Сучасний стан освіти характеризується не лише особливостями діяльності закладів освіти, а й специфікою взаємовідносин з установами, організаціями та іншими особами, які можуть задавати вектор її розвитку. Важливу роль у сприянні інноваціям відіграє розбудова налагодженого партнерства закладу освіти з ключовими стейкхолдерами.

29 листопада 2023 року відбулося засідання круглого столу стейкхолдерів ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» з теми: «Модель фахівця. Перспективи розвитку спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта».

До заходу долучилися:

  • Юрій ПАРФЕНЮК – голова Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області;
  • Ніна ГАВРИЛЮК – начальник відділу освіти та соціально-культурної сфери Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області;
  • Оксана ГУЛІДА – директор Дубенського ліцею №5;
  • Ольга КОЛЕСНІКОВА – заступник директора з навчально-виховної роботи Дубенської початкової школи;
  • Галина ІЩИШИША – завідувач закладу дошкільної освіти №7 м. Дубно.

З метою підвищення зацікавленості здобувачів у навчанні та підготовки професійного фахівця адміністрація коледжу, голови циклових комісій проводять заходи, що передбачають залучення стейкхолдерів до організації та реалізації освітнього процесу: участь роботодавців у науково-практичних заходах, у вдосконаленні освітніх програм, у проведенні всіх видів практик у закладах освіти, в організації зустрічей студентів з потенційними роботодавцями.

st03 23

dpkrdgu@gmail.com
м.Дубно, вул. Шевченка, 54

Back to top

No Internet Connection