Театральне дійство у Дубенському замку князів Острозьких

Нині Дубенський коледж славиться не лише розумними, але й надзвичайно талановитими студентами. Прихід весни дав ковток свіжого повітря юним акторам, і уже цього четверга, 28 лютого 2019 р., вони поділилися своїми творчими надбаннями з гостями (студентами, викладачами української мови та літератури) усього Західного регіону.

А що ж це у замку князів Острозьких ожила минувшина? Біля тину красені Карпо та Лаврін, на старій од часу лавочці метушаться Мотря та Кайдашиха, а здаля чутно переспіви молодиць на вечорницях.

zamok3

Так, відбулося справжнє перевтілення молодих акторів загальноколеджевої літературної студії «Муза», яким нині опікується Ольга Василівна Баковчук – вчитель української мови та літератури, завідувач відділення.

Присутні гості тимчасово перемістилися у попереднє століття, частково почули відгомін національної історії. До їхньої уваги було запропоновано традиції української бувальщини: обряд вечорниць, вибір майбутньої нареченої, стосунки між лютою свекрухою та нещасною невісткою, довгоочікуване весілля.

zamok4
zamok2

Кожна вистава розповідала про особливість колориту тогочасності.

Талановиті актори Дубенського коледжу РДГУ довели, що історія українського народу є багатою та цікавою. Студенти стверджують, що така атмосфера їм до душі: нові знайомства, цікаві розмови, дотепні жарти, гарний настрій, близьке спілкування один з одним.

zamok6

Усі присутні гості були вражені, що юні хлопці та дівчата володіють надзвичайними акторськими здібностями, у них – велике майбутнє.

Відтепер у студентів з’явилося власне кредо: «вчителі-театрали», яким вони заохочують усіх студентів Дубенського коледжу не боятися заявляти про свої творчі уміння.

Велику вдячність висловлюємо викладачам Ользі Василівні Баковчук, Вірі Мелетіївні Семещук та Кокорському Анатолію Івановичу, які стали головними помічниками у створенні спражнього шедевру та відкриттю талантів молодих акторів.

Учасниця літературної студії «Муза»

Ірина Баковчук,

студентка 1 курсу, групи А