Для тих, чия професія від Бога

Сьогодні у коледжі панував святковий настрій. Квіти і теплі слова вдячності дарували студенти усім викладачам. З нагоди Дня вчителя студенти 2-А (керівник Романова Г.М.) та 2-Б (керівник Кокорський А.І.) курсів вирішили запросити викладачів у кафе під назвою «Зошит у клітинку» Адже саме таку назву мало театралізоване дійство,яке відбувалося в актовій залі коледжу. Як і в будь-якому кафе, там були шеф-кухарі, бармени та, звичайно, офіціанти, однак страви були далеко незвичайними. Юліан Хіменес Браво (Юліан Юрків) та Любомир Бандерас Звариборщ (Любомир Климюк), шеф-кухарі незвичайного кафе, поєднували у своїх стравах олівці, флешки і навіть шматки мультимедійної дошки! Крім цього, у виконанні солістів нашого коледжу, а саме: Ірини Баковчук, Віталіни Братасюк, Ольги Подворної, Діани Рудик, Анастасії Порани та незмінного дуету у складі Вікторії Карпюк та Андрія Пшеничного лунали вітальні пісні для дорогих викладачів.

DV1 DV2 DV3

Родзинкою свята стало привітання наших випускників - Віталія Скоропляса та Наталії Чмирук, - візит яких був справжнім сюрпризом як для викладачів, так і для студентів. Підкреслив чудовий настрій свята квартет «Вишиванка» (керівник Янчук В.Ю.) та театр народної пісні «Погостини» (керівник Пулик І.М.). Особливу подяку хочемо висловити Вірі Мелетіївні Семещук, яка стала натхненником та організатором даного свята.

DV4 DV5 DV6

Все дійство пройшло на одному подиху! Найкращою нагородою для учасників свята стали теплі та щирі посмішки викладачів. Адже ви саме вони дарують нам надію і допомагають розправити крила для великого польоту довжиною в життя.

DV7 DV8 DV9

                                   Подякувати хочем, вчителі

                                   За вашу ласку і велику мудрість.

                                   Хай сонце щастя квітне на землі

                                   І виростає в непідкупну чуйність.