Змагання з настільного тенісу обласної Спартакіади студентів Рівненщини

22 березня 2016 року в місті Рівне відбулися змагання з настільного тенісу студентської молоді серед вищих навчальних закладів рівненської області. У змаганнях взяли участь10 команд юнаків та дівчат, які представляли навчалині заклади Рівненської області та міста Рівне.

-0853

Боротьба за перемогу була запеклою, блискавичні та швидкі розіграші були спрямовані лише на досягнення найвищих результатів. Команди юнаки та дівчатне хотіли віддавати конкуренту свій лавровий вінок.

Переможцем цих змагань у залік обласної Спартакіади студентів Рівненщини серед дівчат стала команда Дубенського коледжу РДГУ. Склад команди: Вознюк Юлія (ІІІ – С), Костючок Соломія (ІІ – В) та Базилюк Діана (І – Д). Комітет з фізичного виховання та спорту, спортивна студентська спілка України нагородили наших чемпіонів грамотами.

Команда юнаків у складі Синюка Володимира (ІV – Б), Олійника Віталія (ІV – Б) та Гладуна Демяна (ІV – С) у запеклій боротьбі за третє місце поступилася команді Автотранспортного коледжу і посіла почесне четверте місце.