У гості до казки

20-го листопада в Україні відзначається Всесвітній день дитини. А сьогодні, 27.11.2020 року, учасниками лялькового театру «В гостях у казки» Дубенського коледжу РДГУ було організовано виставу з метою привітати усіх дітей і тих, хто своєю працею, наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків та взаєморозуміння у цьому юному середовищі. Адже ми, студенти фахового педагогічного коледжу РДГУ, безпосередньо маємо відношення до цього яскравого свята.

kaska1

Студенти 4-Д курсу на чолі зі своїм керівником Голяченко М. О. презентували казку «Золота рибка» у сучасній інтерпритації, при цьому вдало доповнили свій виступ піснями, танцями та руханками, залучивши до цього глядачів даного дійства.

kaska2 kaska4

Після закінчення вистави усі присутні були переповнені позитивними емоціями, а членам студентського прес-центру коледжу випала можливість поспілкуватись з керівником лялькового театру «В гостях у казки»:

Наталя Власюк: Марино Олексіївно, скажіть, будь ласка, коли і як виникла ідея гуртка? Чи, можливо, хтось вас надихнув створити ляльковий театр?

Марина Олексіївна: 5 років тому Віра Мелетіївна та Ірина Михайлівна мені це запропонували! І з їхньої «легкої руки» на відділенні дошкільної освіти став діяти цей гурток.

Наталя Власюк: Кожна вистава є цікавою та незабутньою. Сценарії ви самі складаєте чи вам хтось у цьому допомагає?

Марина Олексіївна: Сценарії створюємо спільно зі студентами дошкільного відділення. Це робити не так просто, адже ми не режисери чи сценаристи. Проте намагаємось опановувати і такі навички.

Наталя Власюк: Сьогодні студенти 4-Д курсу показали себе дуже творчими та креативними, видно, що цю справу вони роблять з любов’ю. Як ви заохочуєте їх до участі у театралізованих дійствах?

Марина Олексіївна: Студенти дошкільного відділення вже в силу майбутньої професії повинні бути артистами, музикантами, художниками, тому вони із задоволенням самі проявляють ініціативу та організовують різні вистави. Думаю, сьогодні ви самі переконались у тому, що наші студенти вміють і співати, і розказувати вірші, і просто бути артистами на сцені.

kaska3

Дійсно, педагог, як зазначила Марина Олексіївна, – це артист, музикант та художник в одному обличчі, який робить все для того, щоб під час освітнього процесу забезпечити дітям веселе та цікаве дитинство. Тому сьогодні ми сердечно вітаємо всіх дітей на планеті, бажаємо їм щастя, радості, веселих друзів, цікавих пригод, ніколи не сумувати та вірити у свої мрії!

Студентський пресцентр Дубенського коледжу РДГУ

Репортаж від Наталії Власюк