Нова перемога

5-7 листопада 2019 року, в Рівному, в концертній залі Національного університету водного господарства та природокористування проходив ІХ Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

dyet2 3

З 2015 року студенти нашого коледжу приймають участь у цьому конкурсі. І щороку наша чудова творча молодь демонструє прекрасні результати. Так, солістка студії естрадного співу Лілія Аврамчук (Наконечна) отримала диплом лауреата ІІ ступеня, а квартет «Вишиванка», солістка-саксофоністка Софія Мельничук, театр народної пісні «Погостини» стали володарями І премії фестивалю.

Цьогоріч у фестивалі взяло участь понад 160 учасників (учні та студенти навчальних закладів України). І ми знову маємо переможців: дует «Біле і чорне» у складі студентки IV-А курсу Вікторії Карпюк та студента ІІІ-В курсу Андрія Пшеничного (керівник – І.М. Пулик) вибороли диплом першого ступеня в номінації «вокал» (естрадна пісня). Велика подяка керівникам творчих колективів – Галині Цимбалюк, Вікторії Янчук, Богдану Дацюку та Ірині Пулик за високий професіоналізм, наполегливу працю та креативність.

dyet2 2

Вінс Ломбарді сказав «Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати». Вітаємо щиро переможців і бажаємо працювати, творити і перемагати!