Прощання з вихованцями школи-інтернату

Співпраця Дубенського коледжу РДГУ з Дубенською спеціальною школою-інтернатом відбувається в рамках роботи лідерської програми «Подаруй дитині радість» (лідерська група - IV-А курс, координатор - Зінченко О.А.). Можна стверджувати, що ця співпраця приносить користь не лише вихованцям закладу. Вона сприяє розкриттю творчого потенціалу студентів коледжу. Багато з них навіть не здогадувалися про свої артистичні здібності. Крім того, це робота в незвичних умовах. Діти з особливими потребами вимагають нестандартного підходу, і студентам вдається його знайти.

int1 int2

 

18 квітня 2019 року студенти завітали до свого центру сприяння востаннє. Вони підготували та провели чудовий захід «Наші улюблені мультфільми». Було багато конкурсів, перевтілень, пісень та танців. Вихованці школи-інтернату емоційно реагували на все, що відбувалося на сцені. Варто лише згадати конкурси «Вгадай мультфільм за мелодією» та «Скринька зі загадками».

int3 int4

Хотідося б подякувати найактивнішим учасникам лідерської програми - Чмирук Н., Кравчук В., Шереметі Х., Пилиповець Я., Пограничній С., Воронко З., Галандюк А., Михальчук Н., Шаруді Н., які не шкодували часу та зусиль для того, щоб заходи були творчими та різноплановими. Дякуємо також адміністрації закладу за сприяння в реалізації ідей програми.

int5 int6