Інформація щодо пошуку адрес пунктів проведення та алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО, чи у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО студентами вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

 

ZNO-2018

Інформацію можна завантажити за гіперпосиланнями:

пошук адрес пунктів проведення ЗНО учнями, студентами закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2214/#message2214;

 

алгоритм дій у разі втрати документа, за яким здійснювалась реєстрація на ЗНО:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2226/#message2226;

 

алгоритм дій у разі втрати та/або пошкодження сертифіката учасника ЗНО учнями, студентами закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.:

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/messages/forum1/topic486/message2227/#message2227.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності 2018

На виконання вимог «Кодексу цивільного захисту України», згідно з Річним планом роботи та наказом по коледжу №42осн/д від 04.04.2018р. «Про організацію та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, з метою підвищення рівня знань учасників навчально-виховного процесу з питань основ безпеки життєдіяльності та попередження виникнення нещасних випадків та випадків травматизму як під час навчально-виховного процесу, так і поза ним у Дубенському коледжі РДГУ з 16 по 20 квітня 2018 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В ході Тижня проведено такі заходи:

16 квітня під керівництвом інженера з охорони праці Боднара І. В. та викладача основ безпеки життєдіяльності Цимбалюк Т. В. студентами 2-А курсу проведено флеш моб на тему «Правила перебування в місцях масового скупчення людей», в ході якого нагадали учасникам навчально-виховного процесу правила поведінки у натовпі при виникненні надзвичайних ситуацій;

bzd18 1 bzd18 2

16 квітня інженером з охорони праці Боднаром І. В. в корпусі №1 коледжу створений інформаційний вісник, присвячений основам безпеки життєдіяльності, який працював протягом усього Тижня;

протягом Тижня проведено огляд-конкурс на визначення найбезпечнішого робочого місця коледжу;

bzd18 3

18 квітня інженер з охорони праці Боднар І. В. провів для студентів 1-х курсів роз’яснювальну лекцію на тему «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях» в ході якої ознайомив студентів із правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

bzd18 5 bzd18 6

19 квітня керівники академічних груп провели виховні години на тему «Правила поведінки з незнайомими речами та предметами», в ході яких ознайомили студентів із правилами поводження з вибухонебезпечними знахідками.

Проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності показав належний рівень знань студентів з основ безпеки життєдіяльності та достатній рівень відпрацьованості дій працівників коледжу у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Вітаємо чемпіонів!

12 квітня у м. Рівному відбулися обласні змагання з настільного тенісу та шахівв залік Спартакіади вищих навчальних закладів Рівненської області 2017-2018 н.р. Збірні команди Дубенського коледжу РДГУ дівчат та юнаків показали блискучі результати, зайнявши три перших місця!!!

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС – І МІСЦЕ (дівчата)!

Склад команди:

Базилюк Діана – 3-Д;

Плетюк Марина – 3-В;

Гуменюк Ганна – 1-Б.

TenChes18 1

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС – І МІСЦЕ (юнаки)!

Склад команди:

Клим’юк Вадим – 4-В;

Шевчук Микола – 4-В;

Чуй Назар – 2-В.

TenChes18 2 

ШАХИ – І МІСЦЕ (дівчата)!

Склад команди:

Рибинська Ірина – 2-А;

Усач Аліна – 2-А;

Панчук Фаїна – 2-В/

TenChes18 3

 

Тренер: Каленюк Богдан Федорович.

Дубенський коледж РДГУ представляла також збірна команда з шахів у складі: Климюка Любомира (2-А), Іванюка Андрія (3-С), Тимощука Андрія (2-С). Юнаки гідно трималися, але, на жаль, не вибороли призового місця.

TenChes18 4

Бажаємо усім учасникам змагань здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Коледж пишається Вами!

Студенти Дубенського коледжу РДГУ на виставці творчих робіт Катерини Поднєжної «Барви писанки»

3 квітня 2018 р. студенти Дубенського коледжу РДГУ на чолі з викладачем образотворчого мистецтва Сірман О.А. взяли участь у відкритті виставки творчих робіт майстра художніх народних промислів Поднєжної Катерини "Барви писанки", яка проходила в Дубенському замку з нагоди Великодніх свят.

 pys 1  pys 2

До уваги поціновувачів народного мистецтва було представлено розмаїття писанок усіх регіонів України з їхніми традиційними орнаментами та колористикою.

pys 3 pys 4 pys 5

       Після презентації відбувся майстер-клас по писанкарству, на якому студенти спробували створити лемківську писанку, під керівництвом майстрині

pys 6 pys 7

Олімпіади з іноземної мови та практичного курсу іноземної мови – 2018

Проведення олімпіад з іноземної мови та практичного курсу іноземної мови набуває традиційного характеру. Цього року олімпіади проводились 20 та 21 березня. В олімпіаді з практичного курсу іноземної мови брали участь 20 студентів І, ІІ та ІІІ курсів відділення початкової освіти з додатковою кваліфікацією «Вчитель іноземної мови в початкових класах», 12 з яких вивчають англійську мову, 8 – німецьку. В олімпіаді з іноземної мови брали участь студенти І та ІІ курсів відділень початкової, дошкільної освіти та відділення соціальної роботи, 11 з яких вивчають англійську мову та 14 студентів, які вивчають німецьку.

OLIM1OLIM2OLIM3

Результати участі в Олімпіаді студентів

з англійської мови

спеціальності 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», 231 «Соціальна робота»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Духницька Наталія Андріївна

2-С

Соціальної роботи,

231 «Соціальна робота»

34

І

Хоптюк Іванна Вікторівна

2-Б

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

24

ІІ

Матвійчук Вікторівна Олександрівна

Ланцута Оксана Володимирівна

Лангазов Ангеліна Михайлівна

1-Б

1-В

1-Д

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

Дошкільної освіти,

012 «Дошкільна освіта»

23

ІІІ

Результати участі в Олімпіаді студентів

з німецької мови

спеціальності 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта», 231 «Соціальна робота»

 

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Ільчук Катерина Сергіївна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

24

І

Федорчук Анастасія Миколаївна

 

Гаврилюк Сергій Володимирович

1-Д

1-Б

Дошкільної освіти,

012 «Дошкільна освіта»

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

23

ІІ

Мартинюк Зоя Володимирівна

Рудніцька Ірина Володимирівна

1-А

1-С

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

Соціальної роботи,

231 «Соціальна робота»

22

ІІІ

 

OLIM4OLIM5

 

Результати участі в Олімпіаді студентів

з практичного курсу англійської мови

спеціальність 5.01010201 «Початкова освіта»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Вишневська Ангеліна Русланівна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

29

І

Лужанська Анна Сергіївна

1-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

19

ІІ

Чмирук Наталія Станіславівна

Дрозд Катерина Русланівна

3-А

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

18

ІІІ

 

 

Результати участі в Олімпіаді студентів

з практичного курсу німецької мови

спеціальність 013 «Початкова освіта»

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Відділення, спеціальність

Кількість балів

Місце

Олекса Ірина Валеріївна

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

16

І

Білецька Маряна Анатолівна

3-А

Початкової освіти,

013«Початкова освіта»

15

ІІ

Євтушенко Олеся Миколаївна

2-А

Початкової освіти,

013 «Початкова освіта»

14

ІІІ

 

Предметно-методична комісія викладачів іноземної філології вітає переможців та бажає їм успіхів у подальшому вивченні іноземних мов.