Гуртки та об'єднання

Gurt19 1 

 

Вітаємо переможців обласних змагань з настільного тенісу 2019

10 жовтня 2019 року в м. Рівне відбулися змагання з настільного тенісу (тренер Каленюк Б.Ф.) в залік Спартакіади студентської молоді закладів вищої освіти Рівненської області.

У результаті численних складних двобоїв команда дівчат Дубенського коледжу РДГУ у складі Драки Оксани (4-А), Гуменюк Ганни (3-Б), Друзь Ольги (3-Д) зайняла ІІІ місце.

ten19

 

Бажаємо переможцям здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Спортивний клуб «Атлет»

Студенти-дебатери спробували себе у ролі тренерів

Упродовж вересня найактивніші дебатери коледжу (студенти IV-А курсу) на чолі з керівником Івановою О. С. провели для першокурсників серію тренінгів, присвячених дебатам – найпопулярнішій міжнародній студентській інтелектуальній грі.

         Старшокурсники пояснили, що таке дебати, які навички, потрібні майбутнім освітянам, вони формують, розповіли про правила цієї форми дискусії, поділилися власним досвідом участі у грі. І, звичайно, запропонували потренуватися.

Тренінг у кожній групі видався неповторним.

DK1 DK2 DK3

Так, на І-А курсі одна команда готувалася до гри під керівництвом Любомира Климюка, а інша мала за наставника Назара Юхимчука. Сперечалися на тему: «Еміграція: за чи проти?».

На І-Б курсі Любомир Климюк та Олеся Євтушенко взяли на себе ролі других учасників у командах-суперницях, що дебатували на тему «Електронні і паперові книги: що зручніше і корисніше?».

DK4 DK5 DK6

Студенти І-В провели міні-дебати про соціальні мережі, а Любомир Климюк неупереджено допомагав у підготовці обом командам.

DK7 DK8

Учасникам дискусійного клубу вдалося створити невимушену ситуацію спілкування з користю для розуму та емоцій. Старшокурсники продемонстрували справжню майстерність із вільного володіння словом, ефективної комунікації з аудиторією та вміння ненав’язливо давати поради, а першокурсники показали активність, гарний рівень володіння усним мовленням, бажання вдосконалюватися.

DK9 DK10

Запрошуємо усіх, хто любить дискутувати, прагне удосконалити свої вміння ефективно комунікувати та грамотно доводити власну думку, приєднуватися до дискусійного клубу.

                                             

Вітаємо переможців обласних змагань з шахів 2019

19 вересня 2019 року в м. Рівне відбулися змагання з шахів в залік Спартакіади студентської молоді закладів вищої освіти Рівненської області.

У результаті численних складних двобоїв команда дівчат Дубенського коледжу РДГУ зайняла І місце.

Усач Аліна (4-А)

Панчук Фаїна (4-В)

Рибинська Ірина (4-А)

shess19

Бажаємо переможцям здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати.

Спортивний клуб «Атлет»

«Літературне кафе»

(до 250-річчя від дня народження І. П. Котляревського,

125-річчя від дня народження О. П. Довженка,

90-річчя від дня народження Д. В. Павличка)

За всю історію української культури та літератури були люди, які ставали першопроходьцями у своїй царині, вели за собою цілі покоління. Саме вони відкривали новий світ мистецтва часто у несприятливих для цього умовах.

19 вересня у читальному залі бібліотеки Дубенського коледжу РДГУ відбулася зустріч, присвячена трьом важливим персонам, які поставили собі за мету відкрити незвідані грані української культури свого часу: зачинателю української літератури Івану Котляревському, першовідкривачу українського поетичного кіно Олександру Довженку та провіснику шістдесятництва Дмитру Павличку. І хоч їхні життєві долі роз’єднані роками, учасники заходу шукали спільні риси їхнього творчого шляху.

lk3 lk4

Захід супроводжувався виставкою художнього доробку згаданих митців, яку підготували працівники бібліотеки на чолі із завідувачем Кочурою Л.М.

lk2

Пам'ятаймо, що доля митця непроста. Студенти говорили про трьох літераторів, які працювали у зовсім різних епохах, належали до різних генерацій. Проте кожен з них творив літературу, ту, якою ми її бачимо сьогодні.

lk5

А з літературою, мовою, культурою разом зростає і наша держава, наша етнічна самобутність, наша індивідуальність.