Змагання з баскетболу

З 23 по 27 листопада 2015 року у Дубенському коледжі РДГУ відбулися змагання за першість коледжу   з баскетболу серед дівчат І, ІІ, ІІІ та ІV курсів.

Першими змагалися треті курси. Перемогу здобула  команда ІІІ-С. Своїм суперникам вони не залишили жодного шансу. Яскравий тому приклад — велика різниця у рахунку. На другому місці – ІІІ-А, а третім став ІІІ-Б курс.

bask1 bask2

Наступного дня у боротьбу за першість коледжу вступили команди ІІ курсів . У першому матчі здобув перемогу ІІ-В, обігравши з великим відривом інших другокурсників. Друге місце зайняла команда ІІ-А, третє місце у команди ІІ-Б.

bask3 bask4

Після них продемонстрували свої баскетбольні навички студенти І курсів. Хоч це і були їхні перші ігри, команди виклались на всі 100%. З невеликим відривом перше місце дісталось І-Д курсу. Другим до фінішу прийшов І-Б. А третє місце дісталось І-В курсу.

bask5   bask6

І, нарешті, фінал. У фіналі всі ігри були напруженими, збірні були у гарній фізичній формі. Інтрига перемоги трималась до останніх хвилин. Баскетбол – гра командна, яка вимагає взаєморозуміння, але, на жаль, не всі зайняли призові місця. Проте жодна команда не опускала рук і боролась за свої очки до кінця. І в результаті запеклої боротьби ІІІ курс завоював першість коледжу з баскетболу. З невеликим відривом на другому місці опинилась збірна IV курсу. А бронзові лаври отримала збірна І курсу.

bask7 bask8

Залишається лише сподіватись, що на наступних змаганнях слабші команди покажуть більш злагоджену та удосконалену гру в баскетбол.