2 квітня 2025 року на освітньому Івенті у Коледжі  спільно з колегами-стейкхолдерами закладів вищої освіти Волині та Рівненщини і здобувачами освіти було обговорено надзвичайно важливу тему – Розвиток професійних можливостей педагогів як основу якісної освіти. Адже саме від рівня підготовки, мотивації та саморозвитку педагога  залежить, яким буде майбутнє наших вихованців, а отже, й усього суспільства.

Освітній ІВЕНТ був організований за ініціативи робочих груп зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта  й за сприяння директора Коледжу  - Валерія БАБАКА, який побажав усім учасникам  «натхнення, сил і мотивації для подальшого саморозвитку, а також підтримки колег та спільноти, адже разом ми можемо досягти більшого». Модератором заходу була викладач-методист, керівник переддипломної практики – Галина ВЛАСЮК, яка наголосила, що «на зустрічі ми обговоримо найкращі практики, поділимося досвідом і знайдемо ефективні шляхи для підтримки педагогів у їхньому професійному зростанні. Адже інвестуючи в педагога, ми інвестуємо в майбутнє!»

Гостями й однодумцями ІВЕНТУ були  педагоги та здобувачі освіти, які поділилися своїми практичними професійними лайфхаками: Оксана СИНЬЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти РДГУ, Наталія МАЛІНОВСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та спеціальної освіти імені Т.І.Поніманської; Світлана БУДНІК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, Ірина КАШУБʼЯК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, Оксана КОХАНЮК – вчитель початкових класів Дубенської початкової школи; Юлія ЛОЗА - здобувач освіти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта Волинського національного університету імені Лесі Українки.

По завершенню пленарного засідання було проведено секційні засідання з підсумками проходження переддипломної педагогічної практики здобувачів освіти зі спеціальностей 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта:

Секція 1. Педагогічна практика очима майбутнього вчителя англійської мови: аналіз викликів і досягнень. Модератори: Олександрина ЗІНЧЕНКО та Галина ВЛАСЮК.

В умовах сьогодення, коли на ринку праці потрібні фахівці найвищого ґатунку, перед студентами четвертих курсів стоїть важлива мета – здобути практичні навички та уміння, необхідні для майбутньої професії вчителя. Та ще й не просто здобути ці навички та вміння, а на практиці переконатись у їх міцності, досконалості, дієвості.

 Неабияку можливість для творчості, для здобуття професійного досвіду, надає переддипломна педагогічна практика, про яку так мріють студенти-випускники, адже саме вона стає творчою майстернею для молоді.

Завданнями цього виду практики є надати можливість адаптуватись молодим фахівцям до вимог освітніх закладів.

Презентації, відеоролики, виставка наочності та методичних матеріалів, підготовлених студентами 4-А курсу, фотознімки (світлини) створили особливу атмосферу під час обговорення результатів практики.

  Все почуте, побачене свідчило про те, що студенти- випускники коледжу впевнено почуваються на першій сходинці їх педагогічного становлення.

Секція 2. Переддипломна практика: шлях до професійної майстерності. Модератори: Володимир ОМЕЛЬЧУК, Наталія ЧАЙКА, Ніна ШЕВЧУК.

Майбутні фахівці, студентів 2-ПО та 4-Б груп,  представили результати своєї роботи, поділилися набутими знаннями та практичним досвідом. Дякуємо студентам за цікаві доповіді, а викладачам та керівникам практики – за підтримку та цінні поради! Бажаємо всім подальших успіхів у професійному зростанні!

Секція 3. Крок у професію: презентація дошкільних відкриттів. Модератори: Руслана НАЙДА, Марія ГОЛЯЧЕНКО, Лариса ЛАГНЮК.

Під час проходження переддипломної педагогічної практики здобувачі освіти спостерігали, аналізували, творили, шукали індивідуальний підхід до кожної дитини, застосовували здобуті знання з дошкільної педагогіки, психології та фахових методик навчання і виховання дітей дошкільного віку.

Здобувачі освіти 4 курсу, спеціальні 012 Дошкільна освіта поділилися своїм досвідом, розповіли про свої досягнення, проаналізували труднощі, з якими довелося зіткнутися та запропонували шляхи їх вирішення.

Їхні знахідки та пропозиції стали цінними не лише для них самих, а й для запрошених здобувачів освіти 3 курсу, які обрали цей благородний фах.

Студенти 4 курсу переконалися, що переддипломна педагогічна практика – це не просто виконання завдань, це –  важливий крок у світ професії, де вони зможуть реалізувати свій творчий потенціал, любов до дітей та прагнення зробити їхнє дитинство щасливим та змістовним.

У заключному виступі Ольга САРДИГА, завідувач практики, звернулася до всіх учасників з побажаннями щоби «сьогоднішні знання, відкриття й напрацювання станли основою для нових звершень. Дякую всім учасникам та спікерам за цінні ідеї, за вашу працю і прагнення змінювати освіту на краще!»

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на славу України!

1
2
03
4
5
6
07
8
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9
No Internet Connection