Перші дебатні змагання

За два роки існування дискусійного клубу (керівник Іванова О. С.) ми проводили зустрічі, заняття, тренінги, дебатували на різні теми, двічі влаштовували показові ігри (одну з яких на Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів коледжів Західного регіону України). І ось – ПЕРШІ змагання!!! Та й ще такого рівня.

deb03 deb05

30 – 31 травня в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Галицько-Волинський кубок», який обєднав 28 команд. Брати участь у такому заході – велика честь, адже серед учасників – найдосвідченіші дебатери України, керівники Федерації дебатів України, багаторазові переможці найрізноманітніших турнірів. Це і студенти, і старша молодь, яка вже завершила навчання та будує кар’єру. Судді теж високопрофесійні.

deb01 deb02

Наш коледж представляла команда «FreedomofSpeech» («Свобода слова») у складі Любомира Климюка (IV-А) та Анастасії Кособуцької (ІІІ-С). І неймовірно приємно, що наші дебатери достойно виступили, продемонструвавши високий рівень критичного мислення і ораторського мистецтва. Вклали стільки енергії, завзяття, сили!!! Зіграти треба було 5 раундів. Кожен – за різною темою та з іншими командами і суддями. Перший день: з ранку до вечора майже без перерви! Другий день – пятий раунд. Щиро дякую Любомиру та Насті за натхненну гру і бажаю подальшого успіху в дебатній сфері!

deb04

 

Також дякуємо Оксані Конончук (голові Рівненського осередку Федерації дебатів України), яка не лише запропонувала нашому дискусійному клубу взяти участь у турнірі, а й допомогла з організаційними моментами.