Етична бесіда-диспут на тему: “Користь від алкоголю - міф чи реальність?”

27 грудня 2017 року в студентському гуртожитку радою профілактики правопорушень було проведено етичну бесіду профілактично-виховного характеру на тему: «Користь від алкоголю - міф чи реальність?»

Метою бесіди стало залучення студентів до здорового способу життя, усвідомлення шкоди алкоголю для організму, а також спростування давно знайомих міфів з наукових позицій.

Alg17 1 Alg17 2

Сучасна молодь неабияк потерпає від алкогольної залежності. Чимала кількість інформації про шкідливість даного продукту надходить з екрана телевізора, ЗМІ, Інтернету, але в той же час людство знаходить нові шляхи використання спиртного. Деякі стверджують, що алкоголь є досить корисним, якщо вживати його в маленьких дозах, однак під час бесіди було доведено зовсім інше. Покладаючись на життєвий досвід, студенти поділилися своїми історіями лікування певної хвороби за допомогою алкоголю, заперечили думку, що спиртне є зігрівальним та нешкідливим продуктом. Також студенти мали змогу розширити свої знання про вплив алкоголю на організм. В кінці бесіди було показано відеоролик з даної теми, з якого кожен зробив для себе відповідний висновок.

Alg17 3

Захід було організовано радою профілактики правопорушень під керівництвом Романової Г. М., студентами коледжу (головою студентської ради гуртожитку Кушнерук Н., студентками ІІІ курсу Черняк Г. та Шереметою Х.). Під час бесіди було розглянуто питання, які мали повчальний та виховний характер.

Архів новин (оберіть дату)