Міжнародний літературний конкурс ім. Антонія Мальчевського

6 грудня 2019 року у приміщенні палацу князів Любомирських Державного історико-культурного заповідника м.Дубна відбувся XIII Міжнародний конкурс польської поезії ім. А.Мальчевського. Цього року він припав на День святого Миколая за григоріанським календарем.

Malch1 Malch2

   Студенти нашого коледжу вже декілька років поспіль стають переможцями конкурсу читців-декламаторів у своїй віковій категорії. Не став винятком і цьогорічний захід. Студентка IV курсу, групи А Павлюк Яна здобула III місце за декламування уривка з повісті «Марія» і сучасної польської поезії. Студентка також підготувала образ на парад літературних героїв.  

Malch3 Malch4

У цьому році наші вихованці не лише взяли участь у конкурсі, а й допомогли міській раді з його організацією та проведенням. Так Юхимчук Назарій перевтілився у самого Антонія Мальчевського, а Климюк Любомир – у святого Миколая, який не залишив без подарунка жодну дитину. Ведучими заходу були Вікторія Карпюк та Богдана Денисюк, які ознайомили присутніх з цікавими фактами з життя і творчості Антонія Мальчевського.

Malch5 Malch6

   Завершилось свято нагородженням переможців і солодким частуванням.

Malch7 Malch8