Гуртки та об'єднання

Gurtky2023 24

Результати Міжнародного мистецького конкурсу «Скадовськ збирає друзів»

У конкурсі взяли участь біля 3000 осіб.

Студенти коледжу активно долучилися до творчого змагання. І ми раді презентувати чергові здобутки нашої креативної молоді.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Отож, у жанрі «Фотомистецтво»:

1 місце – Ілона Столярчук (4-Б курс)

2 місце – Андрій Пшеничний (4-В курс)

3 місце – Валерія Сергійчук (4-Д курс)

Вікторія Матвійчук (4-Б курс)

Анна Собчук (1-А курс).

У жанрі «Відеомистецтво»:

2 місце - Юлія Свінтозельська (4-А курс)

3 місце – Діана Терлецька (4-В курс).

У жанрі «Музичне мистецтво»:

3 місце – інструментальний ансамбль «Море мрій».

У жанрі «Вокальне мистецтво»:

2 місце – Яна Пахай (1-А курс)

тріо «Перевесло» (2 курс)

квартет «Вишиванка» (4-Б курс).

Приз глядацьких симпатій отримали роботи студентки 4-А курсу Анни Лужанської «Лови момент» ( у жанрі «Фотомистецтво») та студентки 4-А курсу Юлії Свінтозельської «Мрія» ( у жанрі «Відеомистецтво»).

Дипломами «За участь» нагороджені: Мар’яна Якута (4-Г курс), Анна Лужанська (4-А курс), Діана Малясова (4-Д курс), Христина Хомедюк (1-А курс), ансамбль народних інструментів «Мелодія».

Щирі вітання та подяка всім учасникам, координаторам і керівникам: А.І.Кокорському, В.С.Павлуню, Б.Ю.Дацюку, І.М.Пулик, Р.М.Бернату, В.Ю. Янчук, Ю.С.Момотюку, О.А.Сірман.

Skadovsk

6 квітня - Міжнародний день спорту!

У Дубенському педагогічному фаховому коледжі студенти люблять спорт, а ще більше полюбляють змагання! Результати змагань на першість коледжу приурочуємо до сьогоднішнього свята!

ВОЛЕЙБОЛ (дівчата). З 01 по 04 березня у спортивній залі коледжу змагалися дівчата-волейболістки. У зв'язку з карантинними обмеженнями у складі команд було по 3 гравці. Старалися усі, та переможцями стали серед третіх курсів - 3-А, серед других - 2-С, серед перших - 1-А. У фіналі третє місце посіли студентки 4 курсу, друге місце - 3 курсу, перше місце вибороли студентки 1 курсу Мельничук Олена, Сорока Анна та Захарчук Соломія.

fizkult14 fizkult01

ШАХИ та ШАШКИ 03 березня у корпусі № 2 відбулися змагання серед студентів на першість коледжу з шахів та шашок. Боротьба була напруженою і цікавою, блискавичні рішення та обдумані ходи, кожен з шахістів намагався "вирвати" перемогу у свого суперника.  У результаті неодноразових складних двобоїв перемогу здобули:

Шахи (юнаки):

1 – Шманін Михайло (1-Б)

2 – Федченко Євген (2-В)

3 – Блащук Ярослав (4-В)

fizkult02

 

Шахи (дівчата)

1 – Джумига Лілія (2-В)

2 – Кирилюк Надія (3-Д)

3 – Герасимчук Наталія (1-Б)

fizkult17

 

Шашки (юнаки)

1 – Христецький Назар (1-Б)

2 – Грицюк Володимир (1-А)

3 – Раковський Петро (1-Б)

fizkult05

Шашки (дівчата)

1 – Купрійчик Анна (1-А)

2 – Голуб Юлія (2-А)

3 – Остапчук Софія (1-Д)

fizkult04

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС 10 березня боролися за пальму першості тенісисти коледжу. Місця розташувалися наступним чином:

Юнаки
1 - Пшеничний Андрій (4-В)

2 - Намчук Михайло (3-В)

3 -  Поліщук Микола (2-В)

Дівчата

1  - Герасимчук Анна (2-С)

2  - Мельник Іванна (3-А)

3 - Пелих Оксана (2-Б)

ВОЛЕЙБОЛ (юнаки). 11 березня цікаво пройшли змагання між курсами серед юнаків. Третє місце в команди 2 курсу, друге місце - в 1 курсу, а перше місце виборола команда 3 курсу. Склад команди: Рущак Іван, Зайчук Ярослав , Намчук Михайло .

fizkult07 fizkult09

БАСКЕТБОЛ (дівчата). З 22 по 25 березня у спортивній залі коледжу змагалися дівчата-баскетболістки. Також старалися усі, та переможцями стали серед третіх курсів - 3-Д, серед других - 2-Д, серед перших - 1-Б. У фіналі перше місце вибороли студентки 4 курсу Гуменюк Ганна (4-Б), Ланцута Оксана (4-А) та  Місюрка Марія (4-Б).

fizkult10

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! ДЯКУЄМО УСІМ УЧАСНИКАМ ЗМАГАНЬ! БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я ТА УСПІХІВ!

Магія Різдва у Дубенському коледжі

З усіх християнських свят в році Різдво вважається одним із наймагічніших та найзагадковіших. Святкування Різдва починається 6 січня, коли вся родина збирається за сімейною вечерею – Святою вечерею. Підготовка до цього свята здавна проходила дуже ретельно і особливо.

Тож які таємниці ховає у собі Надвечір’я Різдва Христового? Як відбувається найосновніша рутина до свята? Які ще сили витають у морозяному повітрі перед сходом першої зірки?

Магія цього одкровення входить у кожну клітину нашого тіла, проростає в душі вірою. Вірою в людину, яка створена на подобу Господню.

Цього року студенти Дубенського коледжу вирішили вдихнути аромат свята на повні груди і поділитися найчарівнішим моментом часоплину Різдва Христового.{youtube}fBe4lANWfv8|800|450|1{/youtube}

Літературно-мистецька студія «Муза», керівником якої є Ольга Василівна Баковчук, привідкрила завісу обрядів символічного святкування.

…Молода дівчина готується до приходу судженого. І стоїть посередині хати батько і зве до себе на гостину і добрі, і злі сили, бо не віддалено їх іще один від одного. Особлива місія Домовичка – нелихого, зловісного дідка з колючими вусами, а доброго і давнього приятеля, якого обов’язково треба на гостину запросити, щоб лагідний був до дерев і до поля...

Молодий хлопець вирушає у дорогу зі своїми помічниками.

День одягає чорну вуаль; і мама у вишитій сорочці, запнута квітчастою хустиною, весело підморгує й береться розтирати в макітрі мак. Рукави сорочки миготять коловоротом, і видається, що хтось біжить по вишитих гладдю зелених волинських доріжечках і падає в обійми червоних руж:

-         На СвятВечір родивсі,

На СвятВечір хрестивсі,

Діва Пречиста мене на крижмі

Золотім держала

У змієвім озері купала, - промовляє мати.

Тимчасом ніч дихає магією.

         Оживають відьми, чорнокнижники та планетники…, не хочуть впускати до господи свята, перепиняють молодого та вводять в оману. Прислухаємося до звуків вечора: колючий вусатий дідуган тихо рипає дверима, час ніби на мить зупинився.

        Світлі і темні сили вступають у двобій. Ангели запалюють благодатнийвогонь і вселяють світлу віру у перемогу добра над злом. Батько тричі ложкою перехрещує миску з кутею:

-         Во ім’я Отця, Сина, Святого Духа.

А ось уже й колядники не забарилися. Своєю радістю та щирим сміхом вони несуть до хати любов, добробут та здоров’я на увесь прийдешній рік. Жодна зла сила не встоїть перед Духом найбільшого свята в році. Хлопець і його друзі заходять до оселі та кланяються перед батьком і матір’ю.

Страви здаються такими смачними, якими ще не були ніколи. Кожного року так чомусь видається… І мариться засніжене село і білі янголи над ним. Дзвіночки лунають, янголи вість благу звіщають і заносять її у кожну оселю, в кожну родину.

Здавалося б, це кінець, але ні, це тільки початок чогось дуже особливого.

Студенти із великим задоволенням долучилися до зйомок та сподіваються, що кожен зуміє поринути у цю казку разом із ними:

Мабуть, це найкращий проєкт, у якому довелося брати участь. Стільки позитивних емоцій, сміху, радості та, найосновніше, можливість проявити себе та свої акторські здібності, - говорить учасниця студії Власюк Наталія.

Дякуємо літературно-мистецькій студії «Музі» та її керівнику, відеографу Олегу Корольчуку, усім учасникам за достойний проєкт та відмінну реалізацію.

…І засипає Україну білий незайманий сніг, і мороз на шибі вицяцьковує квіти, і слухають вони вкупці тишком-нишком пісню, яка випурхує крізь стужу жар-птахом, і впевнено шепочуть губи:

Христос народився, українці! Славімо його!

Учасниця проєкту

Баковчук І.С.

cтудентка ІІІ курсу, групи А

Спортсмени коледжу - призери обласної Спартакіади

У 2019-2020 навчальному році спортсмени Дубенського коледжу РДГУ під керівництвом своїх тренерів вибороли почесне ІІІ місце у Спартакіаді студентської молоді закладів вищої освіти Рівненської області (коледжі).

nagoroda1

Кубок та диплом урочисто вручив головний спеціаліст Рівненського обласного відділення "Філії комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України" Давидюк Іван Никифорович.

nagoroda2 nagoroda3 nagoroda4

Також почесні грамоти отримали директор коледжу Валерій Павлович Бабак та керівник фізичного виховання Микола Олександрович Тимощук за високий рівень підготовки збірних команд коледжу та за третє загальнокомандне місце в Спартакіаді. Гордимося досягненнями наших спортсменів! Бажаємо усім міцного здоров'я та підкорення нових спортивних вершин!