Поступово підходить до завершення навчальний рік. Багато школярів та студентів традиційно на канікулах намагаються працевлаштуватися. Необхідно пам’ятати, що неповнолітніми вважаються особи віком від 14 до 18 років. За загальним правилом прийняття на роботу осіб молодших 16 років не допускається. Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматися на роботу особи, котрі досягли 15 років.

Неповнолітні приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду за наявності письмового медичного висновку про відсутність протипоказань для участі у трудовій діяльності та в подальшому до досягнення 21 року щорічно підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам.

У четвер, 9 травня, в Україні відзначають День Європи. Це свято запроваджене указом Президента Володимира Зеленського в 2023 році.

«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу», – йдеться в документі.

Згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України, відповідно до річного плану роботи коледжу 23 квітня у навчальному корпусі №1 по вулиці Шевченка, 54 проведено об’єктові тренування за темою «Дії керівного та особового складу невоєнізованих служб та формувань при виявленні на третьому поверсі навчального корпусу вибухового предмета».

Обстановка, що була створена, відповідала тій, що може бути при виникненні реальної пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Заходи Дня цивільного захисту охопили широке коло питань порядку дій при різних надзвичайних ситуаціях.

Об’єктові тренування розпочалися об 11:00 годині, трьома дзвінками (один довгий і два коротких) учасників освітнього процесу сповістили про виникнення надзвичайної ситуації, після чого у встановлений часовий норматив (3 хвилини) здобувачів освіти та працівників закладу евакуювали на безпечну відстань з небезпечного приміщення, провели їх облік відповідно до списку.

«Будь-яка творчість є по суті молитва. Будь-яка творчість спрямована у вухо Всевишнього». 11 березня 2024 року у залі засідань коледжу зібрались лауреати Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» та творчого конкурсу ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» «Летіли ангели у небо: історія довжиною у століття».

Церемонію нагородження вітальним словом розпочав директор коледжу Валерій БАБАК, який відзначив важливість креативного погляду на світ та його актуальність у формуванні громадянської позиції.

Лауреати Всеукраїнського мистецького конкурсу «Жінок оспівую красу» отримали свої нагороди (озвучені на сторінці коледжу у Фейсбуці 01.03.2024 року).

Підведено підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу "Жінок оспівую красу":

Важливим чинником забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця з стейкхолдерами, а саме – людьми, які зацікавлені у майбутніх випускниках. До цієї групи, перш за все, належать роботодавці, фахівці-професіонали, які добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу фахової передвищої освіти, майбутні абітурієнти та їх батьки. В кінці 2023 року Відокремленим структурним підрозділом «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» були визначені пріоритетні завдання зовнішніх стейкхолдерів:

  • визначення головних напрямів запровадження інновацій;
  • сприяння практичній підготовці здобувачів фахової передвищої освіти;
  • надання пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти та необхідних компетенцій;
  • проведення спільних зустрічей студентів коледжу та учнів ЗО в освітньому, культурному та спортивному просторі.

Викладацький та студентський колективи ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» щиро вітають студентку ІІ-Д курсу - Анну Шупняк, яка в складі Рівненського спортивного клубу з бейсболу та софтболу "Західний Вогонь"  виборола золоту медаль чемпіонату України з софтболу серед жіночих команд та була фіналістом Кубку України. Із рук в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна отримала посвідчення майстра спорту України.

Церемонія нагородження пройшла в міському Будинку Культури. Віктор Шакирзян та начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради Олександр Гребенюк відзначили кращих спортсменів, тренерів, спортивні команди та заклади Рівненської громади за 2023 рік.

Ми гордимося успіхами наших студентів!

Дякуємо ЗСУ за те, що дають нам можливість навчатись, тренуватись та брати участь у змаганнях.

Серед сучасних технологій навчання вирізняється ритмічно-рухова інтерпретація музичних творів.

Body Percussion – техніка музикування, у якій інструментом, що звучить, є тіло людини. Це активне «проживання» ритму, можливість стати частинкою живої ритмічної пульсації різних стилів музики, захопливий процес, складна командна робота. Людина може використовувати всі частини тіла (зазвичай руки та ноги), при цьому перетворюючись на оркестр, який звучить і рухається. На сьогодні техніка Body Percussion  відома в усьому світі. ЇЇ активно застосовують у різних галузях: музика, хореографія, фізична культура, психотерапія, соціальна педагогіка, нейропсихологія тощо.

Студентки нашого коледжу Ірина Чорнобай, Марія Коноба, Анастасія Посільська та учениця Дубенського ліцею №5 Віталіна Новосад у складі команди «Громи новації» Дубенської громади пройшли відбір серед більше 40 команд Рівненської області і потрапила в десятку для участі в проєкті програми UPSHIFT.

11-12 грудня 2023 року в місті Києві відбулася Координаційна зустріч для закладів вищої та фахової передвищої педагогічної освіти у межах Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2023 № 1235 «Про деякі питання впровадження освітніх компонентів (навчальних дисциплін, спецкурсів, модулів) з психосоціальної підтримки дітей та педагогів в умовах кризових ситуацій, упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання та розвитку».

dpkrdgu@gmail.com
м.Дубно, вул. Шевченка, 54

Back to top

No Internet Connection