Студенти Дубенського коледжу РДГУ - учасники польсько-українського проекту «Natura і Kultura»

Сучасна молодь – це спільнота, яка прагне до постійного розвитку та відкриття нових можливостей. Саме до такої молоді можна віднести і студентів Дубенського коледжу РДГУ, адже вони проявляють свою активність і креативність у всіх сферах життя. Сьогодні для таких людей відкривається безліч пропозицій і сотні можливостей.

proekt1 proekt2

         Цьогоріч ми мали змогу взяти участь в українсько-польському проекті «NaturaіKultura». На жаль, перетнути кордон, щоб відвідати країну і познайомитися з її культурою, нам не вдалося. Але, незважаючи на складну ситуацію в країні, обидві сторони - польська та українська - змогли все-таки втілити цей проект в реальність, хоч і в онлайн режимі. За допомогою платформи Zoom учасники знайомились з природою та культурою обох країн через онлайн-екскурсії, ігри, відео та просто спілкуючись один з одним.

proekt4 proekt5 proekt6

Учасникам проекту булозапропонованонасиченупрограму. Звичайно ж, підготовка до її реалізації була нелегкою, проте сам хід проекту виявився дуже цікавим та корисним. Перед студентами відкрилися наступні можливості:

-         обмін думками з різних питань;

-         можливість креативно представити свою країну та звичаї;

-         практикум англійської мови;

-         знайомство з однолітками з Польщі;

-         екскурсії і комунікація з іноземцями.

Такі проекти заохочують молодь та осіб, що працюють із молоддю, до спільної діяльності, яка дозволяє взаємно зблизитися, відкрити спільне коріння, подолати упередження у сприйнятті спільної історії та сучасних відносин, укріплювати дружнє майбутнє, переймати досвід та вирішувати актуальні проблеми.

proekt3 proekt7

Такий культурний обмін напевно є найціннішим, адже завдяки йому можна зруйнувати стереотипи про іншу країну та розширити свій кругозір.

          Отож удосконалюймо себе та надихаймо світ навколо!

                                         Учасниця проекту Ольга Хіц