Свято Миколая у гуртожитку

   Прийшла чудова пора – зима. А це означає, що розпочинається різдвяний марафон. День cвятого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість і надію.
   6 грудня до діток ВПО в гуртожиток ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» прийшов святий Миколай. Студентами нашого коледжу було організовано новорічне свято: новорічний майстер-клас, ігри, різдвяні історії, вручення солодких подарунків. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, а норовливі чортик з товаришем Антипком все спонукали дітей до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх у тому, наскільки важливо дарувати один одному любов та турботу.
   Віримо в майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо в перемогу України.
Mykolay gurtog001 Mykolay gurtog002
Mykolay gurtog003
 

Нова перемога

 

         Кожного року гуртожиток Дубенського коледжу РДГУ бере участь у конкурсі на кращий гуртожиток, що відбувається в Рівненській області.

       Цьогоріч у категорії "Гуртожиток коледжу, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів" ми посіли І місце. Цю перемогу колектив здобув спільними зусиллями адміністрації коледжу, особисто - директора В.П.Бабака, завідувачки гуртожитку О.В.Кудлачик, вихователів - І.І.Вітчук та О.В.Бондарука, працівників гуртожитку та студентських рад коледжу і гуртожитку на чолі з Я.Кузьменко та С.Швидкою.

gurt1 gurt2 gurt3

        Почесна грамота управління освіти і науки облдержадміністрації, кубок та цінні подарунки стали гарним сюрпризом як до ювілею коледжу, так і до новорічно-різдвяних свят. Вітаємо!

День гуртожитку у Дубенському коледжі РДГУ

Уже традиційно, навесні, у Дубенському коледжі РДГУ відзначається День гуртожитку. Цьогоріч працівники гуртожитку спільно із студентською радою запланували цікаву програму свята: сучасний розпис писанок, цікаві конкурси та пасхальний квест “Загублені яйця”.

DG1

Родзинкою свята став квест “Загублені яйця”, участь у якому взяли не лише студенти, а й викладачі коледжу.

DG2 DG3

Завдання квесту полягало у створенні команд на чолі з викладачами, які повинні були відгадати 10 логічних завдань та віднайти загублені шоколадні яйця. У кожної команди була однакова кількість завдань, але переможцем стала найспритніша команда, очолювана викладачем Павлунем В.С. Варто відзначити, що всі команди отримали подарунки та почесні грамоти.

DG4 DG5 DG6

Також грамотою відзначили голову студентської ради коледжу Скоропляса Віталія за допомогу в організації та проведенні квесту.

Ідея проведення такого свята, ініціатором якого стала вихователь Ірина Ігорівна Вітчук, мала на меті згуртувати студентський колектив. Адже саме тут, у гуртожитку, вони проводять велику частину свого часу: знаходять нових друзів, підтримують один одного, здобувають перші ази самостійного життя. І нехай наші студенти запам’ятають своє тимчасове помешкання як домівку, де знайшли нових друзів, де було весело та цікаво проводити час, де навчилися життєвої мудрості та взаємопідтримки.DG7