Змагання на першість Дубенського коледжу РДГУ з баскетболу серед дівчат

        З 25 по 29 березня 2019 року в спортивному залі коледжу було проведено змагання з баскетболу на першість коледжу серед дівчат. Такі турніри є традиційними в закладі, вони сприяють не тільки підтриманню належної фізичної підготовки, а й допомагають зміцнити колективний дух та загартувати характер.

          Чемпіонат виявився напруженим. Команди усіх груп у запеклих двобоях боролися за лідерство.

          Серед перших курсів перемогу здобула команда І-Д курсу. Друге місце завоювала команда І-Б курсу. Дівчата І-В курсу вибороли третє місце.

bask19 1 bask19 2

         Серед дівчат других курсів показали найкращу спортивну майстерність та здобули перше місце студенти ІІ-Б курсу. Другими стали дівчата ІІ-В курсу, третє місце виборола команда ІІ-А курсу.

ифыл19 3 ифыл19 4

Серед третіх курсів здобули перше місце дівчата ІІІ-Д курсу. Другими стали учасники команди ІІІ-А. Почесне третє місце завоювала команда ІІІ-В курсу.

ИФІЛ19 5 ИФІЛ19 6

       У фінальній частині змагань зустрілися збірні усіх курсів. Вирішальними були усі поєдинки фіналу, тож він вийшов напруженим, емоційним, цікавим.

 Третє місце здобула збірна команда І курсу. Друге призове місце отримала збірна команда ІІ курсу, яка продемонструвала волю до перемоги та хороший рівень гри.

          Лаври переможців і овації публіки дісталися баскетболісткам ІІІ курсу. Цей успіх для них став не першим у їхній історії, оскільки багато членів команди відвідують секцію з баскетболу і входять до збірної команди коледжу.

 

Вітаємо переможців змагань!!!