Засідання студентського клубу «Практична вітальня»

Щороку підсумком літньої педагогічної практики на відділенні дошкільної освіти є творчий звіт студентів.

24 вересня 2019 року відбувся в черговий раз звіт у четвертокурсників у формі засідання студентського клубу «Практична вітальня».

pv 02 pv 01

Завданням студентів було продемонструвати практичні форми роботи з дітьми дошкільного віку, які вони використовували під час проходження літньої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти м.Дубно та району.

На звіті було обговорено також проблему сучасних дітей з особливими потребами та організацію освітнього процесу в ЗДО з цією категорією дітей.

pv 03 pv 04

Майбутні фахівці дошкільної освіти вкотре наголосили про важливість практичної підготовки в коледжі.

Розпочалася зустріч із традиційного щоденного ранкового привітання. Серія ігор «Розумний калейдоскоп» проведена студенткою 4-Д курсу Тарасовою Зоряною, стала, за її словами, у нагоді під час спілкування з маленькими «чомусиками». Досвідом дегустації соку із старшими дошкільниками поділилася Романчук Н. Не зайвими були знання з психології і під час проведення психогімнастики «Створи сонце в собі» студенткою Малютіною О. Нетрадиційні методи та форми роботи з дошкільниками продемонструвала Ногачевська Тетяна.

pv 05 pv 06

Прислухаючись до порад Василя Сухомлинського про те, що здібності і дарування знаходяться на кінчиках пальців, Юхимчук Дарина провела майстер-клас з виготовлення посібників для розвитку дихання.

Важливе місце під час практики займала і робота з батьками. Оригінальними формами роботи поділилися Внук Яна та Осипчук Марія. Жива реклама «Готуємо дитину до школи» у їхньому виконанні усіх зацікавила і вразила.

pv 07 pv 08

Дитячі малюнки з конкурсу «Світ, який я пізнаю» презентувала Новак І., запросивши усіх поринути в захоплюючий світ дитячої фантазії.

Активно пройшло обговорення і майбутнього професійного становлення. До дискусії долучилися і третьокурсники, які були запрошені на творчий звіт.

pv 09 pv 10

Загалом, атмосфера під час засідання «Практичної вітальні» спонукала присутніх до нових професійних пошуків, самовдосконалення та успішної самореалізації у сфері дошкільної освіти.

Десь музики лунає пектораль

Хтось плаче, а хтось весело радіє.

А практика скінчилась…

Дуже жаль,

Здійснивши наші заповітні мрії.