«Вітамінна» передача у Київський військовий госпіталь

6 лютого в рамках спільної соціальної програми Дубенської міської ради та Дубенського коледжу РДГУ проведено черговий етап акції “Попелюшка-2020”, спрямованої на надання допомоги воїнам АТО/ООС.

Вперше “Попелюшка” запрацювала у 2015 році, відгукнувшись на заклик про допомогу “Дубенської кулінарної сотні” незмінної господині та її команди Лариси Коханець, яка готувала для наших бійців спеціальні сухі харчові пайки, з яких у польових умовах вони легко могли приготувати смачні дубенські борщі, супи, каші, чаї ...

gorih1

Цьогоріч працівники міської ради та студентки педколеджу для бійців, які наразі перебувають на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», серед яких і важкопоранений дубенчанин Михайло Земба, налущили три ящики волоських горіхів, переданих з польського міста-побратима Гіжицько.

gorih2 gorih3

Підведення підсумків акції відбулося у кабінеті міського голови Василя Антонюка, який подякував учасникам акції за небайдужість та клопітку роботу - адже було налущено шість трилітрових відерець горіхових зернят. “Вітамінну” допомогу уже відправлено до шпиталю для відновлення здоров'я українських воїнів. Також в госпіталь передано 5 тисяч гривень благодійних коштів для пораненого воїна Юрія Волкова.