День відкритої практики з додаткової кваліфікації «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями»

18.10.2017р. під час проходження педагогічної практики з додаткової кваліфікації «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями» студентами 3-Б курсу під керівництвом Багнюк К.Р. відповідно до плану роботи навчально-практичного Центру «Лабораторія професійного становлення» інтегрованої програми ПППС «Джерело» на базі СЗНЗ І-ІІІ ст. №5 проведено спортивний квест «У пошуках найціннішого скарбу — здоров’я» для учнів 2-4 класів. Мета даного заходу: пропаганда здорового способу життя та масове залучення школярів до занять з різних видів спорту.

qw 09   qw 02

Квест сміливих, спритних та спортивних проходив на території школи. Свято урочисто відкрила заступник директора з виховної роботи СЗНЗ І-ІІІ ст. №5 Мельник О.О. Цікавим було представлення команд квесту, за результатами якого учасники отримали індивідуальні карти для пошуку скарбу. Також сценарій свята передбачав виконання спортивно-розвивальних завдань різного змісту, які необхідно було розв’язати, перебуваючи на станціях: «Інкогніто», «Майстерня спорту», «Криве дзеркало», «Олімпійський круг», «Зрозумій капітана», «Секретна ракетка», «Цілюща абетка». Проте на шляху команд зустрічалися непрохані гості — «мікроби», які мали намір завадити учасникам гри подолати перешкоди і першими заволодіти найдорожчим скарбом — здоров’ям.

qw 03   qw 07
 qw 06  qw 08

Особливе місце у програмі свята відведено музичним руханкам, учасниками яких стали молодші школярі та гості свята.

qw 12   qw 14

Спортивний квест завершився врученням грамот та солодких призів учасникам команд.

 qw 11 qw 17

Слова вдячності керівникам практики від коледжу, базової установи та студентам 3-Б курсу за креативність та нетрадиційність проведення спортивного квесту вислови завідувач навчально-виробничої практики Шевчук Н.П., вчителі початкових класів СЗНЗ І-ІІІ ст. №5 та батьки молодших школярів.

 

Qwest