З 24.03.2025 по 28.03.2025 року у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ» предметний тиждень циклової комісії викладачів математичних дисциплін.
Протягом тижня було проведено заходи:
- фото-квест «Математика крізь об’єктив» для студентів І-А, І-БС, І-Д. Студентам виконували 5 завдань (за загадками відгадували геометричну фігуру; за допомогою геометричних фігур малювали зображення тварини; шукали цифри навколо; знімали відеофрагмент з виконаним куплетом будь-якої пісні, де є числа). Переможцями конкурсу стали студенти 1-БС курсу Богдана ПРИСЯЖНЮК та Софія БУСЬ, ІІ місце посіла команда студентів І-А курсу, ІІІ місце – команда студентів І-Д курсу.
- конкурс відеоробіт із тем: «Математика в реальному житті», «Якби математика була людиною», «Математичний стендап», «Еволюція студента з математики». Перемогу здобула студентка ІІ-Б курсу Дарина КРАВЧУК з «Математичним стендапом». Друге місце розподілили студенти ІІ-Б курсу Марія КОНДИЦЬКА, Софія ПОДВОРНА з роботою «Якби математика була людиною» та Марія ПАВЛУНЬ, Анна МИХАЛЬЧУК з реп-композицією. Третє місце посіли студенти І-А та І-БС зі своїми роботами.
- 26 березня викладачем інформатики Володимиром ПАВЛУНЕМ було проведено вікторину у формі інформатичного кахуту для студентів І-А, І-БС, І-Д. У заході взяли участь 36 студентів перших курсів. Призові місця здобули студенти: І місце - Уляна БОНДАР (1-А курс), ІІ місце - Богдана ПРИСЯЖНЮК (1-БС курс), ІІІ місце - Анжела ШИМАНСЬКА (1-БС курс).
- 26-27 березня серед студентів ІІ-их курсів проведено онлайн-турнір "Math Battle: Виклик НМТ"– тест на швидкість, точність виконання математичних завдань та рівень підготовки до складання НМТ (викладачі математики Надія ХАРЧЕНКО, Ірина БРАТАЩУК). За результатами турніру перемогу здобула студентка ІІ-Д курсу Анна ГЕРМАНЮК, ІІ місце посіла студентка ІІ-Д курсу Софія ЛИЩУН, ІІІ місце – студент 2-Б курсу Дмитро ЮРЦУН.
- 27 березня для студентів 3-А та 3-Б курсів, під керівництвом викладача інформатики Наталії КОВАЛЬЧУК, дистанційно проведено інтелектуально-пізнавальний захід «Штучний інтелект в освіті. Використання на уроках». Штучний інтелект стрімко увірвався в наше життя та перетворився з технічної новинки на незамінного помічника. Про переваги та виклики розповіли студенти 3 курсу, групи Б Ірина ЯКУТА та Анна ГУСАРУК. Захід у формі діалогу із відкритим мікрофоном зацікавив учасників та сприяв жвавому обговоренню можливостей, необхідності та важливості використання штучного інтелекту під час освітнього процесу та підготовки пробних уроків у початкових класах.
- 28 березня проведено семінарське заняття для студентів III-Б курсу з ОПКМ з методикою навчання, яке проходило у форматі онлайн-столу «Цікаві та практичні дроби. Сучасні методики та інтегровані підходи» (викладач Ірина БРАТАЩУК). До проведення заходу було залучено студентів IV-Б курсу Назара КЛИМЧУКА та Дмитра ФУРСЕВИЧА, які виконували роль експертів. Студенти ІІІ-Б курсу продемонстрували свої знання з теми: «Методика вивчення частин та дробів». На підсумок онлайн-столу Дмитро Фурсевич провів кахут з даної теми, який став цікавим завершенням заходу. Студенти-учасники отримали оцінки, заохочувальні бали та навіть «імунітети» на наступне семінарське заняття.
Дякуємо всім учасникам! Бажаємо нових перемог та здобутків!
Переможці конкурсу «Математика крізь об’єктив»
Математичний стендап (робота студентки 2-Б Дарини КРАВЧУК)