Творчий звіт з педагогічної практики додаткової кваліфікації «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями» 2018

Завершилась педагогічна практика з додаткової кваліфікації «Організатор роботи з учнівськими обєднаннями» для студентів ІІІ курсу, групи Б – відповідальний і водночас надзвичайно цікавий етап роботи, адже тільки на практиці, в реальних умовах можна зрозуміти всю складність, різноплановість та особливості роботи педагога-організатора. Студенти мали змогу проявити свою творчу особистість, професійну обізнаність та здібності, уміння створювати позитивну, комфортну атмосферу взаємодії зі школярами.

or1 or2

Стало традицією, що студенти ІІІ курсу, групи Б щорічно проводять творчий звіт з додаткової кваліфікації «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями», який відбувся 3 грудня 2018 р. на базі СЗНЗ №5 м. Дубна.

or3 or6

Свято було організовано у формі шкільної сміхопанорами. Надзвичайно приємно спостерігати події, що дарують людям радість та щирі емоції.

Студенти декламували гуморески, ставили цікаві сценки, демонстрували мініатюри, танці, пісні, жарти про шкільне життя.

  or5

Радість, усмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі у тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та турботу.

or7 or8

За допомогою гумору можна перемогти всі труднощі. Тож нехай гарний настрій, створений нашими студентами, залишиться з учнями ще довго-довго.