Самоврядування

 

 SkladSR 1 21SkladSR 2 21

 

011014

 

 

День випускника у ВСП "Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ"

Життя – це вічне шоу, де розлучаються і зустрічаються, плачуть і радіють. 27 травня у прямому ефірі була написана передостання сторінка навчання четвертокурсників у Дубенському педагогічному фаховому коледжі РДГУ – День випускника.

DV1

Все святкове дійство було організоване саме для них – студентів 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 4-Д, 4-С курсів. Вручення грамот, подяк, виступи керівників структурних підрозділів, викладачів, концертні номери, відеосюжети, - все це наповнило залу яскравими емоціями та щемними спогадами. Родзинкою свята стали привітання від першокурсників з щирими побажаннями та солодкими подарунками. А ще на свято завітала випускниця 2020 року, яка у складі дуету "Чорне і біле" привітала студентів з Днем випускника піснею.

DV2 DV3 DV4

Як кажуть: « Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати. Тільки те, що цінуєш, приносить тобі справжню насолоду». І ми бажаємо нашим випускникам цінувати кожну хвилину, любити життя і приносити в цей світ радість, злагоду і натхнення. У добру путь!

DV5 DV6

День студента очима студентів...

17 листопада, разом із студентством всього світу, у Дубенському коледжі РДГУ відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує молодь. Саме студентство, молодь, завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що прагне вдосконалювати своє місто, країну, світ.

DS1 DS3 DS2

Як відомо, немає якихось певних традицій на день студента. Сценарій святкування може бути різним. Свято тим і прекрасне, що кожен його відзначає по-своєму. Хтось організовує вечірку, хтось вирушає на екскурсію, а у нашому коледжі уже 20 років поспіль є своя власна традиція – викладачі та працівники коледжу організовують святкові вітання для студентів. І це унікальне святкування у рамках всієї країни. Це дійство завжди цікаве, повне яскравих емоцій, творчості та креативності.

DS4 DS5

Цього року в умовах карантинних обмежень привітання відбулися головним чином в онлайн-режимі. Але, не дивлячись на це, святкування відбулося творчо та різнобарвно. На сторінці Дубенського коледжу РДГУ було розміщено різноманітні привітання від директора, викладачів та працівників закладу. Вкотре переконуємося, що вони не тільки висококваліфіковані викладачі, але й неймовірно талановиті та творчі люди. В онлайн-режимі для студентів також була можливість переглянути фрагменти з виступів минулих років. Ці відеоконцерти дали змогу студентам-першокурсникам відчути, що це за свято в нашому коледжі – День студента, а випускникам коледжу – пригадати щасливі студентські роки.

DS6 DS7 DS12

У нашому навчальному закладі існує ще одна чудова традиція: до виступу викладачів та працівників коледжу приєднувалися також студенти 4-х курсів. Цього року це знову ж таки не вдалося через пандемію, проте викладачі приділили цим студентам більше уваги і привітали їх особисто, щоб і цей рік запам’ятався по-особливому.

DS8 DS13 DS9

Нововведенням у святкуванні став також конкурс «The best група». Кожна група презентувала себе, знявши та змонтувавши неймовірно цікаві відео. Всім вдалося передати ту атмосферу, яка панує у аудиторії, гуртожитку, показати свою згуртованість, дружбу, розкрити себе, як особистість.

DS10 DS11

Відеоролики, які отримали найбільшу кількість вподобань, були відзначені на урочистому засіданні до Дня студента. Саме тут були вручені солодкі призи переможцям, відзначені студенти коледжу за високі досягнення у навчанні та активну діяльність у громадських та культурно-мистецьких заходах та нагороджені переможці конкурсу «Найкраща кімната».

DS14 DS16 DS15

Навіть в умовах таких обмежень у нашому коледжі вдалося зробити цей день веселим, безтурботним, радісним і цікавим. Для багатьох людей студентські роки — це найкращий час молодості, який вони потім згадують з посмішкою на обличчі. А ми впевнені, що студенти Дубенського коледжу РДГУ будуть згадувати їх лише так.

 

Студентський прес-центр Дубенського коледжу РДГУ

Привітання випускникам!!!

Дорогі наші випускники!

Ось і закінчилась ваша перша студентська історія. Впевнені, що для всіх вона була значимою і незабутньою.

vup1 vup2 vup3

Сьогодні ми відпускаємо вас у Великий Світ і бажаємо жити яскраво і цікаво, досягати мети, не забувати свої мрії. Удачі вам на професійному шляху, успіхів у всіх творчих задумках. Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами, а поруч з вами завжди ідуть Віра, Надія і Любов.

vup4 vup5

 

Привітання директора коледжу

               Викладачі, студенти та працівники Дубенського коледжу РДГУ

Жінка – це стан душі.

Березень приніс на своїх крилах весну. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про яскравий святовий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

ves01 ves02 ves03 ves04

До святкування цьго дня традиційно долучились і студенти Дубенського коледжу РДГУ. 5 березня у коледжі відбувся святковий концерт «Жінка – це стан душі». З цим квітучим днем студенток і викладачів коледжу вітали директор В. П. Бабак, художні колективи та сольні виконавці, а також студенти 1-А (керівник Г.Л.Власюк) та 3-Б (керівник В.Ю.Янчук) курсів. Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання студентам вдалося зачарувати усіх присутніх.

ves05 ves07
ves06 ves08

Окрім звичних привітань   студенти провели також своєрідний «історичний екскурс». Глядачі мали змогу познайомитись з видатними жінками України, що ввійшли в ТОП-5 найвідоміших митців України, про яких знає весь світ.

ves09 ves10

Вітаємо вас зі святом! Від щирого серця бажаємо теплоти перших сонячних променів, багато радісних сюрпризів і неповторних компліментів, які розфарбують ваше життя яскравими барвами.

ves11 ves12