Самоврядування

 strada20 1strada20 2

 

 Pol StudSam-1

 

011014

 

 

День студента очима студентів...

17 листопада, разом із студентством всього світу, у Дубенському коледжі РДГУ відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує молодь. Саме студентство, молодь, завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що прагне вдосконалювати своє місто, країну, світ.

DS1 DS3 DS2

Як відомо, немає якихось певних традицій на день студента. Сценарій святкування може бути різним. Свято тим і прекрасне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, хтось вирушає на екскурсію, а у нашому коледжі уже 20 років поспіль є своя власна традиція – викладачі та працівники коледжу організовують святкові вітання для студентів. І це унікальне святкування у рамках всієї країни. Це дійство завжди цікаве, повне яскравих емоцій, творчості та креативності.

DS4 DS5

Цього року в умовах карантинних обмежень привітання відбулися головним чином в онлайн-режимі. Але, не дивлячись на це, святкування відбулося творчо та різнобарвно. На сторінці Дубенського коледжу РДГУ було розміщено різноманітні привітання від директора, викладачів та працівників закладу. Вкотре переконуємося, що вони не тільки висококваліфіковані викладачі, але й неймовірно талановиті та творчі люди. В онлайн-режимі для студентів також була можливість переглянути фрагменти з виступів минулих років. Ці відеоконцерти дали змогу студентам-першокурсникам відчути, що це за свято в нашому коледжі – День студента, а випускникам коледжу – пригадати щасливі студентські роки.

DS6 DS7 DS12

У нашому навчальному закладі існує ще одна чудова традиція: до виступу викладачів та працівників коледжу приєднувалися також студенти 4-х курсів. Цього року це знову ж таки не вдалося через пандемію, проте викладачі приділили цим студентам більше уваги і привітали їх особисто, щоб і цей рік запам’ятався по-особливому.

DS8 DS13 DS9

Нововведенням у святкуванні став також конкурс «The best група». Кожна група презентувала себе, знявши та змонтувавши неймовірно цікаві відео. Всім вдалося передати ту атмосферу, яка панує у аудиторії, гуртожитку, показати свою згуртованість, дружбу, розкрити себе, як особистість.

DS10 DS11

Відеоролики, які отримали найбільшу кількість вподобань, були відзначені на урочистому засіданні до Дня студента. Саме тут були вручені солодкі призи переможцям, відзначені студенти коледжу за високі досягнення у навчанні та активну діяльність у громадських та культурно-мистецьких заходах та нагороджені переможці конкурсу «Найкраща кімната».

DS14 DS16 DS15

Навіть в умовах таких обмежень у нашому коледжі вдалося зробити цей день веселим, безтурботним, радісним і цікавим. Для багатьох людей студентські роки — це найкращий час молодості, який вони потім згадують з посмішкою на обличчі. А ми впевнені, що студенти Дубенського коледжу РДГУ будуть згадувати їх лише так.

 

Студентський прес-центр Дубенського коледжу РДГУ

Привітання випускникам!!!

Дорогі наші випускники!

Ось і закінчилась ваша перша студентська історія. Впевнені, що для всіх вона була значимою і незабутньою.

vup1 vup2 vup3

Сьогодні ми відпускаємо вас у Великий Світ і бажаємо жити яскраво і цікаво, досягати мети, не забувати свої мрії. Удачі вам на професійному шляху, успіхів у всіх творчих задумках. Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами, а поруч з вами завжди ідуть Віра, Надія і Любов.

vup4 vup5

 

Привітання директора коледжу

               Викладачі, студенти та працівники Дубенського коледжу РДГУ

Жінка – це стан душі.

Березень приніс на своїх крилах весну. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про яскравий святовий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

ves01 ves02 ves03 ves04

До святкування цьго дня традиційно долучились і студенти Дубенського коледжу РДГУ. 5 березня у коледжі відбувся святковий концерт «Жінка – це стан душі». З цим квітучим днем студенток і викладачів коледжу вітали директор В. П. Бабак, художні колективи та сольні виконавці, а також студенти 1-А (керівник Г.Л.Власюк) та 3-Б (керівник В.Ю.Янчук) курсів. Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання студентам вдалося зачарувати усіх присутніх.

ves05 ves07
ves06 ves08

Окрім звичних привітань   студенти провели також своєрідний «історичний екскурс». Глядачі мали змогу познайомитись з видатними жінками України, що ввійшли в ТОП-5 найвідоміших митців України, про яких знає весь світ.

ves09 ves10

Вітаємо вас зі святом! Від щирого серця бажаємо теплоти перших сонячних променів, багато радісних сюрпризів і неповторних компліментів, які розфарбують ваше життя яскравими барвами.

ves11 ves12

Благодійні різдвяні акції студентів Дубенського коледжу РДГУ

Святий Миколай щороку приходить до нас у ніч на 19 грудня. Цього дня з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Для студентів Дубенського коледжу РДГУ це чудова нагода продемонструвати свій педагогічний талант, творчі напрацювання та креативні здібності.

Вже стало гарною традицією проведення заходів до новорічно-різдвяних свят для дітей, які потребують особливої уваги: дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, дітей воїнів АТО та інших соціально незахищених верств населення. Саме для них 17-19 грудня було проведено цикл заходів. Так, на базі Дубенського Міського будинку дітей та молоді було організовано театральне дійство «А що приніс нам Миколай?» Діти отримали справжнє свято з подарунками та несподіваними сюрпризами. Студенти 4 курсу, групи С (керівник Хітрова О.В.) підготували казкову інсценізацію, веселі розваги та конкурси, а Святий Миколай подарував дітям солодкі смаколики.

Blag5 Blag6 

Студенти 3-Д курсу (учасники лялькового театру під керівництвом М.О.Голяченко) порадували присутніх ляльковою виставою «Пан Котович або брехня – не сажа, а все-таки замаже». Повчальна історія лялькових героїв викликала бурхливі оплески вдячних маленьких глядачів.

Blag2 Blag3 Blag4

Театралізовану виставу «З неба в український край поспішає Миколай» презентували дітям студенти 3-Б курсу під керівництвом Н.С.Чайки у КЗ «Тараканівський центр культури та дозвілля». На святі панував особливий настрій, наповнений феєрверком сміху та іскрами позитивних   емоцій.

Blag7 Blag12 Blag13

У гості до присутніх завітало багато казкових та магічних персонажів: ангели, чортики, баба яга, лисичка, білочки, вовк і, звичайно, найбільш очікуваний гість – Cвятий Миколай.

Blag8  Blag9 Blag10

Новорічний настрій створили студенти для всіх і в самому коледжі та гуртожитку. Креативну «вишивану» ялинку 2019 року цьогоріч замінила «полотняно-золотава» красуня-ялинка, прикрашена творчими ідеями студентів 3-Г курсу та їх керівника О.А.Сірман. Студенти 2-А (керівник Г.М.Романова) та 2-В (керівник Н.Д. Ковальчук) курсів створили надзвичайно святкову фотозону у фойє коледжу.

Blag1

Студентський гуртожиток «засніжився» новорічними витинанками та ялинковими мотивами, генератором ідей яких стала вихователь гуртожитку І.І.Вітчук.

Blag14 Blag15

А ще попереду Новорічний ранок для дітей студентів та працівників коледжу, який готують активісти 3-Г та 4-Д курсів (керівники – О.А.Сірман та В.М.Вознюк).

Арістотель  сказав: «У чому сенс життя? Служити іншим і робити добро». Нехай же у кожного в душі залишається різдвяне тепло і бажання приносити радість іншим людям щороку, щодня, щогодини.

З прийдешніми святами!