Тиждень фізичної культури та спорту у Дубенському коледжі РДГУ

Кожного року, у другу суботу вересня, наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність, адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Традиційно Дубенський коледж РДГУ підтримує це свято, проводячи різні спортивні заходи. З 03 по 07 вересня 2018 рокувідбувся Тиждень фізичної культури та спорту. У рамках тижня було проведено:

  • У бібліотеці коледжу організована книжкова виставка до Дня фізичної культури та спорту України.
  • sp01
  • Товариська зустріч студентів та викладачів Дубенського коледжу РДГУ з волейболу. З волейбольною збірною командою юнаків та дівчат змагалися викладачі коледжу. Цікавою та напруженою була гра, та перемогу цього року вибороли студенти.

sp02

  • Змагання з шашок. У шашки грали ще давньоєгипетські фараони та грецькі боги. Дошку в клітинку та розділення фігур на чорні та білі придумали французи у середньовіччі. Шашки були улюбленою грою таких великих полководців, як Наполеон та Петро І. Люблять цей вид спорту і студенти коледжу.

У змаганнях взяли участь 46 студентів, а перемогу здобули

Юнаки: sp03

І місце – Ковальчук Віталій (2-С);

ІІ місце – Дрозд Віталій (3-В);

ІІІ місце – Іванюк Юрій (2-В).

Дівчата:

І місце – Куліш Лілія (2-А);

ІІ місце – Усач Аліна (3-А);

ІІІ місце – Литвинець Аня (3-А).

sp04

Виставка стіннівок до Дня фізичної культури та спорту. Участь приймали студенти ІІ-ІІІ курсів. Усі мали можливість спостерігати креативний, творчий підхід наших студентів до означеної теми. Вітаємо переможців, якими стали

І місце – 2-Г;

ІІ місце – 3-Б;

ІІІ місце – 4-С.

sp05

Легкоатлетичний крос. На стадіоні «Спартак» відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів ІІ-ІV курсів. Змагання проводились за видами: дистанція для юнаків - 1000 м, дистанція для дівчат – 500м. Легкоатлетичний крос викликав великий інтерес у студентів.Юнаки та дівчата із задоволеннямзустрілися на «стежці здоров’я» та подолали дані дистанції.

sp07 sp08

     В актовій залі коледжу студенти мали можливість познайомитися з відомим спортсменом, заслуженим майстром спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, бронзовим призером Олімпійських ігор в Пекіні, чемпіоном світу, чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном України Тарасом Міщуком. Зустріч вийшла дуже цікавою та емоційною.

sp09

sp10 sp11

  Інформаційний флеш-моб до Дня фізичної культури та спорту. Студенти групи 1-С у рамках проекту «За здоровий спосіб життя» привітали студентів коледжу зі святом Дня фізичної культури та спорту України і поділилися цікавими фактами про різні види спорту та провели зі студентами фізкультхвилинку.

sp12 sp13

Вулична акція «Здоровим бути модно!» Лідерські групи 1-С та 3-Б «За здоровий спосіб життя» у рамках соціальної програми «Дубенський коледж РДГУ - дубенчанам» привітали краян з Днем фізичної культури та спорту, розповсюджуючи серед жителів листівки з вітанням та інформацією щодо популяризації здорового способу життя.

sp14 sp15 sp16

Студенти 2-Г та 2-Д курсів взяли участь у фітнес-заняттіна майдані Незалежності, яке провели тренери «Smart фітнес клубу» та фітнес центром «VICTОRYGYM», зарядивши усіх позитивом та енергією.

sp17

Шахісти коледжу представили наш заклад у міському шаховому турнірі, присвяченому Дню фізичної культури та спорту (тренер Каленюк Б.Ф.).

У трійку кращих увійшли: sp18

І місце – Усач Аліна (3-А);

ІІ місце – Рибинська Ірина (3-А).

Серед юнаків:

ІІ місце – Іванюк Андрій (4-С).

sp19

 

Протягом тижня спортивні змагання об’єднали кращих представників студентства.Усім бажаємо олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!