Профорієнтація випускників. Онлайн-конференція. РДГУ

В умовах повномасштабної війни ми посилено працюємо над тим, щоб наші випускники були компетентні в питаннях вступу до ЗВО. Віримо у світле майбутнє. Найближчим часом для наших випускників стоїть непростий вибір достойного закладу для продовження здобуття якісної вищої освіти, а саме таким ми вважаємо Рівненський державний гуманітарний університет.

prof07 prof11 prof09 prof10
prof05 prof06

Відповідно до ситуації в нашій країні змінилися умови, правила, терміни вступу до ЗВО, тому фахівець з профорієнтації випускників ВСП «Дубенський педагогічний ФК РДГУ» Катерина Багнюк спільно з відповідальною особою за профорієнтаційну роботу в РДГУ Тетяною Черніговець, кандидатом політичних наук, доцентом Ольгою Крет організували онлайн-конференцію для випускників коледжу щодо особливостей вступу в 2022р. У проведенні заходу взяли участь заступник відповідального секретаря приймальної комісії РДГУ, доцент кафедри теорії та методики виховання Шалівська Ю.В.; представники психолого-природничого факультету (канд. психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики, декан психолого-природничого факультету Павелків В.Р.), філологічного (заступник декана з виховної роботи, канд. пед. наук, доцент Павлюк Н.П.), педагогічного факультетів (декан, канд. пед. наук, професор Сілков В.В., заступник декана з виховної роботи, канд. пед. наук, доцент Міщеня О.М.), а також факультету математики та інформатики (канд. технічних наук, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Сінчук А.М.), документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики (кандидат педагогічних наук, доцент Черніговець Т.І.).

 

Усі інформаційні буклети та презентації з детальною та контактною інформацією розміщені на офіційній сторінці нашого коледжу у Facebook.

Тож вдалого вибору, успішного вступу, якісних знань і мирного життя вам, шановні випускники!

Тиждень охорони праці – 2022

     Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006р. №685-2006, «Про відзначення Дня охорони праці» та наказу по коледжу №36осн/д від 24.03.2022р. “Про організацію та проведення Тижня охорони праці”, яким затверджено терміни проведення та план заходів Тижня. Тиждень охорони праці проводився з 25 по 29 квітня і мав за мету привернути увагу студентів, працівників коледжу, громадськості міста до проблем дотримання вимог безпеки на робочих місцях.

     Цього року Тиждень охорони праці з урахуванням складної військової ситуації, що склалася в країні починаючи з 24 лютого проводився дистанційно. У 2022 році Тиждень охорони праці мав девіз “Формуємо разом позитивну культуру безпеки здоров’я”.

    Отже, у рамках Тижня охорони праці проведено такі заходи:

-  26.04. студенти переглянули навчальний фільм присвячений правилам безпеки під час виникнення надзвичайних ситуацій військового часу;

op 1

-  27.04. для студентів IVкурсів проведено виховні години на тему “28 квітня Всесвітній день охорони праці”;

op 2

-  28 квітня для студентів проведені години присвячені правилам безпечної поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій військового часу, у ході виховних годин студентам нагадали правила безпечної поведінки в умовах військового стану;

op 4

-  протягом Тижня проведено огляд конкурс на визначення найбезпечнішого робочого місця в коледжі;

  Проведений тиждень охорони праці показав належний рівень знань студентами правил безпечної поведінки в коледжі та в умовах виникнення різних надзвичайних ситуацій, як мирного, так і військового характеру.

План заходів на виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року

UA

Вівторок 15.02.2022р.

Інформаційний вісник «День єднання» на інтернет-сторінках.

(Офіційний сайт   та сторінка у Facebook)

Флешмоб єднання.

UAразом, об’єднані Україною.

(Сторінка у Facebook з 15.02. по 18.02.2022р.)

Середа 16.02.2022р.

10.00

Підняття державного прапора над корпусом коледжу.

Урочисте виконання Державного Гімну України викладачами музичних дисциплін коледжу з онлайн-трансляцією для здобувачів освіти і працівників коледжу.

10.03

Відео-звернення директора коледжу БАБАКА В.П. до колективу працівників та студентів коледжу з нагоди Дня єднання.

 

(В мережі Facebook)

10.10

Патріотичний флешмоб «Єдина Україна»

 

(студентське самоврядування)

8.00-14.45

Навчальні заняття з історії України у групах І-ІІ курсів.

Тема: «Боротьба за волю України: минуле і сьогодення».

 

(Викладачі МАЛЮТА В.Р., СЕМЕЩУК В.М.)

Четвер 17.02.2022р.

14.30

Виступ учасника бойових дій в зоні АТО і ООС викладача Захисту України коледжу – КЛІМЧУКА Б.П.

 

(На засіданні педагогічної ради коледжу)

П’ятниця 18.02.2022р.

14.00

Виховні години в групах І-ІV курсів на тему: «Гібридна інформаційно-пропагандистська війна Росії проти України і протидія їй».

14 лютого - День подарованої книги

krula

Разом за найкращий інтернет

У другий вівторок лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного інтернету 18-й День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року подія припадає на 8 лютого.

Особлива дата з'явилася у календарі з ініціативи Європейської комісії у 2004 році. Загалом День безпечного інтернету відзначають більш ніж у 200 країнах.

sid 2022

Викладачі коледжу долучилися до ініціативи «Академія цифрового розвитку» за сприяння Міністерства освіти і науки України та компанії Google Україна і взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету.

Під час флешмобу всі учасники мали можливість долучитися до встановлення рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education (понад 41 тисяча учасників), отримали цікаву інформацію щодо особистої безпеки у глобальній мережі, мали можливість завантажити та ознайомитися з оновленим посібником із безпеки дітей в Інтернеті та створити цифровий бейдж заходу.

За даними ООН, сьогодні інтернетом користується більше половини населення Землі. Не охопленими світовою павутиною живуть приблизно 3,7 млрд людей, у тому числі близько 360 млн представників молоді. Діти становлять близько 30 відсотків користувачів інтернету, але при цьому тільки в 21 країні світу є закони, що захищають юних користувачів від загроз у мережі.

sid2 2022

Архів новин (оберіть дату)

June 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3