Рада з національно-патріотичного виховання

РАДА

З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 

1. Пулик І.М. – координатор Ради, голова ПМК викладачів музичних дисциплін.

2. Семещук В.М. – член Ради, заступник директора з виховної роботи.

3. Баковчук О.В. – член Ради, завідувач шкільним відділенням.

4. Регрут П.В. – член Ради, координатор освітньої програми «Калиновий передзвін».

5. Сірман О.А. – член Ради, координатор культурологічного проекту «Чарівна скринька».

6. Бернат Р.М. – член Ради, викладач музичних дисциплін.

7. Власюк Г.Л. – член Ради, координатор соціального проекту «Педагоги України – за мир».

8. Клімчук Б.П. – член Ради, викладач дисципліни «Захист Вітчизни».

9. Ковальчук Н.Д. – член Ради, голова Ради з профілактики правопорушень.

10. Голяченко М.О. – член Ради, керівник лялькового театру «В гостях у казки».

11. Вітчук І.І. – член Ради, вихователь студентського гуртожитку.

12. Кузьменко Я.С. – член Ради, голова студентської ради коледжу.

13. Швидка С.В. – член Ради, голова студентської ради гуртожитку.

 

План дій з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу РДГУ

 

Заходи з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання

у Дубенському коледжі РДГУ

 

 

Rada NPV20 

 

 

 Заходи з національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу РДГУ на період 2015-2020 роки


 План дій з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання студентів Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету

 

Результати фотоконкурсу "Мандруємо Дубенщиною"

Як передати своє захоплення красою рідного краю, як оспівати його ніжність, як відтворити неповторність? По-різному... Через поезію, через пісню, через картину... А можна через фотографію!

MD3

Саме з метою «висвітлення цікавих історичних, культурних, туристичних місць у місті Дубно та Дубенському краї, виявлення талановитих фотографів Дубенщини» відділ культури і туризму Дубенської міської ради і гурток пішохідного туризму Будинку дітей і молоді Дубенської міської ради організували фотоконкурс «Мандруємо Дубенщиною».

MD2

10 листопада 2020 року в приміщенні міської ради відбулися урочистості, у ході яких міським головою Василем Антонюком було нагороджено учасників та переможців конкурсу.

MD1

Серед них – студенти ІІ курсу, групи Б нашого коледжу. Оксана Пелих зайняла ІІІ місце у старшій віковій групі, а Яна Кусенко відзначена дипломом за участь. Дівчатам також вручили цінні подарунки.

MD4 MD5 MD6

Тепло і радісно на душі від усвідомлення причетності до мистецького кола фотографів Дубенщини, які сприяють розвитку туристичного потенціалу рідного краю.

У День вишиванки про ефективне спілкування

У День вишиванки викладачі комісії філологічних дисциплін та активні студенти І курсу долучилися до лекції про ефективне спілкування. Захід було організовано Центром гуманітарних досліджень РДГУ.

Провела її кандидат філологічних наук, доцент кафедри стилістики та культури української мови РДГУ Шульжук Н. В.

Щиро дякуємо неперевершеній лекторці за високий професіоналізм у розкритті глибокої теми, майстерне поєднання теорії з практикою, неймовірне уміння зацікавити аудиторію (навіть у віртуальному просторі) та щирий оптимізм.

z3 z2

Отримані знання, поєднавшись із практичними навичками умілого спілкування, знадобляться студентам як у повсякденній, так і у діловій сферах життя.

Підводимо підсумки онлайн-конкурсу «Травень….1944».

У травні 1944 року сталінський режим підготував і здійснив силами НКВС-НКДБ спецоперацію примусового виселення корінного народу Криму – кримських татар. Їх загнали у товарні вагони і повезли у Сибір і Середню Азію. Внаслідок депортації загинув майже кожний другий представник кримськотатарського народу. Цей злочин радянської влади довго замовчувався.

Напередодні скорботної дати – Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – у Дубенському коледжі РДГУ було оголошено онлайн-конкурс «Травень…1944» на вшанування пам’яті  жертв сталінського режиму.

У конкурсі взяли участь 18 студентів Дубенського коледжу РДГУ в різних жанрах: малюнок, проза, поезія, музичне мистецтво, відеопрезентація. Найбільше вподобань отримала відеоробота студентки 1-В курсу Аліни Мішталь.

AM Для перегляду натисніть на зображення

Слід відмітити також високу оцінку малюнків студентів Федорчук Анни (1-В курс),  Герасимчук Анни (1-С курс), Войтович Ольги (1-Б курс) та музичної композиції Ярмолюк Анни (1-В курс). fa

ga vo

 

Щиро вдячні учням Оржівської школи мистецтв Клеванської селищної ради під керівництвом викладача Ірини Локшук, які долучились до проведення конкурсу: Тетяні Стасюк, Артему Бочарову та Євгенії Кузьмич.

stt1 stt
ba ke

Дякуємо усім, хто своєю творчістю та громадянською позицією згадав цю трагічну дату. «Ніколи знову» - ці слова потрібно повторювати разом з молитвою за мир в Україні.

Вітаємо!

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка – одне із найпотужніших і найпопулярніших змагань серед юних філологів. Він збирає активних і творчих представників молодого покоління, які не лише знають усе про життєвий і творчий шлях Кобзаря, розуміють актуальність його спадщини, а й уміють творчо осмислити її та створити власний текст, досконалий із мовної точки зору й оригінальний з літературної.

bi

Днями було оголошено результати Х – ювілейного – Конкурсу. І неймовірно приємно, що цьогоріч талановита студентка ІІ курсу, групи А Ірина Баковчук виборола ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ (наказ МОН України від 13.05.2020 р. №622). Викладачі – Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна.

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи щиро вітають Ірину з цією перемогою і зичать міцного здоров’я, натхнення, радості від творчості і подальших досягнень.