Архів новин (оберіть дату)

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5