Відзнака на конкурсі «Я – патріот!»

Бути патріотом... Що це означає? У чому проявляється? До чого зобовязує? На ці та інші питання пробували дати відповідь молоді люди від 14 до 30 років у художніх творах у рамках Обласного літературного конкурсу «Я – патріот!», проведеного Рівненською обласною бібліотекою для молоді.

pat1 pat2

   30 травня 2019 року о 12.00 у цій неймовірно сучасній, стильній книгозбірні відбулося нагородження переможців конкурсу. На заході були присутні члени журі, як-от: Ірина Баковецька – письменниця, журналістка, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України, Лілія Овдійчук – кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана історико-філологічного факультету МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука. Прозовий текст про загиблого в рамках АТО українського воїна, який написала Кособуцька Анастасія із ІІ-С, було високо оцінено журі. Студентка отримала подяку та цінний приз.

pat4

         І головне: натхненний захід, у якому виступи досвідчених знавців слова перепліталися з літературними і музичними виступами активної молоді, дав зрозуміти, як важливо творити, виливаючи думки на папір, презентувати свою громадянську позицію, бачення минулого і сьогодення, прославляти подвиги давніх і сучасних Героїв.

pat3