Рада з національно-патріотичного виховання
Ірина ПУЛИК – координатор Ради, голова ЦК викладачів музичних дисциплін.
Віра СЕМЕЩУК – член Ради, заступник директора з виховної роботи.
Ольга БАКОВЧУК – член Ради, завідувач шкільним відділенням.
Наталія Ковальчук – член Ради, голова методичного об’єднання керівників академічних груп.
Марина ГОЛЯЧЕНКО – член Ради, керівник лялькового театру «В гостях у казки».
Олена СОКОЛЮК – член Ради, керівник СНТ «Золота сова».
Ольга ІВАНОВА – член Ради, викладач української філології, керівник дискусійного клубу.
Віталій САВЧУК– член Ради, вихователь студентського гуртожитку.
Дарина МОМОТЮК – член Ради, голова студентської ради коледжу.
Аліна ЖОЛОНДІЄВСЬКА. – член Ради, голова студентської ради гуртожитку.
Олександр ТИХИЙ – член Ради, голова студентського профкому.
Заходи з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання
День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Працівниками бібліотеки ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» була проведена тематична година, присвячена Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та Дню боротьби за права кримськотатарського народу.
![]() |
![]() |
Мета виховної години – інформувати студентську спільноту про трагедію депортації, яку пережили кримські татари 1944 року. Це один із найбільших злочинів радянського режиму, який привів до масових людських жертв і завдав непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинув на його історичний шлях.
75-річчя Дубенського коледжу
У Дубенському коледжі РДГУ відзначили ювілей: 75 років від дня заснування Дубенського педагогічного училища. Незважаючи на пандемію, свято відбулось, але в онлайн-режимі.
У травні 1945 р. Постановою виконкому Ровенської обласної Ради депутатів трудящих за № 641 було засновано Дубенське педагогічне училище з контингентом набору слухачів на 1-й курс у кількості 120 осіб. Наказом першого директора училища Джулая Ф.П. від 26 серпня 1945 року до складу студентів педучилища було зараховано 42 особи.
Сьогодні в коледжі навчається 457 студентів. Свої знання і свій досвід передає студентській молоді 69 викладачів. Серед наставників 6 кандидатів наук (з яких 3 доценти), 48 викладачам встановлено вищу кваліфікаційну категорію, 11 викладачам присвоєно педагогічне звання «Старший викладач», «Викладач-методист» – 14 викладачам. 8 викладачів закладу нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та 10 – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Наші працівники відзначені також нагрудними знаками «Петро Могила» та «А.С. Макаренко».
![]() |
![]() |
Свято розпочалось з «Величальної» - гімну коледжу, написаного викладачами Ольгою Баковчук та Сергієм Морозом спеціально для цієї події. Виконав його театр народної пісні «Погостини» (керівник – Ірина Пулик).
З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу – заслужений працівник освіти Валерій Павлович Бабак. Директор подякував ветеранам праці, викладачам та працівникам коледжу, студентам за самовіддану працю у розбудові нашого навчального закладу, висловив упевненість у його майбутньому.
З ювілеєм викладачів, студентів та працівників коледжу привітали головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Андрєєва Майя Миколаївна, ректор Рівненського державного гуманітарного університету, професор Руслан Михайлович Постоловський, міський голова Василь Михайлович Антонюк, в.о. голови Дубенської районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Кружайло.
Члени колективу отримали нагороди та відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Дубенської міської ради, Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, Дубенського коледжу РДГУ.
Ведучі свята – Ольга Василівна Баковчук та Павло Васильович Регрут – розкривали сторінки історії закладу, згадували відомих випускників, висловлювали вдячність ветеранам за їх самовіддану працю, презентували здобутки навчальної діяльності, соціальної, позанавчальної та волонтерської роботи.
![]() |
![]() |
|
В онлайн-режимі представили свою творчість викладачі, колективи та студенти різних років навчання: театр народної пісні «Погостини», квартет «Вишиванка», танцювальний ансамбль викладачів, солісти Віра Семещук та Ірина Баковчук, дует у складі Людмили Клюйко та Романа Берната. Онлайн-зв'язок протягом святкового сеансу забезпечив завідувач методичного кабінету Володимир Степанович Павлунь.
Історія Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету – це невеличка частинка історії країни. Разом із нею ми жили і працювали, долали труднощі і здобували перемоги. З покоління в покоління зміцнювалась навчально-матеріальна база навчального закладу, збагачувався досвід, примножувалися традиції.І ми бажаємо нашій alma mater довгих, щасливих років, а нам усім – здоров’я, миру, віри, надії і любові!
Результати фотоконкурсу "Мандруємо Дубенщиною"
Як передати своє захоплення красою рідного краю, як оспівати його ніжність, як відтворити неповторність? По-різному... Через поезію, через пісню, через картину... А можна через фотографію!
Саме з метою «висвітлення цікавих історичних, культурних, туристичних місць у місті Дубно та Дубенському краї, виявлення талановитих фотографів Дубенщини» відділ культури і туризму Дубенської міської ради і гурток пішохідного туризму Будинку дітей і молоді Дубенської міської ради організували фотоконкурс «Мандруємо Дубенщиною».
10 листопада 2020 року в приміщенні міської ради відбулися урочистості, у ході яких міським головою Василем Антонюком було нагороджено учасників та переможців конкурсу.
Серед них – студенти ІІ курсу, групи Б нашого коледжу. Оксана Пелих зайняла ІІІ місце у старшій віковій групі, а Яна Кусенко відзначена дипломом за участь. Дівчатам також вручили цінні подарунки.
![]() |
![]() |
![]() |
Тепло і радісно на душі від усвідомлення причетності до мистецького кола фотографів Дубенщини, які сприяють розвитку туристичного потенціалу рідного краю.
У День вишиванки про ефективне спілкування
У День вишиванки викладачі комісії філологічних дисциплін та активні студенти І курсу долучилися до лекції про ефективне спілкування. Захід було організовано Центром гуманітарних досліджень РДГУ.
Провела її кандидат філологічних наук, доцент кафедри стилістики та культури української мови РДГУ Шульжук Н. В.
Щиро дякуємо неперевершеній лекторці за високий професіоналізм у розкритті глибокої теми, майстерне поєднання теорії з практикою, неймовірне уміння зацікавити аудиторію (навіть у віртуальному просторі) та щирий оптимізм.
![]() |
![]() |
Отримані знання, поєднавшись із практичними навичками умілого спілкування, знадобляться студентам як у повсякденній, так і у діловій сферах життя.