Підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» та творчого конкурсу ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» для студентів та учнів закладів загальної середньої освіти «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття"
«Будь-яка творчість є по суті молитва. Будь-яка творчість спрямована у вухо Всевишнього». 11...
Пишаємося і радіємо!
Підведено підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу "Жінок оспівую красу". Щиро вітаємо...
Чергова зустріч із стейкхолдерами
Важливим чинником забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця з...
Студентська науково-практична конференція – майданчик для спілкування та апробації наукових знахідок
У світлі постійних змін у сфері освіти та необхідності оновлення й розвитку педагогічної практики...
Анна Шупняк – чемпіонка України з софтболу!
Викладацький та студентський колективи ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» щиро...
Body Percussion (перкусія)
Серед сучасних технологій навчання вирізняється ритмічно-рухова інтерпретація музичних творів....
-
Підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» та творчого конкурсу ВСП...
-
Пишаємося і радіємо!
-
Чергова зустріч із стейкхолдерами
-
Студентська науково-практична конференція – майданчик для спілкування та апробації наукових знахідок
-
Анна Шупняк – чемпіонка України з софтболу!
-
Body Percussion (перкусія)
Змагання серед студентів на першість коледжу з шахів і шашок
28 листопада 2019 року в корпусі № 2 Дубенського коледжу РДГУ відбулися змагання серед студентів на першість коледжу з шахів і шашок.
У змаганнях взяли участь 60 студентів коледжу. Боротьба була напруженою та цікавою, блискавичні рішення і обдумані ходи були, кожен з шахістів намагався вирвати перемогу у свого суперника.
У результаті складних двобоїв перемогу здобули;
Шашки (юнаки) 1 – Дрозд Павло (1-В) 2 – Зайчук Ярослав (2-В) 3 – Поліщук Микола (1-В) |
Шашки (дівчата) 1 – Куліш Лілія (3-А) 2 – Щепанська Марія (3-А) 3 – Мельник Ірина (1-Д) |
Шахи (юнаки): 1 – Климюк Любомир (4-А) 2 – Федченко Євген (1-В) 3 – Максимюк Іван (1-Б) |
Шахи (дівчата) 1 – Рибинська Ірина (4-А) 2 – Місюрка Марія (3-Б) 3 – Кирилюк Надія (2-Д) |