Правила прийому у 2021 році

 

Правила прийому в 2021 році

 (для перегляду перейдіть за посиланням)

pp2021 first 001

 

Додатки до правил прийому до Дубенського педагогічного фахового коледжу Рівненського державного гуманітарного університету (Дубенського коледжу РДГУ) в 2021 році

 

Додаток 1. Перелік акредитованих освітніх програм, підтверджених сертифікатами про акредитацію відповідних спеціальностей.

Додаток 2. Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом для здобуття освіти, ліцензовані обсяги і нормативні терміни навчання.

Додаток 3. Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів) для вступу на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

Додаток 4. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів) для вступу на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

Додаток 5. Таблиця переведення середнього бала документа про середню освіту, обрахованого за 12 бальною шкалою, у шкалу 100-200

Додаток 6. Порядок подання і розгляду апеляцій на результати вступних випробувань, що проведені Дубенським педагогічним фаховим коледжем Рівненського державного гуманітарного університету (Дубенським коледжем РДГУ).

Додаток 7. Умови поселення абітурієнтів, кількість вільних місць у гуртожитку, умови та гарантії поселення студентів до гуртожитку Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ (Дубенського коледжу РДГУ).