«Планета творчості» над Дубенським коледжем РДГУ

"Вся радість життя в творчості.

Творити - значить вбивати смерть"

Ромен Роллан

       Чим насправді є творчість? Для когось це справжній спалах любові. Хтось впевнений, що творчість - вроджена риса характеру, якої не можна навчитися. Щоб зрозуміти весь спектр думок, треба самому творити. Творити натхненно, самовіддано, казково. 

DT0 DT1 DT2 DT3

2 травня 2019 року, у світлі пасхальні дні, у Дубенському коледжі РДГУ відбулось незвичне дійство – День творчості. Протягом 2,5 годин студенти демонстрували свій внутрішній потенціал: квінтесенцію мистецтва, креативу та емоцій. «Планета творчості» обєднала таланти студентів, що представляли 24 гуртки, студії, клуби, обєднання за інтересами.

DT4 DT5 DT6 DT7

Глашатай студентського артфестивалю, голова студради Віталій Скоропляс, презентував чотири території творчості. Артгалерея вражала яскравістю малюнків та фотоколажів, творча майстерня зачаровувала майстер-класами, виставкова зала дивувала майстерними художніми витворами декоративно-ужиткового мистецтва і вишивкою, соціально-музичний марафон наповнював присутніх енергією та творчим натхненням.

DT8 DT9 DT10 DT11

Наші студенти підтвердили, що мистецтво твориться різними способами, але в його основі лежить щось особисте. Таємничі прагнення і бажання, протест проти буденності; слова, які ніколи не будуть висловленими. Авторські вірші, відеопрезентації, соціальні реклами, музичні вітання, мистецькі витвори наповнювали серця присутніх щирою радістю і надією на те, що у нас все буде добре.

DT12 DT13 DT14 DT15

Чарівну атмосферу доповнювали і ведучі свята, і яскраве оформлення залу, над яким вміло чаклували студенти 2-Б курсу та керівник В.Ю.Янчук.

DT16 DT17 DT18

До слова: творчість – це свобода, яка починається з віри в себе і готовності йти проти буденності та одноманітності. Вірте в себе і творіть! Дякуємо всім за натхнення, творчість, креатив і палаючий у серці вогонь!

DT19