Вузівський семінар-практикум «Молодіжні субкультури та особливості роботи з неформальними молодіжними об’єднаннями»

Уже стало гарною традицією проводити в коледжі у Дні науки презентацію студентських наукових досліджень. Не став виключенням і цей навчальний рік.

24 квітня 2017 року в актовій залі коледжу за ініціативи предметно-методичних комісій викладачів соціально-гуманітарних дисциплін та соціальної педагогіки був організований та проведений семінар-практикум на тему «Молодіжні субкультури та особливості роботи з неформальними молодіжними об’єднаннями».Студенти мали можливість поділитися своїми напрацюваннями та обговорити актуальні проблеми сучасного суспільства – потреби молоді та реалізації їх через участь в молодіжних об’єднаннях.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася начальник відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Ерна Шевчук. У своєму зверненні Ерна Ананіївна наголосила на тому, що обрана тема зустрічі є на часі. В ХХІ столітті з’являється велика кількість молодіжних об’єднань, які пропагують як моральні, так і аморальні засади розвитку молодих людей.

sem 17 02 sem 17 03 sem 17 04  

Під час роботи семінару-практикуму студенти презентували свої наукові знахідки. Зокрема, студентки 2-Б курсу В.Савонік та Г.Черняк «Молодіжні субкультури: плюси і мінуси»; В.Кравчук, Н.Чмирук (студентки 2-А курсу) – «Культура «готів» та «емо»; В Веселова (студентка 4-С курсу) презентувала виступ на тему: «Субкультури філософського напрямку»; К.Бондар, Миколайчук (студентки 2-А курсу) – «Особливості субкультур інформаційного простору»; А.Джурик (студентка 1-А курсу) – «Молодіжна субкультура – дзеркало суспільства»; Х. Павлишин (студентка 4-С курсу) – «Молодіжна субкультура в соціологічному вимірі»; К.Король (студентка 4-Д курсу) – «Молодіжна контркультура». Студенти аналізували молодіжні субкультури через призму історичного, економічного, культурного, екзистенційного підходів. Цікавими були виступи, які не залишили байдужими присутніх, про тісний зв’язок появи нової субкультури та політичних явищ у суспільстві загалом, плюси і мінуси формальних та неформальних молодіжних об’єднань.

 

sem 17 10 sem 17 07 sem 17 06

До обговорення активно долучилися викладачі та гості семінару. Аналіз молодіжній політиці в Україні дала у своєму виступі голова оргкомітету, кандидат історичних наук, доцент В. Семещук. Логічним продовженням виступу Віри Мелетіївни став виступ Надії Яворської, яка розкрила зміст роботи з молоддю Дубенщини працівниками соціального центру сім’ї, дітей та молоді.

Проблему реалізації актуальних потреб підлітків як альтернативи участі у неформальних об’єднаннях та особливості молодіжної контркультури піднімали у своїх виступах викладачі Л.М.Полетко, О.В. Хітрова та М.П. Даниленко.

sem 17 09 sem 17 08 sem 17 01  sem 17 10

Підсумками семінару-практикуму стали практичні поради щодо роботи педагога з підлітками-«неформалами», які були запропоновані практичним психологом коледжу С.Г. Добровольським.

Організатори Вузівського семінару-практикуму, викладачі ПМК соціально-гуманітарних дисциплін та ПМК соціальної педагогіки, щиро дякують усім учасникам та гостям заходу.

Архів новин (оберіть дату)

April 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5