Звітно-виборча конференція СНТ "Золота сова" 2015

У відповідності до Положення про студентське наукове товариство 22 жовтня 2015 року відбулася звітна конференція Студентського наукового товариства «Золота Сова» (СТН «Золота Сова»). У конференції брали участь студенти та керівники наукових секцій коледжу.

Конференцію урочисто відкрила завідувач навчально-методичного кабінету, викладач-методист Небожинська Ніна Василівна.

У своєму виступі завідувач наголосила на необхідності створення умов та активізації наукової роботи серед студентів шляхом підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, проведення актуальних наукових досліджень та підтримки діяльності наукових секцій коледжу

 

IMG 0007  IMG 0005 

Зі звітною доповіддю  виступила керівник СНТ «Золота Сова» кандидат педагогічних наук, старший викладач Найда Руслана Григорівна.Вона окреслила плани та перспективи роботи товариства. Заслуговує на увагу, як відзначила керівник СНТ,робота ради СНТ «Золота Сова», що проводила інформаційну рекламу з популяризації наукової діяльності та залучення студентської молоді до наукового життя.         Відзначені певні успіхи студентів у науці (участь, перемоги в олімпіадах, науково-практичних конференціях, публікації, виступи).СНТ вдячне за плідну співпрацю студентському профкому коледжу.

Виступаючі (Чайка Н.С.,Слободинюк О., Сімак О., Митро М., Чумак О., Лукашук М., Тракало Х., Бусєва І., Раба В., Хаєцька Я., Бойко І., Джурик С.) проаналізували роботу накових секцій предметно-ментодичних комісій у 2014/2015 н.р., відзначили певні досягнення й побажали подальшого розвитку Товариству.

Роботу СНТ «Золота Сова» було визнано задовільною. Формальна процедура звіту пройшла жваво, цікаво, відповідально та невимушено.

Затверджено персональний склад Правління Студентського наукового товариства «Золота Сова», до якого ввійшли погоджені кандидатури від предметно-методичних комісій: Слободинюк Ю., Хаєцька Я., Одуд В., Бойко І., Митро М., Чумак О., Сімак О., Погранична С., Петрейко Ю., Харчунь

Т., Павлишин Х., Веселова В., Новосад І., Кісіль Б., Масюк Д.

Вченим секретарем Студентського наукового товариства було обраноДжурик Світлану.

Одним із позитивних результатів діяльності СНТ є те, що в форматі корпоративної культури ДК РДГУ студентська молодь створила чудову креативну самоврядну організацію, в якій панує дух самостійності, відповідальності, дискусійності, вміння виражати та відстоювати свою наукову та громадянську позицію.

І ми дуже вдячні за створення і підтримку такого сприятливого, творчого, морально-психологічного клімату нашої організації Р.Г. Найді.

 

Прес-служба СНТ «Золота Сова»