75-річчя Дубенського коледжу

У Дубенському коледжі РДГУ відзначили ювілей: 75 років від дня заснування Дубенського педагогічного училища. Незважаючи на пандемію, свято відбулось, але в онлайн-режимі.

У травні 1945 р. Постановою виконкому Ровенської обласної Ради депутатів трудящих за № 641 було засновано Дубенське педагогічне училище з контингентом набору слухачів на 1-й курс у кількості 120 осіб. Наказом першого директора училища Джулая Ф.П. від 26 серпня 1945 року до складу студентів педучилища було зараховано 42 особи.

Сьогодні в коледжі навчається 457 студентів. Свої знання і свій досвід передає студентській молоді 69 викладачів. Серед наставників 6 кандидатів наук (з яких 3 доценти), 48 викладачам встановлено вищу кваліфікаційну категорію, 11 викладачам присвоєно педагогічне звання «Старший викладач», «Викладач-методист» – 14 викладачам. 8 викладачів закладу нагороджені нагрудним знаком   «Відмінник освіти України» та 10 – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Наші працівники відзначені також нагрудними знаками «Петро Могила» та «А.С. Макаренко».

yviley0 yviley1

Свято розпочалось з «Величальної» - гімну коледжу, написаного викладачами Ольгою Баковчук та Сергієм Морозом спеціально для цієї події. Виконав його театр народної пісні «Погостини» (керівник – Ірина Пулик).

ds2

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу – заслужений працівник освіти Валерій Павлович Бабак. Директор подякував ветеранам праці, викладачам та працівникам коледжу, студентам за самовіддану працю у розбудові нашого навчального закладу, висловив упевненість у його майбутньому.

З ювілеєм викладачів, студентів та працівників коледжу привітали головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Андрєєва Майя Миколаївна, ректор Рівненського державного гуманітарного університету, професор Руслан Михайлович Постоловський, міський голова Василь Михайлович Антонюк, в.о. голови Дубенської районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Кружайло.

yviley2

Члени колективу отримали нагороди та відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України,   Дубенської міської ради, Дубенської районної державної адміністрації,   Дубенської районної ради, Дубенського коледжу РДГУ.

yviley3

Ведучі свята – Ольга Василівна Баковчук та Павло Васильович Регрут – розкривали сторінки історії закладу, згадували відомих випускників, висловлювали вдячність   ветеранам за їх самовіддану працю, презентували здобутки навчальної діяльності, соціальної, позанавчальної та волонтерської роботи.

yviley4 yviley5

yviley6

В онлайн-режимі представили свою творчість викладачі, колективи та студенти різних років навчання: театр народної пісні «Погостини», квартет «Вишиванка», танцювальний ансамбль викладачів, солісти Віра Семещук та Ірина Баковчук, дует у складі Людмили Клюйко та Романа Берната. Онлайн-зв'язок протягом святкового сеансу забезпечив завідувач методичного кабінету Володимир Степанович Павлунь.

yviley7

Історія Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету – це невеличка частинка історії країни. Разом із нею ми жили і працювали, долали труднощі і здобували перемоги. З покоління в покоління зміцнювалась навчально-матеріальна база навчального закладу, збагачувався досвід, примножувалися традиції.І ми бажаємо нашій alma mater довгих, щасливих років, а нам усім – здоров’я, миру, віри, надії і любові!

Архів новин (оберіть дату)

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31