Всесвітній день здоров’я – 2019

Кожного року Всесвітній день здоров’я відзначають 7 квітня. Саме з нагоди цього свята вже четвертий рік поспіль у місті проводиться фестиваль здорового способу життя «Рух заради миру». Святкування відбулося за підтримки відділу молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради у рамках соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ – дубенчанам» проекту «За здоровий спосіб життя» (групи І-С та ІІІ-Б, координатор Красніцька О.В.).

dz01 dz02

Із вітальним словом звернувся до присутніх секретар міської ради Віктор Недашковський, налаштував присутніх на активну участь і наголосив: «Не важливо, як швидко ви рухаєтесь, головне, що ви не зупиняєтесь».

Ведучі свята Тарас Лозинський та Марія Світозенська закликали молодь бути активною. За допомогою «Детектору настрою» діагностували емоційний стан, який панував на майдані.

Опитування показало стовідсотковий результат: 74 «веселих» смайликів та 15 «закоханих».

Усі охочі зверталися за малюнком спортивно-патріотичного боді-арту до студентів ІІ-Г курсу (проект «Чарівна скринька», координатор Сірман О.А.).

dz03 dz04 dz05

На так званій «стіні здоров’я» охочі мали змогу залишити побажання здоров’я собі, близьким та знайомим з вірою в те, що вони обов’язково збудуться. Також усі мали можливість відтворювати свої мрії та емоції в малюнках на асфальті.

dz06 dz07 dz08

Ще була облаштована фотозона, де усі фотографувалися на згадку про участь у фестивалі. Було проведено фітнес-заняття.

dz09 dz10 dz11

Молодь активно брала участь у спортивних естафетах, переможців яких нагородили грамотами та призами.

dz12 dz13
 dz14 dz15

Також на завершення свята Дубенська міська рада вручила подяку координатору проекту «За здоровий спосіб життя» Красніцькій О.В. за активний внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті Дубно, популяризацію здорового способу життя серед молоді, організацію та проведення Фестивалю здорового способу життя «Рух заради майбутнього» з нагоди Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

dz16 dz17