Профорієнтаційні зустрічі для випускників коледжу

Одним із важливих факторів успішного працевлаштування є якісна підготовка фахівців. Сьогодні здобувачам освіти важливо не розгубитися в широкому інформаційному просторі освітніх послуг, які надають заклади вищої освіти. Тому 20.01.2021 р. за співпраці фахівця з професійної орієнтації випускників коледжу Багнюк К.Р. та відповідальної особи за профорієнтаційну роботу РДГУ Черніговець Т.І. продовжено цикл профорієнтаційних зустрічей для випускників коледжу і майбутніх абітурієнтів.

PROF30

В онлайн-конференції цього разу взяли участь відповідальний секретар Приймальної комісії РДГУ Левчук В.В., представники художньо-педагогічного факультету (голова профбюро факультету, канд. пед. наук, доцент кафедри культурології та музеєзнавства Тюска В.Б., заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри театральної режисури Мельничук Ю.С., заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хореографії Гриценюк Р.А., старший лаборант кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Гузь Я.В.), психолого-природничого факультету (заступник декана з навчальної роботи канд. пед. наук, доцент Левчук І.Б.) і факультету математики та інформатики (канд. технічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Сінчук А.М., кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Музичук К.П., канд. пед. наук, доцент кафедри математики з методикою викладання Генсіцька-Антонюк Н.О.).

PROF33

Протягом онлайн-зустрічі випускники отримали змістовну інформацію про особливості вступу абітурієнтів до навчального закладу у 2021 році, можливість поєднання навчання відразу на декількох факультетах, дізналися алгоритм та форми подання заяв про вступ, отримали детальну інформацію про організацію навчальної діяльності на представлених факультетах та перспективи, які відкриваються після завершення навчання. У підсумку конференції студенти використали надану їм можливість поставити запитання, які вони накопичили протягом декількох зустрічей, і у результаті отримали чіткі розгорнуті відповіді на них.

Архів новин (оберіть дату)

February 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28