День пам’яті жертв голодоморів

    Студенти Дубенського коледжу РДГУ груп IV-А та III-Б, які є учасниками соціального проекту «Пам’ятати, зберегти» соціальної програми «Дубенський коледж – дубенчанам» (координатор Пелагій Т.Я.), взяли участь у підготовці і проведенні реквієму «Горить свіча, а може, то душа», який відбувся в рамках міських заходів, приурочених до Дня пам’яті жертв голодоморів. Захід відбувся у Дубні 22 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору біля церкви Вознесіння Господнього УГКЦ.

golod1 golod2 golod3

     Білий ангел скорботи, як символ невинних жертв голодомору, та чорний, як уособлення цього страшного геноциду українського народу, схилились біля монументу. Ведучі та учасники заходу (Любомир Климюк, Оксана Драка, Вікторія Карпюк, Ірина Гопанчук) нагадали присутнім про трагедію українського народу, яка залишиться у нашій пам’яті навіки. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять померлих від голоду.

golod4 golod5

     Настоятель храму о. Андрій звершив панахиду за невинно померлими, а студентки (Дарина Сиротинська та Ганна Котяш) роздали присутнім поминальний хліб як символ миру і життя. Завершився захід покладанням квітів і запалюванням лампадок.