Реформа освітньої галузі висуває нові вимоги не тільки вчителям, а й вихователям закладів дошкільної освіти. Для успішного розвитку системи дошкільної освіти нашої країни та реалізації однієї з вимог професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» важливим є використання педагогічними працівниками інноваційних технологій, нових ідей та підходів у роботі із дітьми дошкільного віку, апробація та поширення власного успішного досвіду.

 

Ми маємо справу з найскладнішим,неоціненним, найдорожчим, що є в житті,з дитиною.
Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить
її життя, здоров’я, розум, характер, воля,громадянське й інтелектуальне обличчя,
її місце і роль у житті, її щастя”

Василь Сухомлинський

 Розв’язання саме таких завдань ставили перед собою учасники першого засідання «Школи інноваційних технологій», яке було проведено на базі закладу дошкільної освіти №4 м. Дубна 23 листопада. До участі в засіданні, крім вихователів вищої категорії закладів дошкільної освіти Дубенської, Вербської, Мирогощанської, Смизької та Тараканівської територіальних громад, долучилися й студенти спеціальності 012 “Дошкільна освіта” Ніколайчук Юлія та Хаєцька Катерина і викладач Ганжелюк Людмила Степанівна.

Зустріч складалася із двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичного блоку консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дубенської міської ради Тетяною Захарчук було проаналізовано актуальну проблематику сучасної дошкільної освіти, інновації, пропоновані до використання в закладах дошкільної освіти, поєднано теорію з тренінговими вправами.

Особливо цікавим у зустрічі, як відзначають студенти коледжу, був практичний блок, під час якого досвідчені вихователі поділилися з учасниками власним досвідом використання інновацій у своїй діяльності.

Із захопленням студенти спостерігали за презентаціями практичного досвіду використання Lego-технологій в освітньому процесі (Катерина ТИХОНЧУК, вихователь ЗДО №4), застосування нетрадиційних технік зображувальної діяльності (Наталія ШУМСЬКА, вихователь ЗДО №6), інноваційних підходів в організації роботи з дітьми за системою М. Монтессорі (Світлана ЛЕХ, вихователь Смизького ЗДО).

Дякуємо адміністрації ЗДО №4 за приємну атмосферу та проведену зустріч!

Джерело

dpkrdgu@gmail.com
м.Дубно, вул. Шевченка, 54

Back to top

No Internet Connection