Відкрите засідання клубу "Волонтер"

   «Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!» – саме під таким гаслом пройшло 4 жовтня 2017р. засідання клубу «Волонтер» (керівник - О.В. Хітрова). Мета даного засідання полягала у формуванні в студентів-волонтерів професійної готовності до здійснення профілактичної роботи з дітьми, підлітками та молоддю щодо проблеми тютюнопаління.

Volonter17 1 Volonter17 6

   Цікавими та змістовними були доповіді членів клубу Мельник Марини (3-С) «Історія тютюнопаління» та Коцюби Марини (4-С) «Вплив куріння на організм людини», які супроводжувались презентаціями.

Volonter17 8 Volonter17 7

   Під час засідання були проведені соціально-педагогічні вправи«Модель здоров’я», «Аргумент», «Умій сказати «ні»!».

  Продуктивним був і діалог із практичним психологомС.Г. Добровольським, який пояснив студентам психологічний механізм формування нікотиноманії.

Volonter17 4 Volonter17 3

  Члени клубу продемонстрували присутнім два зразки інсценізованої соціальної реклами, в ході якої був використаний прийом візуалізації. Також кожен із студентів запропонував власну альтернативу курінню.

  А на завершення засідання керівник клубу Олена Володимирівна Хітрова запропонувала усім присутнім посмакувати «солодкою цигаркою», виготовленою нею власноруч.

Volonter17 5