Гуртки та об'єднання

gurtper

PlanG1819 2

 

 

Змагання на першість Дубенського коледжу РДГУ з баскетболу серед дівчат

        З 25 по 29 березня 2019 року в спортивному залі коледжу було проведено змагання з баскетболу на першість коледжу серед дівчат. Такі турніри є традиційними в закладі, вони сприяють не тільки підтриманню належної фізичної підготовки, а й допомагають зміцнити колективний дух та загартувати характер.

          Чемпіонат виявився напруженим. Команди усіх груп у запеклих двобоях боролися за лідерство.

          Серед перших курсів перемогу здобула команда І-Д курсу. Друге місце завоювала команда І-Б курсу. Дівчата І-В курсу вибороли третє місце.

bask19 1 bask19 2

         Серед дівчат других курсів показали найкращу спортивну майстерність та здобули перше місце студенти ІІ-Б курсу. Другими стали дівчата ІІ-В курсу, третє місце виборола команда ІІ-А курсу.

ифыл19 3 ифыл19 4

Серед третіх курсів здобули перше місце дівчата ІІІ-Д курсу. Другими стали учасники команди ІІІ-А. Почесне третє місце завоювала команда ІІІ-В курсу.

ИФІЛ19 5 ИФІЛ19 6

       У фінальній частині змагань зустрілися збірні усіх курсів. Вирішальними були усі поєдинки фіналу, тож він вийшов напруженим, емоційним, цікавим.

 Третє місце здобула збірна команда І курсу. Друге призове місце отримала збірна команда ІІ курсу, яка продемонструвала волю до перемоги та хороший рівень гри.

          Лаври переможців і овації публіки дісталися баскетболісткам ІІІ курсу. Цей успіх для них став не першим у їхній історії, оскільки багато членів команди відвідують секцію з баскетболу і входять до збірної команди коледжу.

 

Вітаємо переможців змагань!!!

 

 

«Мелодії вічного джерела»

20 березня 2019 року у Дубенському замку відбувся мистецький захід «Мелодії вічного джерела».

 prez1

Всі, хто завітав на презентацію, мали змогу ознайомитись з роботами заслуженого майстра народного мистецтва Василя Позніка (художня обробка дерева) та майстрів народного мистецтва Надії Ліневич (художня вишивка), Тетяни Галах (соломоплетіння).

prez2 prez3 prez4

Студенти Дубенського коледжу РДГУ могли насолодитися витворами знаних майстрів і побачити високий рівень володіння технікою, з якою вони знайомляться при вивченні теми «Декоративно-ужиткове мистецтво».

prez6
prez8 
prez7

Гарною музичною сторінкою презентації стали вітання солісток Сарненського районного будинку культури Любові Сороки та Наталії Кошмак і ансамблю бандуристок «Мальви» нашого коледжу.

prez9

Студенти коледжу у міському конкурсі «Golden dream»

14 березня відбувся фінал першого міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream». 82 фіналісти, яких визначили судді, протягом 3 тижнів готувалися до цього дня.

Студенти коледжу взяли участь у чотирьох номінаціях – вокал, інструментальний, вокально-інструментальний жанри, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтва.

GD1 GD2 GD3

За умовами конкурсу журі обрало переможця у кожній віковій групі та кожній номінації.

Ми раді відмітити, що всі студенти коледжу достойно представили наш навчальний заклад і вибороли призові місця:

-    ІІІ місце (ІV вікова категорія) у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво»Анастасія Петрушко (3-А курс, керівник О.А. Сірман);

- ІІІ місце (ІV вікова категорія) у номінації «Інструментальний жанр» – «Море мрій» (керівник Б.Ю. Дацюк);

- І місце серед усіх вікових категорій номінації «Вокально-інструментальний жанр» – Карпюк Вікторія (3-А курс, керівник Л.М. Мороз).

GD4 GD5 GD6

Високий рівень вокальної майстерності продемонструвала і дипломантка конкурсу Віталіна Братасюк (2-С курс, керівник В.Ю. Янчук).

GD7 GD8 GD9

Щиро вітаємо всіх учасників першого міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Golden dream» з успішним виступом та перемогою!GD10

 

Вечір пам’яті Т. Г. Шевченка «Не малюйте поета в печалі…»

Кожному народові Бог дав величну постать, яка була б проявом його душі, його зорею… У нас, українців, такою постаттю є Тарас Шевченко – український Світоч, Велетень Духу, Батько, Кобзар…

Цьогоріч його полум’яне слово лунало для студентів коледжу в середу, 13 березня. Під час заходу студенти вшанували пам’ять Тараса Шевченка, декламуючи безсмертні Кобзареві поезії, пригадували важливі віхи його життя.

shev2 shev3

Особливого антуражу зустрічі надала виставка творів поета, організована Кочурою Л. М.

shev1

Ми щорічно згадуємо постать Тараса Шевченка в ранні березневі дні, або коли настає День рідної мови. Ми звертаємося до його імені, коли говоримо про патріотизм, про любов до Батьківщини. Але пам’ятаймо, що Тарас із нами поруч щосекунди, адже його полум’яне слово, що запалило серця наших предків, жевріє і у наших з вами серцях.