Рада з національно-патріотичного виховання

РАДА

З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 

1. Пулик І.М. – координатор Ради, голова ПМК викладачів музичних дисциплін.

2. Семещук В.М. – член Ради, заступник директора з виховної роботи.

3. Баковчук О.В. – член Ради, завідувач шкільним відділенням.

4. Регрут П.В. – член Ради, координатор освітньої програми «Калиновий передзвін».

5. Сірман О.А. – член Ради, координатор культурологічного проекту «Чарівна скринька».

6. Бернат Р.М. – член Ради, викладач музичних дисциплін.

7. Власюк Г.Л. – член Ради, координатор соціального проекту «Педагоги України – за мир».

8. Клімчук Б.П. – член Ради, викладач дисципліни «Захист Вітчизни».

9. Ковальчук Н.Д. – член Ради, голова Ради з профілактики правопорушень.

10. Голяченко М.О. – член Ради, керівник лялькового театру «В гостях у казки».

11. Вітчук І.І. – член Ради, вихователь студентського гуртожитку.

12. Кузьменко Я.С. – член Ради, голова студентської ради коледжу.

13. Швидка С.В. – член Ради, голова студентської ради гуртожитку.

 

План дій з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу РДГУ

 

Заходи з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання

у Дубенському коледжі РДГУ

 

 

RadaNats2 19 20 

 

 

 Заходи з національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу РДГУ на період 2015-2020 роки


 План дій з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету

 

«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке»

«Найбільший перегляд кіно в Україні!

1000 глядачів в одному залі на «Пекельній Хоругві»!

Внесли додаткові лавки і стільці.

А ви кажете Дубно.)))

Тепер тільки Дніпро спробує перебити.)))», - такі враження від презентації кінострічки, створеної за казкою Сашка Лірника виклав на своїй сторінці у Фейсбуці автор – Олександр Іванович Власюк, сценарист, актор, телеведучий.

PHRK1 PHRK2 PHRK3 PHRK4

Справді вражаюче дійство відбулось 22.01.2020 року у Районному будинку культури: зустріч з творчою групою та перегляд фільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». Студенти, викладачі та працівники Дубенського коледжу РДГУ активно долучились до мистецької акції.

PHRK5 PHRK6 PHRK7

Показ фільму, знятого за підтримки Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури України режисером Михайлом Костровим, одночасно носив і благодійний характер. Дубенчани зібрали 80 000 гривень на допомогу землякам, постраждалим внаслідок воєнних дій на сході країни (11 350 гривень зібрав колектив коледжу).

PHRK8  PHRK9 

День Збройних сил України у коледжі

 

До Дня Збройних сил України в Дубенському коледжі РДГУ проведено цикл заходів. Мета святкування – нагадати усім, що захист Батьківщини – це найвищий обовязок кожного громадянина в усі часи.За ініціативи студентської ради (голова – Яна Кузьменко) організовано акцію «Смаколики для солдата» і студентами зібрано солодкі подарунки (печиво, вафлі, цукерки, кава, чай, капучино), які отримають бійці в зоні ООС.

DZSY0 DZSY1

 

05.12.2019 року у залі засідань коледжу студенти мали змогу зустрітися із військовими Збройних сил України, ознайомитись з їх життям в армії, ще раз усвідомити важливість захисту кордонів держави.   

DZSY2 DZSY3

 

А на завершення в актовій залі відбувся святковий концерт «Сторінками гордості і слави», на який були запрошені військовослужбовці в/ч м.Дубна. Мета заходу: виховання у студентів глибоких патріотичних почуттів, причетності та відповідальності за усе, що відбувається в країні, вдячності тим, хто віддав за неї життя, формування активної громадянської позиції.

DZSY4 DZSY5 DZSY6 DZSY7

Сценарій свята включав висвітлення періодів від початку формуваання княжого війська в часи Київської Русі і до сьогодні. Музичні композиції, пісні поєднувались з відеоматеріалами та патріотичними віршами про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі.

DZSY8 DZSY9 DZSY10 DZSY11

Українська армія може по праву пишатися своєю історією, своїми традиціями, своїми героями.

DZSY12 DZSY13 DZSY14 DZSY15

 

 

 

День Гідності та Свободи

          Студенти, викладачі та працівники Дубенського коледжу РДГУ взяли участь у загальноміських заходах з відзначення Дня Гідності та Свободи.

dgis1 dgis2 dgis3 dgis4

Студенти стали активними учасниками патріотичного боді-арту, мистецького флеш-мобу, долучились до акції «Відкритий мікрофон». Студентка 2-Д курсу Світлана Калитюк презентувала авторський вірш «Молитва за Україну».

dgis5 dgis6 dgis7 dgis8
dgis9 dgis10 dgis11 dgis12
dgis13 dgis14 dgis15 dgis16

Славетні жінки

Жінка-українка здавна відігравала значну роль у суспільному житті. Вона не тільки народжувала і виховувала дітей, а й займалася громадськими справами, разом з чоловіками творила науку, культуру, історію.

«Про жінок можна багато сказати, і все буде правдивим. Доля жінки – не її доля, а доля людства!» - під таким девізом 23 жовтня 2019 року у читальному залі бібліотеки Дубенського коледжу РДГУ відбулося спільне засідання бібліотечного клубу «Крила» (керівник Кочура Л.М.) та Дубенської міської організації Союзу українок (голова Джус О.В.). Провели його у вигляді усного журналу під назвою «Педагогічна думка і просвітництво видатних провідниць жіночого руху України: минуле і сучасне» студенти курсів відділення соціальної педагогіки (керівники груп - Красніцька О.В. та Цимбалюк Т.В.).

sw1 sw2

Гортаючи сторінки книг, присутні мали змогу почути побачити фільми про жінок Київської Русі (княгиню Ольгу, Анну Ярославну), козацької доби (Галшку Гулевичівну), в українській літературі (Марка Вовчка), визначних українок-вчених (Христину Алчевську, Софію Русову), наших сучасниць (Ніну Вірченко, Зіновію Нагачевську, Оксану Маланчук-Рибак).

sw4 sw4 

Студенти ознайомили слухачів із біографічними даними, проаналізували їх просвітницьку діяльність. Усі жінки навчалися й навчали так, щоб кожен у необхідний момент віддав своє життя за славу України. Намагалися шукати нових шляхів у педагогічній справі, виступали за створення шкіл, заснованих на принципах гуманізму, людяності, демократизму і рівності, намагалися реалізувати новий зміст, форми та методи освітньої діяльності.

sw5 sw6

Присутніх вразив факт про Софію Русову, адже вона із 1937 року і до кінця життя почесний голова Всесвітнього союзу українок.

Окрасою вечора у затишній залі стала виставка книг та матеріалів про українських жінок. Додавала усім тепла невимушена атмосфера в оточенні осінньої атрибутики. Чарівні україночки Абрамян Світлана, Братасюк Валентина, Віннічук Ярослава, Козачук Альона, Кошельник Богдана, Рудніцька Ірина (ІІІ-С), Євгенюк Мар’яна, Процик Іванна, Світозенська Марія (ІІ-С) вільною, образною, барвистою мовою висловили дивовижність, неповторність славетних жінок, педагогів, особливих людей!

sw7 sw8

Також слово надали гостям: голові Дубенської філії Союзу українок Ользі Всеволодівні Джус, її заступнику - Галині Супрун, членкиням Галині Іщишеній, Маргариті Головач, Оресті Момотюк, Олені Курішко. Вони коротко ознайомили із історією та сьогоденням українського жіночого руху, подякували за плідну співпрацю.

Звичайно, імена ще багатьох українських просвітительок повинні бути внесені до цього списку, а їхня спадщина заслуговує на подальше наукове дослідження.

Цимбалюк Т.В.,

викладач Дубенського коледжу РДГУ