"Герої Нації: Грант за Вагомий Внесок у Перемогу"

Конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від української компанії МотоЗілла. Наша мета показати важливість мати активну громадянську позицію, що незалежно від віку, завжди можна знайти можливість для підтримати тих, хто прагне бути кращим!

За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

Щоб стати учасником необхідно підготувати конкурсну роботу згідно умов на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

motozilak

Бажаємо успіхів кожному учаснику. Слава Україні!

Підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» та творчого конкурсу ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» для студентів та учнів закладів загальної середньої освіти «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття"

«Будь-яка творчість є по суті молитва. Будь-яка творчість спрямована у вухо Всевишнього». 11 березня 2024 року у залі засідань коледжу зібрались лауреати Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» та творчого конкурсу ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття».

Церемонію нагородження вітальним словом розпочав директор коледжу Валерій БАБАК, який відзначив важливість креативного погляду на світ та його актуальність у формуванні громадянської позиції.

Лауреати Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» отримали свої нагороди (озвучені на сторінці коледжу у Фейсбуці 01.03.2024 року).

Переможцями І премії творчого конкурсу «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття» стали:

  1. Вокальний ансамбль «Dolce», комунального закладу «Тараканівський центр культури та дозвілля» Будинку культури с.Тараканів в номінації «Вокальне мистецтво».
  2. Вікторія ТАБОР, учениця Дубенського ліцею № 1 в номінації «Образотворче мистецтво».
  3. Олександр СТРІЛЬЧУК, студент 1-А курсу в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
  4. Іванна НАЙДЮК, студентка 1-Б курсу в номінації «Художнє слово».
  5. Студенти 3-С курсу в номінації «Відеомистецтво».

Журі, очолюване головою Ради з національно-патріотичного виховання коледжу Іриною ПУЛИК, визначило і головну нагороду – ГРАН-ПРІ, яку отримала студентка 1 курсу, групи А Ангеліна КУЧМЕЙ.

MyCollages5

Подякою за підготовку учасників творчого конкурсу для студентів та учнів закладів загальної середньої освіти «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття» були відзначені Іванна ДУЦЬ (художній керівник комунального закладу «Тараканівський центр культури та дозвілля» Будинку культури с.Тараканів), Оксана КЕДИСЬ (викладач образотворчого мистецтва Дубенського ліцею №1), Наталія ЧАЙКА (викладач ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ»).

Вітаємо усіх переможців і бажаємо подальших творчих злетів на славу України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Переглянути відеороботи учасників можна за покликанням: https://cutt.ly/mw0kvCJv

Strilchuk Tabor
робота Олександра СТРІЛЬЧУКА  Робота Вікторії ТАБОР

Пишаємося і радіємо!

Підведено підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу "Жінок оспівую красу".

Щиро вітаємо наших студентів – лауреатів І, ІІ та ІІІ премій!

І премія

Ангеліна Кучмей (1-А курс) – в жанрі «Художнє слово»
Анна Палтс (1-А курс) – в жанрі «Образотворче мистецтво»
Марія Павлунь (1-Б курс) – в жанрі «Музичне мистецтво»
Людмила Швейда (ІІІ-ПО курс) – в жанрі «Декоративно-ужиткове мистецтво»

ІІ премія:

Уляна Цицик (1-А курс) – в жанрі «Вокальне мистецтво»
Ірина Полетко (1-Д курс) – в жанрі «Образотворче мистецтво»
Анастасія Посільська (2-А курс) – в жанрі «Вокальне мистецтво»
Христина Хомедюк (4-А курс) – в жанрі «Фотомистецтво»

ІІІ премія

Анна Кость (3-Б курс) – в жанрі «Вокальне мистецтво»
Дарина Момотюк (3-Б курс) – в жанрі «Вокальне мистецтво»
Катерина Перета (4-А курс) - в жанрі «Фотомистецтво»

Гордимося нашими талановитими студентами! Бажаємо нових злетів і перемог на мистецькому полі.

Перемоги усім нам і миру. СЛАВА УКРАЇНІ!

GIF24

Чергова зустріч із стейкхолдерами

Важливим чинником забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця з стейкхолдерами, а саме – людьми, які зацікавлені у майбутніх випускниках. До цієї групи, перш за все, належать роботодавці, фахівці-професіонали, які добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу фахової передвищої освіти, майбутні абітурієнти та їх батьки. В кінці 2023 року Відокремленим структурним підрозділом «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» були визначені пріоритетні завдання зовнішніх стейкхолдерів:

  • визначення головних напрямів запровадження інновацій;
  • сприяння практичній підготовці здобувачів фахової передвищої освіти;
  • надання пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти та необхідних компетенцій;
  • проведення спільних зустрічей студентів коледжу та учнів ЗО в освітньому, культурному та спортивному просторі.

15 лютого 2024 року студенти та викладачі коледжу в рамках такої співпраці завітали до Варкович. Нас гостинно зустріли голова Варковицької сільської територіальної громади Юрій Парфенюк, начальник відділу освіти та соціально-культурної сфери Ніна Климчук, директорка початкової школи Олена Парфенюк, директорка ліцею Антоніна Литвинець.

Var01

Директор коледжу Валерій Бабак очолив велику делегацію нашого закладу, яка складалась із 28 членів: адміністрації, викладачів та студентів (разом із головою студентської ради Дариною Момотюк та головою студентського профкому Олександром Тихим).

Господарі ознайомили нас із навчальною базою та матеріально-технічними можливостями школи та ліцею, особливостями освітньої діяльності НУШ. Студенти звернули увагу на освітній простір, який є досить зручним та комфортним для учнів. Кожен клас вирізняється кольоровою гамою та індивідуальною манерою оснащення. Нас приємно вразили з любов’ю оформлені рекреаційні куточки, зони релаксу початкової школи, а також навчальні кабінети, фольклорна та музейна кімнати Варковицького ліцею.

var02

Насичена програма зустрічі розпочалася з традиційного ранкового кола, до якого були залучені і господарі, і гості. А далі були зустрічі з дошкільнятами, учнями початкових класів, старшокласниками, вчителями.

Студенти та викладачі нашого коледжу теж підготували своєрідні «подарунки». Діти ЗДО та учні початкової школи з великим задоволенням переглянули казку «Коза-дереза на новий лад», яку підготували члени лялькового театру коледжу (керівник Марина Голяченко), а старшокласникам було презентовано профорієнтаційну програму «10 переваг навчання у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» з відеоматеріалами, художніми номерами солістів та ведучих: Дарини Момотюк, Анни Кость, Анастасії Посільської, Вікторії Мальчевської (керівники Ірина Пулик та Вікторія Янчук),  ансамблю народних інструментів (керівник Юрій Момотюк), Ангеліни Кучмей.

var03

У підсумку як господарі, так і гості отримали багато приємних вражень, корисної інформації. Як результат, зародились нові ідеї для подальшої співпраці.

Щиро вдячні Юрію Парфенюку, Ніні Гаврилюк, Олені Парфенюк, Антоніні Литвинець та всьому колективу Варковицького ліцею та початкової школи за гостинність та насичену програму. У нас є спільне майбутнє – діти – заради якого варто працювати разом!

Студентська науково-практична конференція – майданчик для спілкування та апробації наукових знахідок

У світлі постійних змін у сфері освіти та необхідності оновлення й розвитку педагогічної практики студенти випускних курсів та викладачі коледжу (керівники написання курсових робіт) 25 січня 2024 року зібралися на студентській науково-практичній конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку освіти: теорія, практика, інновації". Ця подія, яка проводилася за сприяння навчально-методичного кабінету колежу (завідувач Володимир Павлунь) та студентського наукового товариства «Золота сова» (керівник Олена Соколюк), стала майданчиком спілкування та апробації наукових знахідок та ідей у сфері освіти, спрямованих на вдосконалення освітнього процесу в закладах освіти.

Робота конференції була організована за такими напрямами: актуальні проблеми дошкільної педагогіки (керівник секції – доктор педагогічних наук, доцент, викладач-методист дошкільної педагогіки та психологіїРуслана Найда), сучасні технології навчання та виховання школярів (керівник секції – завідувач навчально-методичного кабінету Володимир Павлунь), психологічний вимір особистості (керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент, викладач психології і педагогіки Володимир Омельчук), актуальні проблеми початкової освіти (керівник секції – кандидат педагогічних наук, викладач теорії і методики фізичного виховання Олена Соколюк).

collage4

Одним з найважливіших аспектів конференції була можливість демонстрації студентами результатів своїх досліджень, які вони виконали в ході написання курсових робіт. Під час презентацій та дискусій молоді науковці обговорювали актуальні питання, які стосуються покращення якості освіти, упровадження інновацій в освітній процес та вирішення практичних завдань, з якими стикаються сучасні педагоги. Учасники конференції представили широкий спектр тем, що відображали різноманітність інтересів та дослідницьких напрямків. Вони ділилися результатами своїх досліджень у сферах методики викладання, використання інформаційних технологій в освітньому процесі, психолого-педагогічної підтримки дітей та ін.

Змістовними та оригінальними доповідями щодо результатів своїх наукових пошуків поділилися Катерина Хаєцька, Анна Шубер, Анна Курманська, Софія Остапчук, Ірина Губарик, Анна Купрійчик, Ірина Магера, Вікторія Штиба, Анна Сидорчук, Діана Хрупчик, Ірина Чеберяка, Наталя Воронко, Володимир Грицюк Ольга Боюка, Юлія Парій, Христина Хомедюк, Наталія Семенович, Катерина Перета, Людмила Швейда, Світлана Бондарук та інші.

Однією з ключових тем, яка привернула увагу учасників конференції, була роль інновацій у покращенні якості освіти. Дослідження, присвячені впровадженню новаторських методик навчання та організації освітнього середовища, здобули особливу увагу аудиторії. Студенти ділилися своїм баченням щодо того, як сучасні технології та підходи можуть змінити парадигму освіти та зробити навчання більш доступним та ефективним для всіх категорій здобувачів освіти. Під час обговорень викладачі і студенти висвітлювали питання, пов'язані з розвитком педагогічної науки та практики, а також актуальні проблеми у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю.

Загалом в роботі студентської науково-практичної конференції взяли участь 67 учасників (12 викладачів та 55 студентів). Вона підкреслила важливість постійного самовдосконалення та відкритості до новацій у сфері освіти, а також спробувала відповісти на актуальні виклики, які стоять перед сучасною педагогічною спільнотою.

Дякуємо учасникам та чекаємо нових зустрічей з молодими науковцями, які матимуть змогу представити результати своїх джосліджень.

Архів новин (оберіть дату)

April 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5