Студентки нашого коледжу Ірина Чорнобай, Марія Коноба, Анастасія Посільська та учениця Дубенського ліцею №5 Віталіна Новосад у складі команди «Громи новації» Дубенської громади пройшли відбір серед більше 40 команд Рівненської області і потрапила в десятку для участі в проєкті програми UPSHIFT.

07-10 грудня наші креативні студентки пройшли навчання на буткемпі у місті Рівне з допомогою менторки Анастасії Бабенко. UPSHIFT – це навчання проектному менеджменту, яке тісно пов’язане з практикою: цікаві ігри, потужна робота в команді, головоломки над деревом проблем, мозковий штурм,райдуга емоцій…

UPSHIFT00

«Зараз ми на стадії старту, попереду ще багато роботи над проєктом. Але уже скоро ми зможемо презентувати нашу ідею для молоді міста Дубно», - діляться враженнями дівчата.

Програма UPSHIFT у Рівненській реалізується ГО «Будуємо Україну Разом» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується Isar Ednannia, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) і Уряду Японії.

Вітаємо наших лідерів! Гарної і плідної роботи!

dpkrdgu@gmail.com
м.Дубно, вул. Шевченка, 54

Back to top

No Internet Connection