Мистецтво у безчассі

У четвер 05.11.2020 року відбувся захід Салону ідей (керівник Янчук В.Ю.) для студентів 2-х курсів, на якому було представлено мистецькі постаті минувшини та сучасності. Студента 3 курсу Баковчук Ірина (керівник Сірман О.А.) поділилася репортажем про відомого художника Івана Марчука, який увійшов до рейтингу «100 найвизначніших геніїв сучасності» та є автором близько 5000 картин. За словами цього чоловіка: «Для мене мистецтво – це життя й одкровення. Іншої альтернативи нема. Й водночас мистецтво – це каторга. Я працюю 365 днів на рік і без цього не можу. Це присуд долі, карма, вирок, приреченість. І ніяк мені мистецтва не уникнути.»

salon1 salon2

Студенти групи 1-ПО (керівник Пулик І.М.) ознайомили присутніх з всесвітньо відомим учасником групи «TheBeatles» Джоном Ленноном. Із цікавих фактів про музиканта: Леннон був великим бунтарем. Він кілька років співав у хорі хлопчиків в церкві Св. Петра. Це можна назвати початком його музичної кар’єри. До того ж, як пізніше з’ясувалося, він був незадоволений всіма записами Beatles. За вечерею з продюсером Джорджем Мартіном, після розпаду групи, він сказав, що йому не подобається жодна з їхніх пісень і що він хоче все перезаписати. «TheBeatles» проіснувала 8 років і за цей час випустила 15 альбомів.

salon3

Творчість письменника Джанні Родарі у цікавій формі презентували студентки 4-Д курсу (керівник Голяченко М.О.). Він завоював визнання відомою всім казковою історією «Пригоди Чиполіно». Джанні Родарі в своїх казках завжди залишав можливість читачеві додумати закінчення розповіді на власний розсуд. Він писав: «Ніколи не намагайтеся залякати себе словом «кінець». Закінчень у казки може бути скільки завгодно, хоч всі 13».

salon4

Вся слухацька аудиторія була в захваті від цікавих історій доповідачів. Під час зустрічі відбулося багато доречних діалогів, роздумів та дискусій. Сподіваємося, що кожен із присутніх зумів відібрати для себе корисну інформацію та надихнувся на власні творчі плани.

                                                             Студентка 3-А курсу Ірина Баковчук