У четвер, 9 травня, в Україні відзначають День Європи. Це свято запроваджене указом Президента Володимира Зеленського в 2023 році.

«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу», – йдеться в документі.

Студенти нашого коледжу не залишились осторонь події, взявши участь у квесті «Україна – це Європа». У заході були задіяні три команди від коледжу (студенти ІІІ курсу, групи Б, ІІІ курсу, групи ПО та ІІІ курсу, групи С) та дві команди від Дубенського ліцею №1 (учні 8 та 9 класів). Здобувачі освіти продемонстрували знання фактичного матеріалу та рівень сформованості соціокультурної компетенції. Питання охоплювали різні аспекти: історію, географію, літературу, політичне та культурне життя країн Європи та Великобританії зокрема. Наші команди продемонстрували відмінні знання та вибороли призові місця: команда III курсу, групи С - І місце, а команди III курсу, групи Б та III курсу, групи ПО розділили між собою II місце, а гості з Дубенського ліцею №1 - III місце. Свято закінчилось привітанням переможців та врученням солодких подарунків.

Дякуємо студентам ІІІ курсу, групи А за організацію та проведення квесту, а також командам за активність та співпрацю.

dpkrdgu@gmail.com
м.Дубно, вул. Шевченка, 54

Back to top

No Internet Connection