Студентське свято у Дубенському коледжі РДГУ

День студента не можна віднести до звичайних календарних дат. Це – свято молодечого запалу, енергії, креативу і натхнення. Його відзначають і сьогоднішні студенти, і ті, у кого ці безтурботні роки уже давно за плечима.

Студентська пора — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.Так хто ж це такий — студент? Чим він відрізняється від інших людей?

Справжній студент може пишатися своєю ерудицією. Така людина, навіть якщо їй трапляється запитання, на яке вона не знає відповіді, з гідністю зможе вийти із ситуації, що склалася. Студент кмітливий, завжди готовий відстояти свою точку зору, вміє розставити пріоритети. Представник співтовариства цих молодих людей примудряється на свою стипендію жити з розмахом. Він відпочиває, коли всі працюють, і працює, коли всі відпочивають.

У Дубенському коледжі РДГУ дуже талановиті студенти, які протягом місячника з нагоди цього свята зробили багато хороших справ і стали учасниками багатьох заходів: Козацьких забав, Дня першокурсника, Дня української писемності та мови. Бібліотечний клуб «Крила» організував зустріч з представниками Дубенської міської організації «Союзу Українок», провів відкриті читання до відзначення 130-ї річниці від Дня народження Остапа Вишні. Дискусійний клуб провів розширене засідання за участі відомої дубенської журналістки і блогерки Юлії Лісовської.

Як завжди, хороші результати спортивної роботи продемонстрували наші спортсменки-дівчата в залік Спартакіади студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області : з настільного тенісу і баскетболу вони вибороли ІІІ, з шахів – І місце.

Дует «Біле і чорне» у складі Вікторії Карпюк та Андрія Пшеничного стали лауреатами І премії ІХ Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

На загальноміському святі «Студентська перлина» найкращих студентів Дубенського коледжу РДГУ – Яну Кузьменко, Любомира Климюка, Софію Швидку, Тетяну Флорчук та Марію Світозенську – було нагороджено грамотами міського голови. Наші волонтери із 3-С курсу теж були відзначені подяками та цінними подарунками.

ds1 ds3 ds4

18 листопада вже традиційно у Районному будинку культури викладачі та працівники коледжу презентували для своїх студентів та дубенчан святкову програму «Дорогами студентських казок».

ds5 ds6 ds7 ds8

Дійство розпочалось із вітальних слів директора коледжу Валерія Павловича Бабака, голови студради коледжу Яни Кузьменко та голови студентського профкому Любомира Климюка. В.П. Бабак нагородив кращих студентів коледжу Почесними грамотами. Також Климюк Любомир, Кузьменко Яна та голова студради гуртожитку Швидка Софія визначили переможців конкурсу «Краща кімната студентського гуртожитку».

ds9 ds10 ds11 ds12

А далі розпочалось святкове дійство, якевідбувається до Дня студенита уже 19 років поспіль. За сприяння адміністрації коледжу, особисто директора Валерія Павловича Бабака, творчий колектив уже вкотре продемонстрував високий рівень організації, виконавської майстерності та студентського креативу.

ds13 ds14 ds15 ds16

Студенти із захопленням аплодували своїм викладачам, працівникам закладу, які в цей день перевтілились у казкових героїв і з юнацьким запалом розважали глядачів. Сценарій свята був наповнений сценками, піснями, танцями, відео- жартами. Родзинкою концерту стала українська народна пісня «Чом ти не прийшов», яку виконав увесь зал.

ds17 ds18 ds19 ds20

Студент – це не статус, це стан душі. Саме ці слова можуть стати епілогом святкового дійства.

ds21